Фини дами станахме щом с Дюкан се запознахме - 155

  • 24 588
  • 445
  •   1
Отговори
# 405
  • София :(
  • Мнения: 215
  Хайде да се появя и по вечерно време  bowuu

[  на MoLinKa

Monroe, честита ти месечинка

dimi74, аз си купувам ето такъв соев сос , без захар е , но цената му е солена - 6,70 за 200 мл

Покрай дискусията за маята се наканих да видя какво ще се получи ако си забъркам хлебчето в хлебопекарната, сега отивам да го дебна и като стане ще го покажа, какъвто и да е резултата.

На всички със всякакви поводи   bouquet

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 4 нови отговора.
Лелеее  hahaha

summer_girl78, страхотен резултат  smile3501, успех в трета.

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 19:21 от mimensita

# 406
  • Мнения: 0
 Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed EmbarassedГотово качих се надявам се да не ми се подигравате много Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 407
  • Мнения: 850
rali_bt , здравей първо !  Hug
Значи задължителни са във всички етапи 3 суп. лъжици трицки до обяд по възможност! За водата помъчи се много е полезна не бива да я пренебрегваш! Забрави за тези готови пилешки пържоли , не се знае в какво са киснати и т.н. ! Разнообрази си менюто например с супички , риба и морски дарове , извара , яйца! И хапвай колкото ти се хапва , не стой гладна , аз като ти гледам храната ще усвирепея от глад ако само на това карам! Успех и ако има друго питай ! Бъди режимна и не забравяй преди МЦ или Овулация много често се качва , както и по време на ПЗ !  Hug  bouquet

mihi69 , бъди сигурна , че никой няма да ти се подиграе и ние от  там сме трагнали и ти пожелавам от сърце много скоро да се похвалиш със снимки след! Успех ! И ако искаш си измери обиколките , при този режим се сваля много и от тях!  Hug

Monroe, честита ти месечинка  Heart Eyes

 Благодаря на всички от сърце за ритниците ! Искам ощеее  Close , полудяла съм за слядки направо докато дойде това МЦ ще започна да се търкалям , най-лошото е че днес за ПЪРВИ ПЪТ след вече 5 месеца на режима аз имах похотливи мисли към сладките със шоколад на милинкото ми!  Crazy Боже добре че се сдържахх!!!

ПП rali_bt много ми е познато това и искам да ти кажа , чце преди да започна режима моето първо хранене за деня беше към 14 часа и то от сорта на солети! Откакто режимствам сутрин , обед и вечер стабилно хранене и междинни закуски ! Просто хапвмай тогава когато огладнееш в никакъв случай не стои гладна  , много е важно защото иначе организма влиза в етап на криза и всичко което поеме трупа като запас ! Оххх как го обясних дано ме разбра! Успех  Heart Eyes Hug
 

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 18:50 от shushy80

# 408
  • Мнения: 196
ООО shushy80 благодаря ти, че ми каза - аз на 12.02 и 13.02  бях в овулация....може и да има връзка с качването на килцата. Изварата да ...ще я приложа, а иначе за менюто, тъй като от малка съм с наднормено тегло и винаги когато моите съученици се хранеха било в училищния стол или по друг начин аз стоях от страни и правех диета. Така от малка си ям по малко но не отслабвам и всичко което изям ми се залепва. По принцип аз ям много малко затова и вода не ми е необходима, но ще се помъча.  love001

# 409
  • Мнения: 451
До "MoLinKa" - Честит Рожден Ден newsm59  party023 Gift

До "blumchen_fee" - Не оспорвам това, което казваш, нооо.. аз съм 90 килограма.. ако не мога да варирам 3 килограма, то тогава колко? 1-2? По тази логика някоя 50 килограмова девойка има право на 400 грама! Не е ли страшно?

# 410
  • Мнения: 485
Добре дошли на новите дюканки - успех и бъдете режимни!

Понеже акъла не ми е на мястото днес ще раздам малко ритници на нуждаещите се - хайде в колонка по един  ritnik ritnik ritnik ritnik ritnik ritnik ritnik ritnik ritnik ritnik ritnik ritnik ritnik
Утре да се похвалите с минуси

И много  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug

ПП: Тунинг - аз мисля, че добре си варираш с 3 килограма, за жените обаче те са множко  Hug
 

# 411
  • Мнения: 899
feelgood, благодаря за съветите  Hug . Ще се въползвам, особено за ноктите, другите неща си ги правя.
Благодаря и на другите, за витамините, ще си взема още тази седмица.

Аз днес се прибрах рано-рано, че кръвното ми беше паднало до 60/80, но то така става, когато не си доспя и пия много вода.

Ето за маята какво намерих: http://orpheusclub.com/?act=articles&cat_id=40&id=1520&parent_id=17
Полезна е, според мен режимна (особено малкото количество, което би се използвало), в нея няма повече въглехидрати, отколкото в едно кисело мляко. Има доста белтъчини, малко мазнини, Яжка, няма място за тигани и ядосване  Simple Smile .

Отивам да си тегля един горещ душ, да се освестя малко и да си правя омлет с пилешко месо.

# 412
  • Мнения: 109
Здравейте!
вече почти не пиша, защото нямам никакво време, доста рядко чета, но все пак да дам отчет - от утре влизам в 3-та фаза!
Резултат - след 8.5 месеца, 43кг надолу.
Чака ме дълга трета фаза, но няма значение; смятам да си я карам съвсем точно, без никакви изключения - нека да мине малко време, пък ще видим как ще се отрази на кг и дали ще си седят там където трябва Simple Smile
Засега толкова, в момента ми е развален апарата, но като се оправи, ще пусна и снима преди/сега да я има за албума.

Вещи, моля те, когато имаш време, да ме преместиш в табличката.
Успех на всички, независимо в коя фаза са!

# 413
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
sass браво за взетия изпит!  Hug
rali_bt както те посъветваха - остави пържолките и пробвай с домашно приготвена храна  Peace На тези купешките солта им е най-малкия проблем, киснат ги в някакви маринати със глюкоза и куп други 'здравословни' неща. Аз също имах проблем с пиенето на вода - преди ако щеш ми вярвай, но с дни не пиех вида. Откакто започнах режим та до ден днешен, си имам разписание, което спазвам и се наливам насила. Определила съм си до 12ч да съм изпила 1л вода, до 15ч още 1 л и до вечерта още 0.5-1л. Иначе няма оправия  Laughing Разнообрази си менюто, много е еднотипно - има толкова хубави рецепти, експериментирай. И не се отчайвай - ще имаш скоро резултат!  Peace
mihi69 добри чувство за хумор - и аз изглеждах потресаващо като се намъкнах преди време в късата, тясна ластична рокля от бала ми  Laughing Тук поне никой няма да може да ти се подиграва, защото всички сме изглеждали така преди  Mr. Green От сега ти казвам - голям кеф ще е като си я облечеш пак и се снимаш, за да те видим 'след'  Hug
summer_girl78 Браво!!! Страхотен резултат за много кратко време! Пожелавам ти успех в 3та фаза и да си задържиш килцата без проблеми  Peace

Аз внезапно открих метод за разхлабване - бях си взела печена риба още в четвъртък...днес ме дожаля да я изхвърля и понеже изглеждаше ОК си я хапнах..  Mr. Green Mr. Green След 2 часа резултата е налице  Joy Друг път ще знам да не правя такива простотии  hahaha

# 414
  • Мнения: 485

summer_girl78  - Поздравления за достигнатата цел, успешна трета ти пожелавам - ще чакаме снимките (наистина не си писала отдавна)
  bouquet   bouquet   bouquet

# 415
  • Мнения: 20
С извинение за настоятелното повтаряне на въпроса ..  Praynig Embarassed
Цитат
Мили дами, бих искала да ви попитам режимно ли е пуешкото пушено филе? Марката е Никас, в съдържанието пише, че има сол, консерванти и подправки, но на вкус не е никак солено и няма тлъстини. Аз си го хапвам вече с удоволствие, ама за всеки случай да попитам. Embarassed
 

# 416
  • Мнения: 4
Molinka  newsm59
Monroe честита месечинка Hug
Sanny3,Svetlat мерси за ритниците - дано да действат Praynig
Summer girl78 честита и успешна трета фаза!Да задържиш постигнатото Hug
Rali bt видях,че са ти отговорили вече,а избягвай и салама - сол,мазнина - всичко това не е за нас Sad
Mihi69 благодаря за топлите думи.Много от момичетата тук имат страхотни резултати  bouquet При мен голямото сваляне на килограми беше в рамките на 6-7 месеца.Иначе съм на режима от 1 година,но в последните месеци свалям много малко и бавно/имам и прегрешения де Embarassed и затова е така/. Бъди упорита и търпелива - резултатите ще дойдат.Shishy80  ти е  дала добър съвет - премери се!Аз така и не го направих и сега съжалявам,ама то свършило вече. Hug
Ванесса, не те видях Hug Липсваше днес Hug

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 19:56 от mirka*birka

# 417
  • Мнения: 170
С извинение за настоятелното повтаряне на въпроса ..  Praynig Embarassed
Цитат
Мили дами, бих искала да ви попитам режимно ли е пуешкото пушено филе? Марката е Никас, в съдържанието пише, че има сол, консерванти и подправки, но на вкус не е никак солено и няма тлъстини. Аз си го хапвам вече с удоволствие, ама за всеки случай да попитам. Embarassed
 

ДА!

# 418
  • Мнения: 5
Здравейте от седмица съм на тази диета но не знам точно какво може да се вечеря Embarassedмоля помогнете ми

# 419
  • Мнения: 1 731
dimitria74,погледни на първа страничка от темата,всичко си е обяснено подробно. FlutterУспех!

Аз от 9.02. досега не съм мръднала нито на килограми ,нито на обиколки.Е ,как в първа фаза сваляте най-много ,а аз не мръднах.Не качам ама и не свалям. #Crazy newsm78 #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт