Фини дами станахме щом с Дюкан се запознахме - 155

  • 24 587
  • 445
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 485

dimitria74 - добре дошла, разкажи ни малко, на каква схема си примерно. Какво си вечеряла цяла седмица?
Погледни тук http://dukanskirecepti.wordpress.com/
В дясно е менюто- за П или ПЗ дни - четеш и избираш според фазата
Успех!

# 421
  • Мнения: 0
  bouquetЛеле леле, не знаете само как ми действате на самочувствието от подтисната смачкана кифла се почувствах като бъдещ топ модел.
Момичета та вие сте достоини да направите партия   Партия на готините Дюкан дами и господа . Ако я направим ще променим мисленето на една заспала нация. Благодаря ви, че ви има. И благодаря ви ,че ме приехте сред вас.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 422
  • Мнения: 38
леле не съм писала отдавна че ме нямаше доста сте изписали,ще ви следя и се връщам да чета Flutter

# 423
  • Мнения: 200
Здравейте, от 28.01 съм на режима и се чувствах много добре, но от 1 седмица имам много ниско кръвно 80/50. При някой от вас среща ли се това ниско кръвно налягане.?

# 424
  • Мнения: 451
До "rochi" - Моето кръвно налягане, като поотслабнах осезаемо, падна до подобни граници! Нормално е.. като спрях да отслабвам и започнах да поддържам едни килограми, се нормализира. Мери си го редовно, за успокоение. Под тези сройности не бива да пада.. ако падне.. ще трябва да се консултираш с Лекар!

# 425
  • Мнения: 5
mihi69-мила,не се тревожи,ще успееш и ще бъдеш като манекенка в тази хубава рокля!!Само трябва да си стриктна и с инат!!Ние тук не лъжем!! smile3521 smile3521
monroe - честита месечинка!! newsm44 newsm68 newsm44
molinka -ЧРД!! newsm59
summer_girl78-превъзходни резултати!!! newsm10
Дари68-елегантна чаровна млада дама!! smile3525
Весито5,Филгууд,Немско цвете,Тумбичка и всички останали Hug Hug Hug
Относно ниското кръвно-аз съм била винаги с такова-кафенце или айрянче от обезмаслено кисело мляко със сол при мен оправя нещата.....

# 426
  • Мнения: 20
До tonnny_bg, както и до всички, които от първа фаза не свалят нищо: Не знам дали примера е уместен, но все пак реших да го споделя. Един мой приятел имаше проблеми с килограмите и си направи едно изследване, което му показва кои храни му разгражда организма и кои не- оказа се, че пилешкото и яйцата са му абсолютно забранени, защото точно тях не ги разгражда. Казали са му, че това е изключително рядък случай, но все пак се случва. Та като му казах за диетата на Дюкан и той ми разказа и остана разочарован, защото според резултатите от изследването, няма да има абсолютен никакъв резултат, а може и да си навреди. Не знам дали при вас има нещо общо, но мисля, че може да са свързани тези неща и от там да се получава, че не сваляте или както в предишен пост пишеше- качване на кг. Аз си го обеснявам с факта, че организмите ви не разграждат определени храни и може да пробвате да смените вида на протеините- например ако сте наблегнали на яйца и пилешко (както мен), да пробвате повечко повечко риба. Успех на всички в свалянето на килограми, което за мен си е чисто удоволствие, откакто разбрах за режима.  Hug

# 427
  • Мнения: 11
Привет на всички! Отдавна не бях влизала, но успях сега да ви поизчета Simple Smile Браво на всички за резултатите и упоритостта! И при мен най-после се поразмърдаха нещата - 1.5 кг.
Лека вечер и отслабваща седмица!

# 428
  • Мнения: 663
mihi69 .....хахаха ...аз да се посмея ...идеята ти за партия на КРАСИВИ ТОЛЕРНТНИ БИВШИ ДЕБЕЛАНИ ...аз отдавна съм я развила ...но ти нали мила си новичка незнаеш още за идеите на кака ти Цоци ... а за снимките в които мислиш че си "слонче'....яяяяяя отвори в моя подпис и ми разгледай снимките "преди " ...там да видиш МАМУТ 101кило ....

# 429
  • Мнения: 12
Привет на всички!
Весито5 , честита четвърта и последна фаза. Предполагам, че ще е най- трудна, но пък ти си упорит човек  Hug.
Рошава
, дано минусите продължат. За сега се справяш страхотно Hug Hug Hug
Монрое, честита месечинка . Хареса ми това- " горда съм от себе си"  Hug.
Сасс, не се коси петичката е чудесен резултат. Честито Hug
summer_girl78 , успех в дългата трета. Пиши по- често и тя ще отлети. Hug
Ванесса, твоя метод мога да приложа на моя човек, когато ме дразни  Wink  Hug Нали и той е на режима и яде почти само рибочка.
Цоци, днес видях новите ти снимчици. Уау, страхотна нова визия и прекрасна усмивка  bouquet Hug
Жабке, хайде скачай при двуцифрените! Hug
dodojoro , наминавай по-често и дано потръгнат нещата Hug
Новичките, добре дошли!  Hug
И накрая да се наредя в колонката на Светлат  Hugза някой и друг ритник та да сваля тези два последни килограма.  Praynig
Фолиии, къде си , че така боли? Hug
Лека и отслабваща!

# 430
  • София :(
  • Мнения: 215
 Да дам отчет за експеримента. Хлебарката току-що ми изпече едно нещо, високо пръст и половина, но пък ухае на хляб. Още е много горещо, като поизстине, значи утре, ще ви го покажа и от вън, и от вътре. Надявам се само да не е така влажно и лепкаво като това със сода, което пека във фурната. Ако пък ми и хареса на вкус...
 Сега ви пожелавам

лека нощ

# 431
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Жабке, хайде скачай при двуцифрените! Hug

Е , скачай де , ма да видим утре Кантарев как го мисли.  Laughing
Ако рече да съм в двуцифрените , добре - с двата крака скачам.  Peace

Лека нощ на всички.

# 432
  • Мнения: 5
Благодаря за линка.Сутрин като стана пия кафе после си правя палачинка от трици някаде към 10часа изяждам  едно плодово млеко 01% на обят пилишка паржола на скара после похапвам малко сирини със извара и едно яйце и за вечеря може риба или пиле.

# 433
  • Мнения: 0
  bouquetЦоци-- извинявай  не съм плагиатствала Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Както самата написа нова и невежа съм Embarassed Embarassed Аз мисля ,че щом двама са съгласни с идеята за партия  и ако направим така, че привлечем поне един човек още вече можем да се регистрираме като партия ,то толкаво много има ,че няма да пречим на никой, А за снимките супер си     bouquet  bouquet  bouquet

# 434
  • Мнения: 1 731
sunshinepln ,трудно ще ми е да ям само риба,ако това е причината ,не е на добре работата. #Crazy newsm78 Confused

Общи условия

Активация на акаунт