Бебешка близнашка тема ХІIІ

  • 15 797
  • 309
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 291
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКИТЕ СЛАДУРИ НА МАМА ЛАЛЕ!!! Hug  bouquet newsm59 nbirthday newsm38

# 301
  • Мнения: 3 376
Честит Рожден Ден на всички малки и големи рожденици! Да са здрави и щастливи и много обичани!   bouquet Ние също си имахме рожденик вчера - нашето тати  Peace Скроихме му нещо като изненадваща вечеря на свещи (порядъчно оревана от дребитата  Laughing)

# 302
  • Мнения: 1 165
Здравейте, как сте, как прекарвате с децата в това хубаво време?
Гризката, честит ти рожденик, да ви носи на ръце  Mr. Green.

Ние сме на ясла от понеделник, ходиме с рев, но поне вече ядат там.
Аз съм болна вече една седмица, нямам сили, хрема, гърло, бляяяя, и утре съм на изследвания, да не направя някоя скрита пневомнийка.  Rolling Eyes

Хубава седмица на всички!

# 303
  • Мнения: 3 634
Получих това на мейл и мисля, че не е реклама според правилата на форума. Посещението е безплатно! Ние ходихме, не беше лошо, но не очаквайте много. Приятно разнообразие преди съботната разходка в парка Заимов.


Очаквайте томболата и безплатните театрални шоу-програми на **********!

******** и *********** организират специални шоу-програми за децата на 4-ти, 11-ти и 18-ти април, на сцената на Дом на културата “Средец”, на ул. Кракра 2А от 11.30 часа (бившата Лиляна Димитрова)

За всички родители и техните деца – ВХОД СВОБОДЕН!

# 304
  • Мнения: 3 638
Гризката , с вашия татко сме родени на една и съща дата  Simple Smile Сигурно съм му кака обаче  Blush

Каси, бързо оздравяване.

Да ви разкажа вчера Джордана какъв "подарък" ми направи за рождения ден  Crazy Нали уж все се учим на гърне, което се свежда, че повтарят като папагали "ако-ако" и после нищо не вършат където трябва  ooooh! Та вчера след едно такова настояване реших да я оставя по голо дупе да се върти около гърнето, а нашата хубавица взела, че си свършила работата насред хола  Sick И обикалят двете с Мариза и се радват на голямото ако  Joy Добре, че сме с паркет, продължението няма нужда да го описвам  Mr. Green

# 305
  • Мнения: 519
  Ей на тъй и ние с гърнетата.Слагам ги,но само седят като квачки и гледат телевизия.Обаче като взема да оправям едната,другата става и обикаля стаята,пък по някое време се изпишка  насред стаята.Добре,че сме по балатум.

# 306
  • Мнения: 1 165
Фата, благодаря ти.  Heart Eyes

И Хриси ни спретна същия номер, като Джордана  Mr. Green, вместо в гърнето, насред стаята, порядъчно размазано по килима. Днес обаче уцелихме гърнето успешно без поражения.  Mr. Green Засега само Хриси върши работата, но и на това съм доволна.  Grinning

Иначе пак са със сополи, писна мииии.  #2gunfire

# 307
  • София
  • Мнения: 415
Каси, пак ли  Cry?  Ужасно гадно е , айде оздравявайте бързо и повече никакви болести  Naughty.

Честито на всички , които тези дни са имали повод да празнуват   newsm59

Аз гърнето мисля да го покажа към втората годинка  Mr. Green . Само това остава сега, пък и така пише в книгага  Wink

Желая на всички слънчево настроение и приятни разходки  Simple Smile

# 308
  • Мнения: 291
относно гърнетата ние си ги ползваме по предназначение Simple Smile
започнах да ги слагам по малко края на 7 месец
сега даже Жорко като види гърнето и все ме лъже че има да ака Simple Smile през 30 мин махам памперс хаха разиграваме ,но им харесва на гърне:)
та така с гърнетата. сега се готвим за 1 ни РД ,без тати няма да ни е много хубаво ,но се надявам да стане хубав празник за децата
баткото отсега се вълнува Simple Smile още не сме проходили ха  дано на годинката си проходят най после че се измъчих да ги мъкна Sad Жорко е почти 12 кг и направо ме съсипва #Crazy
Малките вече спинкат ,та от доста време не ми е оставало време за комп.От другия месец ще си имам помошничка и ще ми остава повече време да пиша и чета

# 309

Общи условия

Активация на акаунт