До кога с мен момченцето в тоалетната и банята?

  • 14 306
  • 128
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 363
Не се къпем заедно със сина, все още се къпе в детската ваничка. Ходи на гърне, но щом аз съм в тоалетната вратата е отворена и идва да проверява дали съм там отвреме навреме. Вижда ме гола като се преобличам, но гледам да не съм в полезрението му, и аз се замислям за преобличане в друга стая, но май така повече ще го стимулирам , че това е нещо нередно. Той знае, че мъжете и жените са различни и че той е като тати и засега това му е достатъчно.

# 121
  • Мнения: 4 204
Това с тампоните въобще не го намирам за извратено.
В_и_В_и ,Те децата имитират!Моя син се беше качил на стол и взел самобръсначката на баща си и започнал да се бръсне.И естествено се поряза,извика... и ние тогава изтичахме да го видим и разбрахме.Пак е опастно нали,а не бихме си помислили да се крие таткото като се бръсне!

Баш по темата- синовете ми се къпят с баща си,но аз не се крия от тях.

# 122
  • София
  • Мнения: 619
Дейвид е на 2.7г.,все още не се впечатлява от голотата ми освен да задава въпроси.Мисля,че ще усетя кога да започна да се прикривам според реакцията му!Ако започна да се притеснява,да се срамува,да се подсмива под мустак значи е време .Въпреки,че той всеки ден ме вижда гола и незнам как и кога ще дойдат тези смущения защото все по естествено ще му се вижда това и няма да му прави впечатление.Разбира се обаче,че може би на 4-5,6г. когато главето му ще измисля всякакви щуротии и ще започне да чува всякакви неща за които ще трябва да му се разяснява ,ще трябва да спре да ме вижда.А и някак си не е редно-сем. ни не са нудисти!
алая,не е мода а потребност.Аз влизам с Дейвид да се къпя защото обикновенно нямам или силите или времето д аго правя след него или преди него!Другото което е -той си е във ваната с дръпната завеса,а аз извън ваната отатък завесата,нямаме нищо общо за да не е хигиенична процедурата!
BENI MAMA кажи за вашите кръстници  Grinning
За тампоните и превръзката-бих го направила пред Дейвид,но най вероятно ще се обърна с гръб или поне ще се постарая да не види кръвта.Иначе съм сменяла пред него с чиста и ме е питал какво е това.Казвала съм му че е памперс  Laughing Иначе не виждам нищо не редно!

# 123
  • Мнения: 19 298
Това с тампоните въобще не го намирам за извратено.
В_и_В_и ,Те децата имитират!Моя син се беше качил на стол и взел самобръсначката на баща си и започнал да се бръсне.И естествено се поряза,извика... и ние тогава изтичахме да го видим и разбрахме.Пак е опастно нали,а не бихме си помислили да се крие таткото като се бръсне!

Не мисля, че едно леко порязване, каквото може да се получи от самобръсначка е толкова опасТно, колкото да си напъха тампон.
Всеки решава за себе си. Аз не бих го направила, въпреки че очевидно съм възпитавана от много разкрепостени родители.

# 124
  • София
  • Мнения: 329
сина ми е на 9години и го къпя аз ,не се притеснява,къпя го аз защото ако го оставя сам стои по един час и накрая едва излиза -нищо не измил Mr. Green един път казах на чистачката си пред него че още го къпя аз и той се засрами после ми се накара но ситуацията продължи по старому,не се промени и да иска сам да се къпе без да играе...Относно моята голота,показвам се само по гърди,до скоро кърмех дъщеря си и просто нямаше как да се крия и така си остана,излизайки от банята излизам по бикини....нямало е никакви реакции.Тъй като този въпрос много ме вълнуваше много ви моля да споделите ,виждате ли нередно това при нас?

# 125
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Тъй като този въпрос много ме вълнуваше много ви моля да споделите ,виждате ли нередно това при нас?
Да  Joy. Нередното е, че те интересува кой какво мисли  Wink. Съвсем сериозно  - не мисля, че има нещо нередно. Може би само това, че синът ти все още се има за бебе, но най-вероятно изпитва ревност и има нужда от внимание. Аз бих измислила игри и забавления само за нас двамата, а банята бих я прехвърлила на таткото и след известно време - сам. Вече е голям и ще се справи.

# 126
  • Мнения: 9 052
какво толкова има да иzмива ... ако стои 1 чАс под душа все ще се е иzмил, освен ако не се zанимава цял ден да рови в мръсотия ...

# 127
  • София
  • Мнения: 619
Ееее,те децата ако не им седиш на главата няма да вземе само сапуна или шампоана и да се изкъпе с тях.Предполагам,а и съм сигурна в това,че ще скатае нещо в къпането-я краката,я пъпчето или някоя от задните или предните части.Така,че първо измивам Дейвид добре,а след това го оставям да си играе във ваната с чиста вода вътре колкото иска! Не виждам нищо опасно в тампоните-децата не са чак толкова глупави!А виж по непредпазливост със самобръсначката може да стане беля от която боли доста и може да се получат лоши инфекции и възпаления!

# 128
  • Мнения: 9 776
сина ми е на 9години и го къпя аз ,не се притеснява,къпя го аз защото ако го оставя сам стои по един час и накрая едва излиза -нищо не измил Mr. Green един път казах на чистачката си пред него че още го къпя аз и той се засрами после ми се накара но ситуацията продължи по старому,не се промени и да иска сам да се къпе без да играе...Относно моята голота,показвам се само по гърди,до скоро кърмех дъщеря си и просто нямаше как да се крия и така си остана,излизайки от банята излизам по бикини....нямало е никакви реакции.Тъй като този въпрос много ме вълнуваше много ви моля да споделите ,виждате ли нередно това при нас?

Нередности не виждам, освен, че още го къпеш ти. Накарай го да се почувства голям да му вършиш ти работата Laughing. С дъщеря ми не се занимавам от две години вече. Е, понякога виждам, че косата и нещо не е доизмита както трябва и следващия път отивам да и помогна, но после излизам от банята. Да се оправя сама, не е малка. Показала съм и кое как да прави. Имаше период, когато киснеше доста време вътре в банята, но си поговорихме на високо ниво Mr. Green и приключи. Сега пък много бързо сколасва, абе нямам угодия аз ooooh!.

Общи условия

Активация на акаунт