Карлово и Сопот - пияни от любов и вино!

  • 11 934
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
ба, смешно ви е, аз полудявам без вода. кво ша праим утре ooooh!

# 17
  • София
  • Мнения: 70
 smile3515 smile3511  Те луди ли сааааааа  smile3514   Как така толкова време без вода. Нали вече я спираха веднъж  newsm61

Това за абсолютно целия град ли се отнася????

# 18
  • Мнения: 133
Не ,във района на военото градче няма да я спрат!

# 19
  • София
  • Мнения: 70
Не ,във района на военото градче няма да я спрат!

Е, то там щото военните да не понамирисват сигурно  hahaha

# 20
  • Мнения: 133
Май,май от тази вечер няма да има вода newsm78,но та таке е написано двусмислено,че и аз се обърках,макар че и други хора ми казаха,но ще видим.Ние от рано да се подготвим да не ни изненадат Peaceпък ако има възможност хич да не спира ще да е пай-добре!

# 21
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ай сега казвайте какви манджи ще готвите днес, с по-малко цапане да е. Едната ми идея е яйца на очи. Други?

# 22
  • Мнения: 2 343
Сандвичи  Mr. Green с мляко  Joy

# 23
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
 newsm48 аз като предвидлива домакиня снищи сготвих,а пък тази сутрин като изпращах христо в 7ч взех и ,че измих съдовете

# 24
  • Мнения: 133
Ами може и разтоварващ ден да го пишем Wink.Може принцеси,баница,пица..може и готова баница направо,пиле с картофки или ...

# 25
  • Мнения: 7
ООО аз предвидливо направих пиции две снощи и днес само ще подтоплям Simple Smile)))) Ама верно ли два дни нямало да има вода???????

# 26
  • Мнения: 133
Е как 2 дена бе!Стига моля ви се newsm78през деня и евентуално през ноща,ама два дена са много.Ааааааааааааа....

# 27
  • Мнения: 844
 ха ха носят се слухове че три дни няма да има вода   Laughing но не вярвам

# 28
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ами някои градини днес са връщали децата за три дни. чух обаче, чо можело и преди 22 часа да я пуснат. а ние, в интерес на истината, имаме вода, макар и едва-едва, но за едни зъби и ръце става.

# 29
  • Мнения: 7
ахахахаха и ние си имаме вода Simple Smile))) Даже и чинийки мия Simple Smile,но си няма  налягане де ....,но си ме задоволява Peace

Общи условия

Активация на акаунт