Косата ви... през годините.

  • 2 167
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Като малка имах страхотна,сламено руса коса.После потъмня и стана много хубав цвят,като ме чукна пубертета взех да се правя на кичури и после разни бои.От години не съм веждала естественият цвят на косата си Sad

# 16
  • Мнения: 63
Моята винаги е биа права,и по-къса,и по-дълга,но относно цвета изсветлява с времето,беше ми много тъмна,почти черна,а сега  е много светло кестенява

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 942
Моята коса винаги е била полуправа, кестенява с червеникаво-златист оттенък, който мразя и покривам с черна боя.  Crossing Arms
Никакво изменение покрай трите бременности.
Децата обаче се менят,
големият се роди с щръкнала черна коса, сега е светлокестенява на едри вълни.
Средният се роди риж - сега е пепелно рус на букли.
Малкият се роди с права черна коса, сега е права медно руса.

# 18
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Myriad, къде беше преди 3 месеца като се чудех как да се докарам в такъв цвят и нито можех да го обясня нито нищо Grinning

# 19
  • Мнения: 372
Косата ми винаги е била кестенява, само оттенъкът е варирал между светлокестеняво, през леко шоколадово до по-тъмно кестеняво.
Не е много права, но все пак е по-скоро права пред чуплива. Дълга доста, само променям бретона, с или без.

# 20
  • Мнения: 114
Моето ще бъде по-скоро оплакване..............Бях много къдрава,а след раждането съм много права...... newsm45 Всички ми казват ооо,ходила на фризьор-изправила си си косата!И аз започвам да обяснявам ,че сама се е изправила и те казват ама как така ....................... и т.н. и т.н.!!!!!!!!!!!!!!!Искам си къдриците!!! newsm17

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Хм, мисълта, че пак влизам в тийн периода много ми хареса.  Laughing (Първият път акнето ме подмина, да се надяваме и сега.  Mr. Green)
Като малка страшно исках да съм червенокоса като Пипи. Предполагам, че желанието ми се сбъдва... след тридесетина години... Whistling

# 22
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 397
Моето ще бъде по-скоро оплакване..............Бях много къдрава,а след раждането съм много права...... newsm45 Всички ми казват ооо,ходила на фризьор-изправила си си косата!И аз започвам да обяснявам ,че сама се е изправила и те казват ама как така ....................... и т.н. и т.н.!!!!!!!!!!!!!!!Искам си къдриците!!! newsm17

И моята коса се изправи след първата бременност, но около година след това отново стана чуплива.

# 23
  • Мнения: 2 448
Моята е безобразно скучна. Една и съща от както се помня.  Tired
Кестенява, може би с лек червеникав отенък на слънце, права, та права.
Чаках през пубертета да се накъдри (нали на някои им се изправя  Laughing), чаках след раждането да се накъдри, не ще и не ще.  ooooh!

# 24
  • Мнения: 2 478
Моята коса не е за Гинес.Единствената и естествена промяна в цвета е,че е започнала на места да побелява.
Не че това ме притеснява особено,но много млада съм ощеее Laughing

# 25
  • Мнения: 5 877
Нъцки. Оставена на себе си, косата ми е права, ама не чак като праз, тъмнокестенява, в един доста приятен по своему оттенък. Обаче да се сменя - не ще. Зиме, лете, все същата. По някое време цъфти.
Към тази липса на сюжетност се прибавя фактът, че от маман съм наследила ясни тъмни вежди. А съм сменила цвета, а съм заприличала на братовчедка на Чичолина. Най-многото, което съм посмявала, е лек преход от тъмнокестеняво към тъмнокестеняво с едва доловимо червеникаво  Laughing
После се чудя как никой не разбира, че съм си правила нещо косата.
А веждите не ги бутам, защото са важен аксесоар към очите. И тъй нататък.

Имам три до пет бели косъма. Наченки на сюжет.

# 26
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 397
Анда   Grinning супер си  Peace

Значи и аз имам "наченки на сюжет" в моята - 2-3 броя + - някой и друг  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 3
Косата се променя доста през годините. Спомням си ,че като бях до към 13-14 годишна беше доста права и тъмна. След това започнах да побелявам драстично и за около година вече имах 30 % бяла коса на 14-15 години.От тогава не съм оставала моят цвят да израсте много,защото е като пепел от цигара.Сега косата ми е чуплива,смятам .че боите са повлияли .

Общи условия

Активация на акаунт