Скорошни впечатление от "Приказка без край"?

  • 12 746
  • 92
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 861
M4, ние сме канени на рожден ден там следващата седмица и ако не ти е късно след това ще мога да ти напиша впечатления. Доколкото разбрах е за по-големи деца, .....
Ще съм ти много благодарна, ставяаме на 11 (голеееми сме вече) и хич не щем "бебешки" работи! Grinning Wink

# 31
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Чух от познати, че много са вдигнали цените. И са направили заплащането пакетно. С много малко храна за възрастните.

# 32
  • Мнения: 5 370
Никъде, където съм била на РД, храната за възрастните не е била МНООГо. Какво разбираш под малко? Знаеш ли, че аз се върнах с една камара храна в торбички?И заплащането е пакетно, да. Какво лошо има в това?

# 33
  • Мнения: 480
M4, ще пиша като отидем Peace

На мен също ми харесва, че цената е пакетна. И то добре са го преценили пакета, защото явно горе-долу по толкова деца и родители се канят в най-честия случай. За сравнение - проверих и в клуб Funny - там за същото нещо щеше да ми излезе 380 лв. без пиенето от бара...

# 34
  • Мнения: 5 370
А аз наскоро получих оферта , няма да кажа от кого, в която само анимацията беше над 300 лева. Рожденикът сам си подсигурявал кетъринга.

# 35
скоро търсих в Интернет детска градина и попаднах на Частна ДГ "Приказка без край" в Пловдив.Отидох на място да видя базата и съм много изненадана-приятно.Разполагат със собствена база, кухня, пералня, двор.Обзавеждането е модерно и комфортно.Намира се в Стария град.Моля, пишете ми, ако и вие имате някакви впечатления

# 36
  • Мнения: 5 370
Венъс, ние говорим за клубчето за празнуване на РД. Не за градина. Mr. Green

# 37
  • София
  • Мнения: 11 713
А аз наскоро получих оферта , няма да кажа от кого, в която само анимацията беше над 300 лева. Рожденикът сам си подсигурявал кетъринга.
Преди около 4 месеца и аз получих оферта с подобна цена само за анимация,кетъринга беше отделно.А-а-а да върха на сладоледа беше,че трябваше да си платя и наем за помещението около 50 лева /беше за пицария за голямото ми дете/.
После се обадиха да ме попитат дали ще потвърдя офертата и след като рабраха,че се отказвам ме попитаха дали не са ме засегнали нещо и затова да съм се отказала  Rolling Eyes.
Може би става въпрос за същите.
Сори,че оспамих темата,но не се въздържах...а бях забравила за този случай!

# 38
  • Мнения: 6
Здравейте,

Искам да изразя НЕ доброто си мнение по повод на организиран детски рожден ден в клуб "Приказка без край" в залата за деца над 5 години.
Избирайки най - скъпият клуб очаквах добро отношение и впечатляващ празник. Подлъгана от високата  цена на оферта и очакваща запомнящ празник подлъгах детето си, семейството и гостите. Да, празника остана запомнящ, но не в добрия смисъл.
Всичко започна с пристигането в клуба и негостоприемното посрещане от персонала, които дори не ни посрещнаха, не се поинтересуваха кой е домакина на партито, а за рожденика да не говорим. При интерес от наша страна да видим как изглежда тортата, която чакахме с нетърпение, бяхме изгледани доста НЕ дружелюбно и учудващо. Та, нима нямаме право да видим тортата, която сме си избрали и платили и която е най - същественият момент от специалния ден?
О.к това беше преглътнато, казах си "Момичетата са уморени, края на работния ден е". Следващият шок дойде от аниматора - Пипи дългото чорапче. Костюм - отличен, но език - отвратителен. Няма такова викане и крещене. Репликите бяха "достойни за подражание" - "гепи, дай 5 точки или 5 лв." А, обръщението "бе" остана запомнено в съзнанието на малките главички, поради това, че беше повтаряно  многократно. Реших, че това е нормално поведение от страна на Пипи и в къщи прелистих книгата с голям интерес да опровергая разочарованието си. Но, уви, отново бях подлъгана. Нямаше такива реплики. Примерът за децата в такава възраст, когато са подражатели и имитатори на поведението на възрастните и който показахте с ролята Пипи , беше достоен. Браво на вас, добър урок по лексика и граматика дадохте.
Понаучиха уроци децата и дойде ред на хапването. Оказа се, че рискуваме да остане без сандвич  едно от децата, което не беше планирано и, за което ни беше обещано: " няма проблеми, правим сандвич на място срещу 15 лв.",  Представяте ли си, защото готвачката си била тръгнала и трябва някой друг от персонала да прави сандвич. Бях ужасена  и им предложих аз да вляза в кухнята и да им свърша работата.
Децата поиграха, пийнаха , хапнаха малко пришпорени, но няма как. Уговорката е до 20, 30 ч. Няма компромис , няма разбиране, няма гъвкавост. Гостите продължаваха да поръчват напитки и консумират, но "вратата  беше хлопната" и всичко по масата беше събрано. Сметката от 600 лв. беше приготвена и чакаща да бъде прибрана в нечий джоб за "добре свършена работа" може би? Или сметчицата от  поредния излъган и  заблуден клиент? Собствениците  и обслужващия  персонал най-вероятно знаят отговора.
Отново нямахме избор и  решихме да си тръгнем с ревящата, разочарована рожденичка.
Както нямаше посрещане, така  нямаше  и изпращане. Но, ние все пак сме добри родители и трябва да даваме пример на децата си. Казахме "довиждане" и дори направихме подарък. Оставихме на "любезните какички" всички цветя, подарени на мама. Честно казано подаръкът не беше от сърце, а по принуда. След като бяха така учтиви да ми съдействат при съхранение на цветята , бяха така учтиви  и на тръгване да не ми ги върнат, толкова бяха заети с прогонването.............

Е, това беше незабравимия рожден ден на милото ми създание  и коментара на един от родителите "познай кога ще направя рождения ден на детето си тук"

# 39
  • София
  • Мнения: 8 283
Много лошо, че са ви провалили празника.
Скоро четох тема (преди 1-3 дни) за Приказка без край и то много положителни неща.
Даже се учудих, че има нова тема.

# 40
  • Мнения: 6 206
Само да напомня колко много доволни има точно от въпросния клуб - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=372607.0
Всичко е в главите ни.
Ако бяхте отишли с положителна нагласа, нямаше да обърнете внимание нито на това, че не са ви посрещнали, нито за тортата, че не са показали, нищо... Но когато се взираш постоянно във всеки жест и дума, изпускаш празника на детето си.
Затова обичам работата си - защото хората идват в настроение и с добра нагласа. Има изключения обаче, за щастие много редки.
И за моя клуб съм чела глупост до глупост от хора, които нямат какво да правят. И нямат за какво друго да се захванат и си прекарват през своя си призма случките.
Имате право да не сте доволна, както имате право да го споделите.
За щастие има много повече доволни.

# 41
  • Мнения: 5 370
Ще си позволя да изкажа недоверие към въпросния постинг. Лошото е, че в случая оплюваните рядко имат възможност да се защитят. Откъде можем да сме сигурни, че пишещият/та не е представител на конкурентен клуб?

Лично влязох по грешка в съседния клуб първия път и въобще не останах с такива впечатления.

# 42
  • София
  • Мнения: 11 713
Ще си позволя да изкажа недоверие към въпросния постинг. Лошото е, че в случая оплюваните рядко имат възможност да се защитят. Откъде можем да сме сигурни, че пишещият/та не е представител на конкурентен клуб?

Лично влязох по грешка в съседния клуб първия път и въобще не останах с такива впечатления.
Сигурна съм,че потърпевшите ще се защитят.

# 43
  • Мнения: 6
Не смятам, че трябва да се защитавам, аз просто изразих впечатление. Не съм от конкурентен клуб, дори мога да се нарека редовен посетител на този център, защото сме били на доста рождени дни там. За бебешката зала нямам възражение. Подлъгана от факта, че всичките ми приятелки направиха рожденните дни  на децата си  в  залата за големи и без да съм информирана за цени и впечатления реших да се "хвърля и аз". И ето какво стана. Цента от 600 лв. за 2 часа беше очаквана, не бях изненадана, изненадата беше за 600 лв. какво получихме. Това е проблема?
Естествено, че всеки прави избора си, по скоро исках да информирам майчетата, какви са цените и да дам обратна връзка на собствениците да обърнат внимание на обслужващия персонал.

# 44
  • София
  • Мнения: 11 713
Явно погрешно съм разбрана!Очаквам собствениците на клуба да се включат и да разкажат тяхната версия.Обикновено така се случва,при отрицателни мнения.Не съм обвинила никого,че е от конкурентен клуб.
Мисля,че по-горе бях разказала за РД на сина ми там преди 3 месеца.Останахме доволни,детето също,а това май е най-важното.
Наше приятелско семейство по-точно детето им се "подлъга" по нашето и то държеше РД-то му да е там.Та преди 2 седмици бяхме пак там.Съществени недостатъци не ми направиха впечатление,нито като гост,нито като домакин.
Всъщност сещам се за една забележка,че на нашия РД персонала откъм сервиране много-много го нямаше т.е. за почти всяко кафе,кола и т.н. след първоначалните трябваше да ходя аз да поръчвам.Но като цяло бях доволна,те бяха любезни.
На РД,на който бяхме гости към края дъщеря ми падна от парзалката в залата за големи и се е ударила вурху гумираната повърхност.Порева,но нямаше човек долу.
Иначе и двете ми деца бяха доволни от този РД.
Не ми допада пакетната цена,макар ние винаги да плащаме повече,защото гостите на сина ми са около 20 деца и примерно 15 родители.
Цялата останала храна вкл. тортата ни пакетираха и дадоха за в къщи,вкл. и цветята,които не са храна де.Дори аз ги забравих,те ме подсетиха да си ги взема.
Никой не ни е пришпорвал да си ходим.Просто ние си знаехме часа и не сме го просрочвали с повече от 5 минути да речем.
И накрая съжалявам,че не сте останали доволни,защото наистина 600 лева не са малко.Трябвало е на следващия ден да се обърнеш към управителката.Говорила съм веднъж с нея по телефона и ми се стори любезна.

Общи условия

Активация на акаунт