Скорошни впечатление от "Приказка без край"?

  • 12 733
  • 92
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 429
Скъпи майки, всички впечатления, които изразих по напред са за залата за големи. Моля, прочетете внимателно за каква пиша. Цените са пакетни, като моя пакет беше за 10 - 12 деца и 10 родитела  с 4 изстинали плата кетъринг. Тортата беше отделно 56 лв. + напитките на родителите и накрая тотала беше 600 лев. Това е, вече съм убедена, че ако попитам още някой ще изскочат още лоши впечатления

Учудвам се от разликата в цените при нас и при вас. 15 възрастни, 14 деца, допълнително за куклено представление, допълнително месно плато, напитки за възрастните - вкл. алкохол - 450 лв. Без торта, ние я донесохме.

# 61
  • Мнения: 480
За тези, които чакат информация за "Приказка без край - ресторанта". Снощи бяхме там на рожден ден.
Това, което мога да кажа е, че ако вече не бях запазила малката зала на Гулаш, щях да направя рождения ден там. Въпреки че е на другия край на света и това може би му е единствения недостатък. Трудно го намерихме, пък и в тази буря снощи сме пътували час и половина...  ooooh!

Всичко ми хареса - обстановката, персонала, аниматорите. Много е просторно и направено с много вкус. Кетъринга е същия като в малкия клуб. Залата за децата е много голяма, много добре направена, пълна е с големи меки форми от дунапрен, на едната стена прожектираха пиратски снимки, тъй като партито беше пиратско. В една друга странична зала стените са облечени с дунапрен и винил и представлява басейн, пълен с дунапренени парчета. Аниматора-пират през цялото време занимаваше децата така, че на нито едно не му беше скучно - организираше игри, състезания, заедно викаха тортата, завърза на всички деца пиратски кърпи на главите и пиратска препаска отоло кръста. Какичката му помагаше и активно се включваше в игрите. В залата за родителите имаше огромен плазмен телевизор, на който вървяха снимки на рожденичката.
Моята дъщеря се забавлява по свой си начин, тъй като я беше страх от пирата (но нея я е страх от всякакви такива облечени, какво да я правя, принцеса по душа  Mr. Green). Когато той влезе тя се скри под пързалката и седя там сума време. Какичката ходи да я вика, да я кани, но не и не. Затова пък самата рожденичка, която си беше избрала темата, беше много щастлива и доколкото видях всичко беше на ниво.

# 62
  • София
  • Мнения: 1 861
За тези, които чакат информация за "Приказка без край - ресторанта". ...
Весела, благодаря ти! Беше ми полезно и вероятно ще се възползвам.   bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 1 110
За тези, които чакат информация за "Приказка без край - ресторанта". ...
Весела, благодаря ти! Беше ми полезно и вероятно ще се възползвам.   bouquet

И аз благодаря за информациятя!   bouquet
А дали може поне една снимчица на интериора?  bouquet

# 64
  • Мнения: 480
Нямам нито една снимка, в суматохата съвсем забравих да снимам  Sad Обаче ако си намериш от някъде безплатния Инфо-гайд за родители (май така се казваше), вътре има статия със снимки. Там го бяха подредили в пушалнята и го видях.  Laughing

# 65
  • Мнения: 472
Така надявам се да ми позволите да се включа,като вече бивш персонал на това клубче.
Инфото ми е .....може да се каже малко по старичко,но така като гледам,май нещата са си същите  Peace
Аз бях от персонала в по-големия клуб  Peace
За сервирането: още в самото начало при запазване на дата за Р.Д. се предупреждава,че е на САМООБСЛУЖВАНЕ и ако знаете,колкооо пъти съм побеснявала от нерви,когато някой родител ми се развика,как така не идвам да питам гостите какво искат  #Crazy И аз ест. с усмивка и тактично казвам,че е на САМООБСЛУЖВАНЕ  и се почват едни фасони,едно чудо....Ами колко по-лесно би било при започване на празника,учтиво да ме помолят и аз ест. ще го направя  Crossing Arms Други родители директно казваха,моля обслужвайте гостите и накрая ще се разберем  Rolling Eyes Whistling Разбирайте парички,били то и 5лв.(никога не се били толкова поне 20лв.които делях с другите девойки,но това си беше моя личен избор)
За посрещането: Дори немога да си представя,как така .....някой не е посрещнал гостите и дори не били разбрали кой е рожденника  newsm78 Нали след това следва моето(нашто) уволнение  Shocked Винаги съм посрещала гостите,както и какичките,ест. знаеше се кой е Рожденника и на него беше отредено специално внимание,както и  на родителите.
За тортата:Никога не сме отказвали да се види тортата на рожденника и как бихме могли,като тя в 99% от случаите е била в хладилника с безалкохолни,който е отпред пред бара,на най-долния рафт  Naughty  Освен,ако не е била прекалено висока,сме е прибирали в другия хладилник.
За оставането след 20:30 Никой няма да ви пришпори на тъгъдък да се изнасяте,но все пак ......проблема е в това,че клубът има уговорка със съседите,да се приключва точно в 9 часа.

Ами ест. клуба има и минуси,но те са ....както във всеки клуб,но вече всичко си зависи и от новия персонал,аз немога да кажа за тях,но докато бяхме една сговорна дружинка беше весело и всички бяха доволни и не преувеличавам ....... Mr. Green Сега незная наистина кка стоят нещата,новото за мен са пакетните цени,което всъщност не  е никак лошо  Peace

Ако някой иска повечко инфо да пита  Sunglasses

# 66
  • Мнения: 39
Включвам се и аз с питане към Данитка
понеже си бивш служител и сигурно си наясно.
Запазили сме час за април за рожден ден на сина ни /5г/ за малката зала. Планирам да включим и Пиратско парти защото той е луд фен на Карибски пирати. Доколкото разбрах аниматорите който идват в клуба са двама - мъж и жена. Когато ходих да рагледам клуба в голямата зала имаше рожден ден с парти Сървайвар. Беше ми любопитно и останах малко да погледам. Аниматорката беше жена облечена като туземка /образно казано/ и може би е тази от която една майка по-нагоре се оплака, защото доста викаше и езика беше доста жаргонен. По интересното беше като питах за Пиратското парти дали ще бъде мъж аниматора, а те ми казаха че зависело /един вид не се знае/   Shocked защото се редували. Все пак ми се струва, че е редно пирата да бъде мъж, а не жена  newsm78. И даже държа да бъде мъж. Та конкретно питането ми е - Имало ли е през времето на твоята работа в този клуб случаи когато Пиратското парти да се води от жена? И ако ще е жена предупреждават ли предварително или си остава неприятна изненада в деня на рожденния ден  newsm78. И какво точно прави, за да ги забавлява - съзтезания, игри? Облича ли ги в костюми, рисува ли ги? И как децата приемат Пиратското парти.
Надявам се да отговориш.
Благодаря ти предварително

# 67
  • Мнения: 472
Ами мога само да ти пожелая да се падне МЪЖЪТ,защото той наистина е уникален  Peace Забавлява малките,а и големите също,смели сме се с глас целия персонал всеки път ,независимо,че сме чували репертоара милион пъти ......Но просто,ако той е ангажиран пращат жената,тя също забавлява,но е на доста по слабо ниво.....да обличат ги и ги рисува,но обличането е силно казано.Пиратското парти е най-хубаво  Peace Има игри,състезания всичко
И да водила е ест. и жената и на мен никак не ми допадаше  Naughty Някак си не и отиваше,а и е доста по-слаб актьор

# 68
  • Мнения: 5 370
Данитка, прочетох те с интерес, смея да твърдя, че казаното от тебе съвпада с моите лични впечатления. Догодина определено ще повторим. Само да сме живи и здрави.  bouquet

# 69
  • Мнения: 39
Данитка пак към теб,
първо благодаря ти за бързия отговор   bouquet.
Имам още един въпрос /по скоро молба/. Чудехме дали да викнем аниматор - клоун за тържество в детската градина. Но после се замислих, че май вече са голями за клоуни или по-скоро, че повече би им харесало нещо различно /вече сме викали клоун/. По този повод се обадих в клуба да питам дали техните аниматори може да ги викнем за такова парти. Може разбира се, но с 25 % по скъпо отколкото ако правят парти в клуба. Иначе казано за тематично парти в клуба ще ни вземат 130 лв за 80 мин, а в градината 162 лв за 60 мин. Не че е някаква болка за умиране тази разлика даже може би има някаква логика в това да се слага надценка  newsm78. Но чудех се дали имаш координати на този мъж /или поне име/ и да му се обадя лично за парти извън клуба.   Надявам се да не мислиш тази информация за секретна. Масово има обяви за аниматори, но друго си е да ти препоръчат някой. Аз лично имам 3 телефона за аниматори, но всичките са клоуни.
Благодаря ти отново.

# 70
  • Мнения: 472
За съжаление нямам негови координати,но доколкото знам може да се ангажира само през клуба,но НЕ съм сигурна,а за име Чочо  Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 11 712
Както и по-горе съм писала аз съм от доволните от този клуб /е винаги може да се желае повече  Wink,както беше написал и някой друг/.
Но когато направихме резервацията за РД на сина ми,не бяхме предупредени,че е на самообслужване.Съответно аз отивах да поръчвам.
На РД на друго детенце там след 2,5 месеца,имаше едно момиче,което минаваше и събираше празните чаши и на нея поръчвахме допълнителните напитки,не ни е отказала да приеме поръчката.

# 72
  • Мнения: 9
Доста добри мнения прочетох за клубчето, посетихме го със съпруга ми (залата за малките) и общо взето изглежда доста добре, така че вероятно там ще празнуваме втория рожден ден на дъщеря ни.

Интересува ме, ако някои има идея, какво представлява кукления театър. На място попитах и ми обясниха, че кукловодката изнася кратичък театър около 20 мин. като за толкова малки деца, после ги рисува, малко игри и след това поднасяне на тортата. Тази програма продължава около 90 мин. и струва 90 лв. Теоретично звучи доста добре, тъй като дечицата ще са между 2 и 6 години, но има ли някой конкретна представа от тази програма? И най-вече - за самата кукловодка. Simple Smile

Ще съм много благодарна за информация от първа ръка.

# 73
  • Мнения: 429
На нашия ЧРД децата бяха между 3 и 12 години, преобладаващата част - на 4. Надзървах в залата, не съм стояла с тях по време на цялото представление. Поръчах "Красавицата и Звяра". Имаше си малка сцена между два стола, кукли и тя самата, облечена като принцеса. Децата гледаха с интерес, нямаше движение вътре/вън по време на представлението и по това съдя, че се забавляваха. Кукловодката е жена на средна възраст с цветна коса, децата й викаха красавицата.  Mr. Green Тя имаше грижата да ги доведе за тортата, изпяха песничка, снимаха се с нея и после имаше танци, пак по нейна инициатива.

# 74
  • Мнения: 39
Ходих да оставя капаро за рождения ден на синя ми и се оказа, че Чочо вече не работи с този клуб. Чудя се защо ли  newsm78. Но както и да е решили сме де е там, така че се надявам новия аниматор да е поне наполовина толко добър колкото Чочо. Все пак важно е децата да се забавляват. Изрично казах, че искам пирата да е мъж, а не "жена пиратка". Не че не е имало жени пирати назад във време ама все пак  Laughing.
Ще пиша конкретни отзиви след като ни мине празника  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт