Крем SKY FACE

  • 32 600
  • 118
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 531
Навих се да го пробвам крема, но е малко странно защо не се намира никаква информация за него, освен в сайта на самия крем. Българска фирма ли го произвежда? В немския гугъл няма нищо за него..а уж и мис Германия го ползвала... Thinking

Нали се сещаш това колко е вярно

# 91
  • Мнения: 13 627
Точно за това Simple Smile Явно само тука е известен

# 92
  • Мнения: 93
Честно казано и аз преди да си го купя търсих инфо из нета, но май нищо не открих. Е, купих го. Дори преди пак се намазах. Може би е плацебо ефект, но май действа.  Flutter Не, че съм постигнала чудеса.  Peace Просто го ползвам като допълнителен мор за космите  ooooh!

# 93
  • Мнения: 13 627
То се е видяло, че ще го купя Simple Smile Много ми стана интересно, а и от опит не боли Simple Smile

# 94
  • Мнения: 60
Какво става с кремчето, действа ли? Вече минаха няколко месеца - има ли доволни или всичко си е само реклама?

# 95
  • Мнения: 1 334
Аз съм от доволните.За мен кремчето категорично върши работа. Peace

# 96
  • Мнения: 44
Аз пък го намерих още в 1вата аптека Simple Smile Купих си го днес и се намазах. Ще споделя мнение, и много се надявам да е положителнооооо  Praynig

# 97
  • Мнения: 89
ами не бих казала че има кой знае какъв ефект, но миризмата му е  newsm11

# 98
  • Мнения: 44
на мен пък като усещане ми допада, страхотно омекотява кожата....после малко пощипва, дори за някой може и да е доста, но аз търпя Simple Smile Трай бабо за хубост Simple Smile А миризмата......не мисля, че е нещо лошо......все пак е тип лечебен крем

# 99
  • Мнения: 9
Какво става с кремчето, действа ли? Вече минаха няколко месеца - има ли доволни или всичко си е само реклама?
И аз се интересувам какво става с ефекта от крема? Минаха няколко месеца - сега не трябва ли да е ПИКЪТ на действието, т.е. космите да са намалели на 25 % ?
Чакаме отговор!

# 100
  • Мнения: 44
ехеееееееее чак пък на 25%.....  Joy аз го ползвам, единственото което забелязвам е, че ми растат по-бавно.......то зависи от космите

# 101
ехеееееееее чак пък на 25%.....  Joy аз го ползвам, единственото което забелязвам е, че ми растат по-бавно.......то зависи от космите

и стават много по-тънки, почти не се усещат. много разредих кола маската от пролетта досега.

# 102
  • София
  • Мнения: 1 004
Определено има ефект! Освен че растат по-бавно, изтъняват доста и се разреждат( е, не 25%). Обаче при мен се появи друг проблем : сега, като са по-тънички и по-трудно пробиват кожата и и имам повече подкожни...  newsm78  Та по този повод се чудя дали да си купя нов, че ми е на привършване или да изчакам малко!

# 103
  • Мнения: 147
Това кремче изглежда доста обещаващо, аз си го купих днес от аптеката и аптекаря ми каза, че от година го продават и клиентките били доста доволни, а и за 20 лв си струва да се опита  Peace аз мисля парво да го използвам на участъци на които косъма е по тънак като ръцете например, дано наистина да действа Simple Smile

# 104
  • Мнения: 44
ами то имало и някакъв крем, който бил против подкожни.......и аз имам този проблем и супер се дразня smile3511, оба4е вече 3 приятелки ми го хвалят и ще взема и аз да си го купя

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт