Крем SKY FACE

  • 32 593
  • 118
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 430
ами то имало и някакъв крем, който бил против подкожни.......и аз имам този проблем и супер се дразня smile3511, оба4е вече 3 приятелки ми го хвалят и ще взема и аз да си го купя
  Как се казва крема за подкожни?

# 106
  • Мнения: 44
ще питам и ще пиша

# 107
  • Мнения: 1 045
И аз се интересувам за крема за подкожни. Имам ги в изобилие, въпреки че спрях да ползвам епилатор от година и половина. Ще следя темата с интерес

# 108
  • Мнения: 17
Да се запиша и аз. Отдавна видях сайта ма крема, но бях забравила. сега се пресетих и търси отново, така попаднах на вас.
Заинтересува ме крема за подкожни косъмчета, защото аз имам голям проблем с тях.

# 109
  • Мнения: 44
Ох, момичета този крем за подкожни така и не съм го проверила още......обаче от скай крем-а съм доволна.....не мисля, че са ми намалели като количество, обаче определено са по-тънки и по-бавно растат Simple Smile

# 110
  • Мнения: 44
такаааа, значи кремчето се казва Керапил......около 20лв било но не мога да ви гарантирам, не съм го ползвала все още.... мои приятелки обаче са доволни

# 111
  • Мнения: 0
Здравейте момичета Wink
преди време ползвах Sky face в продължение на един месец и за съжаление не забелязах космите ми да забавят своя растеж  Naughty Аз също съм чувала много добри отзиви за Керапил, но когато се пробвах да го намеря по аптеките все ми казваха, че вече не го зареждали. После изпробвах кремчето за подкожни косми на Veet, но от него нямаше никакъв ефект Sad Сега ползвал лосиона Ingrow Go на Skin Doctors от който съм доволна. Hands ClapЕксфолира кожата и помага на подкожните гадове да излязат по-бързо. Само трябва да се внимава с използването на продукта, защото е доста силен и веднъж дори се изгорих леко с него, защото не изчаках 24 часа след епилация, както пише на етикета.
Керапил в кои аптеки успяхте да го откриете?

# 112
  • Мнения: 555
Аз го използвам понеже майка ми е дистрибутор на фирмата, която го продава и реших да го пробвам. Мога да кажа, че не ми е помогнало за намаляване на окосмяването, но аз не го ползвам редовно  Rolling Eyes Даже бих казала, че изобщо не го ползвам както е описано в упътването, но най-важното е че прави кожата ми много мека, появяват се по-малко подкожни, след кола бързо се успкоява кожата, а и в интерес на истината разрежда честотата на епилациите  newsm78
Не знам вие как ги изчислявате тия проценти на окосмяване, но аз забелязвам единствено колко често ми се налага да се епилирам, дали имам подкожни след епилация и дали кожата ми се чувства овлажнена и спокойна.

# 113
  • Мнения: 95
темата е доста стара,но да кажа,ако все пак някой влезне Simple Smile най-добрата ексфулация която съм пробвала е захар със зехтин уникално е и вади подкожните косми.

# 114
  • Мнения: 555
А утайката от кафе със зехтин вади и токсините  Peace

# 115
  • Мнения: 153
Намерих един от кремовете, за които пишеше по-горе на kremove.com Simple Smile

# 116
  • Мнения: 183
 здравейте! има ли го още този крем по аптеките? в крайна сметка какви са резултатите, които забелязахте

# 117
  • Мнения: 2
Здравейте,
аз не съм ползвала върпосния крем, но съм много доволна от маслото от мравки на Тала. Почнах да го ползвам юли месец тази година, за косъмчетата над горната устна, не че съм имала кой знае какви, но реших, че ще ги махам с пинсета и ще се мажа с олиото. В началото не виждах ефект, но постепенно почнаха да израстват по-малко и по-рядко. Мисля, че наистина има добър ефект, сега махам косъмчета веднъж на 2-3 седмици и то само по няколко Wink . Смятам да го пробвам и за други части на тялото, тъй като имам още 80% от съдържанието на шишенцето. Дано съм била полезна на някого  Simple Smile

# 118
  • Мнения: 3 118
 Just_a_girl
много мерси!
Бях си го купила това масло, но съм го захвърлила в шкафа. Трябва да му обърна нужното внимание за повечко от няколко мазания! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт