Нося 40 номер обувки

  • 4 409
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 139
Аз нося 40-ти номер обувки и не намирам нищо лошо в това #Crazy Пак сме си секси Crazy И аз минах през пероида със закупуването на по-малки,но бързо се отказах! По-важно е все пак да не мислиш само за болката в краката hahaha

# 16
  • Мнения: 11
Аз нося 41 номер и смятам че е добре за момиче за  сега .
 Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile







# 17
  • София
  • Мнения: 1 956
Хех, и аз съм с 40 номер. Лошото е, че иначе съм доста слаба, с тънки крака. НА слаб крак 40 номер седи като плавник... Особено ако става дума за ботуши с нисък ток, тип "мъжки" или пък маратонки. Елегантните обувки седят добре. Само че и при мен го има проблемът, че не намирам моя номер, да не говорим за 41... Е, ако си купя маркови обувки, още щом ги докарат в магазина (защото още до вечерта се изкупуват големите номера), проблеми нямама. Само дето не всички маркови обувки имат хубави модели, а и някои не си струват парите... За това си купувам спрей за разширяване на обувки. Пръскам ги отвътре (отвън не смея) и ги обувам с 3 чифта чорапи  Mr. Green След 1 час вече са ми супер удобни.

# 18
  • Мнения: 2 172
АЗ също нося 40 номер и никога не ме е било срам.
Винаги питам...има ли големи номера,продавачката пита кой точно ..и аз..амиии най-големия 40  Mr. Green Обръщам го на самоирония.Стават си ми точно и аз съм доволна  Peace

# 19
  • Мнения: 348
Баба ми, която е на 78 години се оплаква, че носела 38 номер, а сега минала на 40  Laughing. И аз питам, аз минах вече от 38 на 40 а съм на 30. Ако прогресията продължи скоро ще нося на мъжа ми маратонките  hahaha

# 20
  • Мнения: 5 539
Парис Хилтън носи 42 и не и пука, а вие се притеснявате от 40! Това си е съвсем нормално!
И аз така bowuu
40 не е особено голям номер за дамски крак. Виж, за мъжки е сериозен проблем.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 289
Не бих си купила по-малък номер обувки, само за да ми изглежда кракът по малък, тва е абсурд да си даваш парите за обувки,които ти стискат, правят мазоли и изобщо са неудобни за носене.
  Преди носех 37-38 № според зависи от модела на обувката, след бременността мамка му минах на 40ти Confused,нито една стара обувка не ми ставаше, егати му и чудото, не стига че станах сто кила и се обзаведох със стрии тук таме, че и за бонус получих 2 номера по големи обувки. Crossing ArmsАко родя още едно сигурно ще премина към мъжката графа обувки. ooooh!

# 22
  • Мнения: 2 386
Олееееееее,какви патила заради този голям 40 номер ooooh!Такъв срам изживявах като тръгна по магазините.И естествено,за да си спестя унижението започнах да си купувам 39номер.Резултата е лека деформация на пръстите /палеца е навътре извит/ и проблеми с ноктите.
Вече не си правя експерименти,но последствията ще си ги нося цял живот.

 Shocked Shocked Ужас! Не си причинявайте това, моля ви се.. Знам колко е трудно, аз нося 41-ви номер, но по-скоро бих карала на маратонки, отколкото с деформирани крака. Има ибей, поръчвайте си, или от приятели.. или не знам, ама не си прецаквайте краката! Hug

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 1 183
Най-добре е да си избереш няколко магазина с обувки, които да харесваш и да се разбереш с персонала да ти се обаждат, когато поучат твоя номер, а ако си им и постоянна клиентка в бъдеще собствениците могат да поръчват специално за теб и по-големи номера, особено от елегантните обувки.

# 24
  • Мнения: 35 968
изобщо не ми пука, че нося 40-41 и че от спортните обувки /големите тежки обувки за планина например/ съм категорично в мъжката номерация  Mr. Green
но пък вчера си купих дънки от детски щанд - това ме кефи повече  bowuu сърце не трае да се изфука   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт