Пазаруване от сайта на Victoria's secret - 5

  • 36 896
  • 460
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 8
Умолявам някой ако прави поръчка да ми пише , от Г.Оряховица съм , но ще ми изпратите пратката с наложен платеж за мен,че просто се влюбих в един бански

# 406
  • Мнения: 7
Maduska-кутията ти е пьлна!!!  #Crazy Peace

# 407
  • Мнения: 2 414
Моля някой,ако соро прави поръчка да ми драсне едно ЛС. Peace

# 408
  • Мнения: 511
Да похваля и аз ВС Peace Поръчката ми беше доставена за 6 дни от датата на шипването и общо 10 от пускането на поръчката. За мой късмет си я получих в пощата Heart Eyes Бях си поръчала три сутиена, два чифта бикини, едно потниче и един комплект от нощничка с бикини към нея.  Hug Нацелила съм си размерите и съм доволна от това как изглеждат и ми стоят нещата Flutter

Това е потничето: http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs … ZZ&rfnbr=5712

Това е нощничката:
http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs … ZZ&rfnbr=6297

Това е единият сутиен с гащичките:
http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs … ZZ&rfnbr=5712

Другите два сутиена и едните гащички вече ги няма, за да ги покажа и похваля Laughing

# 409
  • Мнения: 2 414
Момичета,някоя от Вас поръчвала ли си е козметика от сайта(по-специално гланцове)?

# 410
  • Мнения: 7
Доколкото ми е известно козметика не пращат извън територията на САЩ-но някой по вещ може да каже нещо друго. Peace

# 411
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Момичета,някоя от Вас поръчвала ли си е козметика от сайта(по-специално гланцове)?

Някои от гланцовете им никак не са добри. Кажи кой те интересува, ако съм го ползвала ще ти дам отзив.

Преди известно време наистина не пращаха козметика извън САЩ, но вече не е така. Това важи само за парфюмите им все още.

# 412
  • Мнения: 2 414
Аз съм пробвала гланцовете им-страшно много ми харесаха. Grinning
Проблемът е,че искам да си поръчам един бански за 60 долара и промоцията на гланцове-20 долара.
Дали ще трябва да се ходи до митницата? Thinking

 Praynig

# 413
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Е, това с митницата е въпрос на късмет.

Много пъти сме се чудили на какъв принцип пращат в пощата, но така и не разбрахме.

Бих ти подарила моя гланц, ама съм го ползвала вече, на мен хич не ми допада  Laughing

# 414
  • Мнения: 2 414
Е, това с митницата е въпрос на късмет.

Много пъти сме се чудили на какъв принцип пращат в пощата, но така и не разбрахме.

Бих ти подарила моя гланц, ама съм го ползвала вече, на мен хич не ми допада  Laughing

Аааа нищо,сериозно много искам техен гланц. Embarassed

# 415
  • Мнения: 34
Мога ли да си харесам нещо и да ми го доставят на адрес в САЩ?! И кой номер сутиен е 85 Д?!  newsm12

# 416
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Аааа нищо,сериозно много искам техен гланц. Embarassed

Аз нямам против да ти го дам, ама все пак не ми се струва особено хигиенично  Thinking

Моят е този

# 417
  • Мнения: 2 414
Лу ,а имаш ли представа дали,ако си поръчам гланцове поръчката ми ще мине през митницата или директно в пощата?  bouquet

# 418
  • Плевен
  • Мнения: 1
Лу ,а имаш ли представа дали,ако си поръчам гланцове поръчката ми ще мине през митницата или директно в пощата?  bouquet

Не мисля, че трябва да се притесняваш за съдържанието на поръчката, по-скоро проблемът е в стойността и. По-мое мнение, за да избегнеш митница добре е да се вместиш в рамките на 190 долара (стойността на покупката + доставката до БГ). Ако използваш и кодове за намаление, това видимо намалява тотала.

# 419
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Мелиса, принципно би трябвало ако е с по-малка стойност пратката да не отива на митница, но тук момичетата са се оплаквали от всякакви случки с митница или поща.

Освен да ги поръчаш и да се молиш за поща. В най-лошия случай и на митница можеш да идеш. Зависи колко си си навила на пръста гланцовете  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт