Пазаруване от сайта на Victoria's secret - 5

  • 36 875
  • 460
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 0
Имам следният проблем: Поръчах едни обувки и уж всичко си беше наред, до като не проверих статуса и там пишеше друг цвят на обувките, а не този който бях отбелязала аз, а още по странното е че този модел е само в 3 цвята и този който пише в поръчката въобще не съществува за тези обувки. Aз отбелязах цвят macademia, а на поръчката ми вече пише sugar pink. Този модел въобще нямат цвят sugar pink. Какво да правя, да чакам ли да видя какво ще дойде тъй като вече е шипната? Kак се процедира? Посъветвайте ме моля ви

# 451
  • Мнения: 1 698
Здравейте и от мен Peace Страхотен сайт, от много време плакна очи, обаче до сега не съм се престрашавала да поръчам нещо.
Сега обаче имам нужда от помощ Hug
Аз съм с мерки  84/73/96, дали ще ми станат половинки бански размер М? Притеснявам се и за горнището, нося по принцип сутиен 34А, но на този, който съм избрала я няма тази номерация.

И още едно въпросче. За едри жени аз ли не виждам сутиени или няма, трябва ми 42В?

Теди, и аз съм в кюпа за следващата поръчка Wink

# 452
  • Мнения: 4 916
Записвам се, за да следя за обща поръчка.

# 453
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Момичета, спешно искам да попитам тези, които са си поръчвали обувки - аз нося номер 39 и половина, но на различните сайтове за обръщане на мерките ми дава различни резултати newsm78,. много моля някой,  с този номер /39 и половина/, който си е поръчвал от ВС да каже кой номер от US номерацията отговаря . Много ви благодаря предварително  bouquet

# 454
  • Мнения: 0
Момичета да Ви попитам дали си спомняте покрай 4 юли дали правят промоции на сайта или е само в магазините им?

# 455
  • Мнения: 529
Заповядайте в новата ни темичка !

# 456
  • Плевен
  • Мнения: 1
Момичета,
До 6 юли върви промоция  Party- безплатна международна доставка от ВС за поръчки на стойност от 200 долара и нагоре. Ако някой реши да прави обща поръчка да пише на ЛС, искам да се включа. Praynig За момента съм си харесала неща за 100 долара и няма как да се възползвам от офертата.  Cry Другият вариант е, аз да включа някого.

# 457
  • Мнения: 81
И аз бих се включила в обща поръчка.......
Харесах си страхотно палто.http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs … ZZ&rfnbr=3134

# 458
  • Мнения: 177


имало и в София магазин ВС?!  Shocked Знае ли някой къде се намира???



Няма такъв, политика на марката е да няма магазини извън САЩ. Писали сме го много пъти.

Някой те е подвел или са ментета.

Има магазинче в София, в Лозенец. Не е представителен магазин, но продават доста неща на VS. Намира се в уличката, на която се излиза след като пресечеш Арсеналски на пешеходната пътека до изхода/входа на Сити Центъра пада се в дясно, когато Сити-то е зад гърба ти след един фризьорски салон. Сори за аборигенското обяснение, но нямам идея как се коя е улицата...Има някои особености - цените са доста солени, има само бельо и бански, и не винаги е отворено. Девойката има бебе и е трудно да я хванеш. Аз лично предпочитам да си пазарувам директно от сайта.  Peace

# 459
  • Мнения: 529
И аз бих се включила в обща поръчка.......
Харесах си страхотно палто.http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs … ZZ&rfnbr=3134
Само да отбележа, това е тренчкот, а не палто, затова е от по-тънка материя.

# 460
  • Мнения: 0
Момичета, спешно искам да попитам тези, които са си поръчвали обувки - аз нося номер 39 и половина, но на различните сайтове за обръщане на мерките ми дава различни резултати newsm78,. много моля някой,  с този номер /39 и половина/, който си е поръчвал от ВС да каже кой номер от US номерацията отговаря . Много ви благодаря предварително  bouquet

Az predi nqkolko dena poluchix moite sandali ot VS nomer 9US, otgovarqt na 39 i polovina ( a az sum samo 39 Sad)

Общи условия

Активация на акаунт