Доволни ли сте от продуктите на Алое вера?

  • 7 127
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 167
В Ремедиум продават продукти от Алое при това на няколко марки.
На кои марки и на какви цени знаеш ли?
Благодаря!

Не обърнах внимание, но бяха поне 3 марки.
Евпраксия Ремедиум е верига аптеки, в които се предлага и козметика.


# 16
  • Благоевград
  • Мнения: 62
и не са дистрибуторски така ли?

# 17
  • Мнения: 1 167
Щом ги продават трябва да са дистрибутори. То иначе няма да имат право да ги предлагат. Не вярвам да са в нарушение  newsm78

# 18
  • Мнения: 3 410
Зависи, за продуктите от алое на Форевър са в нарушение, за другите не знам.

# 19
  • Благоевград
  • Мнения: 62
Точно това имах предвид дали са от познатите ни вече дистрибутури или на извесни марки....и не дотам толкова известни?

# 20
  • Мнения: 1 167
Не знам дали предлагат точно Форевър, но тогава бях с една приятелка, която е дистрибутор на алое и тя се учуди, че се продава в аптеката.

# 21
  • Мнения: 3 410
Пепеляшка, Форевър произвеждат 92% от алоето в света. И това ако не е известна марка - здраве му кажи.

# 22
  • Благоевград
  • Мнения: 62
Simple Smile то всички дистрибутори твърдат че са около 90%  Grinning #Crazy

# 23
  • Мнения: 581
 И аз съм сред доволните от продуктите на Форевър.Вкъщи се ползват много от добавките и козметиката.Също така нямам близки и познати, които да са ползвали нещо и да не са станали редовни клиенти на фирмата.
 
Simple Smile то всички дистрибутори твърдат че са около 90%  Grinning #Crazy
  Всеки може да си говори каквото му хрумне, важното е дали твърденията могат да се докажат.

# 24
  • Мнения: 200
Лизи,разкажи малко повече.  Майка ми и тя има високо кръвно.   Чувала съм страхотни отзиви за Алоето като цяло,но как се използва за укрепване нямам представа.

# 25
  • Мнения: 479
Ползвам различни продукти (шампоан, сапун, препарат за почистване, лосион) и съм доволна  Simple Smile И повече бих ползвала, ако можех да си го позволя  Laughing

Ей това им е сайтът, където има и представяне на продуктите:
http://www.flp.bg/bg/Begin_bg.htm

Последна редакция: нд, 15 мар 2009, 20:01 от Гнидка

# 26
  • Мнения: 3 200
Кой е продукта за високо кръвно, аз не видях такъв в брошурата. Може ли да ми кажете?

# 27
  • Мнения: 1 167
Днес бях до аптеката и погледнах за марки и цени, но запомних само една (понеже беше цял рафт с най-различни) и добре че преди мен някой във форума беше дал линк, та да мога да онагледя. На това цената му беше 42 лв. http://www.flp.bg/bg/P_Aloe-Vera-Gel_bg.htm  .

# 28
 Здравейте!
 Вчера минах в НДК има изложение за билкови продукти и разни неща за здравето. На втория етаж има 2 щанда точно за продукти от алое. Гела беше 34лв.

# 29
  • Благоевград
  • Мнения: 62
Здравейте!
 Вчера минах в НДК има изложение за билкови продукти и разни неща за здравето. На втория етаж има 2 щанда точно за продукти от алое. Гела беше 34лв.
Пак ли на forever или?

Общи условия

Активация на акаунт