повръщане след плач

  • 5 347
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 046
Да случва се, след като се разхълца и дори след много продължителен смях, но това беше до скоро. Да кажем, че вече му е по укрепнала системата и не ми е правил скоро такъв номер.
Виж моя син е като бременна хлебарка, от миризми му става лошо и повръща. Ако е влязъл в асансьор, а преди нас е бил някой по миризлив. В градските тоалетни отказва да ходи и може да се стиска и до вкъщи, независимо кога се очаква да се приберем. Днес пак в детската градина беше готов да я свърши тая работа. Миришеше точно на "манджа", явно преди нас беше минала леличката със закуската. Не мога да почна да го обличам без да съм си измила зъбите или пък да съм лапнала някаква дъвка или да съм почнала поне да си пия кафето.
Не виждам причина да се притесняваш.

# 16
  • Мнения: 24 467
Малкото ми дете беше с рефлукс като бебе и повръщаше и след хранене, и след рев, поради което, съвсем разбираемо, съм гледала да предотвратя поне плачът, до колкото мога. Сега е на близо 3 години, рядко му се случва да плаче, но без това не може, напр. когато се нарани. И в такива случаи, обаче, когато плачът е много силен, се е случвало да повръща. Гледам да го успокоя колкото е възможно по- бързо, нямам алтернативи. Добре, че не се инати и не реве от инат.

# 17
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Случва се да,при някои деца,след време този период се израства,не е приятно,но нищо не може да се направи по въпроса,освен да сведете причините за плач до минимум и все пак е дете,не може изобщо да не се разплаква.

# 18
  • Мнения: 9 814
Когато беше бебе, се случваше понякога.

# 19
  • Мнения: 2 149
И Йоана беше с рефлукс и много повръщаше.
Сега като по-голяма се е случвало веднъж след плач да повърне,но и аз мисля,че са причина спазмите.

# 20
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
При сина ми не се е случвало от рев да повръща, въпреки, че обича да се тръшка, плачейки и пищейки, и да придава инати.
Но виж, на мен ми се е случвало от рев да повърна.  Rolling Eyes

За жалост е нормално и се случва. Ако не е системно няма какво да се притесняваш.  Peace

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Да случвало се е като беше малка.

# 22
  • Мнения: 3 205
Да, случвало се е с големият м исин, но само ако е болен и си повръща и без това. Т.е. ако стомахът му си е раздразнен от болестта, задъхването и хълцането му действат зле и повръща. Старая се да не го допускам, но то му е толкова зле на милото, че плаче само от поглед в такива случаи Tired

# 23
  • Варна
  • Мнения: 777
До сега се е случвало само веднъж,но дъщеря ми плака много тогава-никнеха и наведнъж 4 кътника.Аз също съм така,плача с часове понякога,получавам спазми на стомаха и започва да ми се повдига  Sad

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Моя син беше най-злоядото и повръщащо от рев дете  ooooh! Правеше го определено от инат и... успяваше да се наложи по този начи  Confused Точно се нахрани и ако не стане на неговото ей така си повръщаше от рев и напъване - виждаше, че това ме подлудява, че се притеснявам и го правеше като че ли нарочно. Израства се, но определено ни манипулираше с повръщане  Tired

Общи условия

Активация на акаунт