2880 лв. накуп за майки студентки

  • 44 907
  • 582
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 4 884
Момичета,имате ли представа дали се плащат тези 2880лв само при студентки бакалавърска степен или важи и за магистри редовно обучение?

# 571
  • Мнения: 50
Важното е да си редовен студент, за да вземеш тези пари. Не е важно дали си бакалавър или магистър.

# 572
  • Мнения: 48
А МОМИ4ЕТА НЈАКОЈА ДАЛИ ЗНАЕ ПАРИ ВЗИМАТ ЛИ СЕ АКО БЕБ4Е Е РОДЕНО В 4УЈБИНА НО Е БУЛГАРСКИ ГРАЈДАНИН ТОЕСТ Е БИПАТРИД С ДВОЈНО ГРАЈДАНСТВО ....СТУДЕНТКА СУМ ИНА4Е РЕДОВНО САМО НЕЗНАМ ДАЛИ М СЕ ПОЛАГАТ ПАРИТЕ ЗА6ТОТО БЕБСИ Е РОДЕН В МАКЕДОНИЈА МОЛЈА ОТГОВОРЕТЕ Rolling Eyes

# 573
  • Мнения: 1 219
Момичета,здравейте отново.Преди няколко дни зададох въпрос тук,но не получих отговор. BlushТа сега пак ще попитам:
ДАли има значение в какъв университет учиш:Държавен или Частен университет/колеж.Питам от името на една приятелка,която сега е бременна в 4-ти месец и паралелно с това е приета да учи.Моля ви дайте ми повече инфо PraynigБлагодаря предварително  bouquet Hug

# 574
  • Мнения: 16
Предстои ми да раждам в началото на септември. Защитих дипломната си работа степен магистър през юли 2009. Бях редовно магистър , но вече не съм и няма как да се възползвам от тази помощ. Питам, след като родя , ако мога да се запиша да речем нова магистърска степен редовно или бакалавър пак редовно в ТУ,където съм учила до сега , и не се явявам на нито една лекция и упражнения , ще ми дадат ли тези 2880 лв. Или трябва преди раждането да съм студентка ?

# 575
  • Мнения: 141
freely
Аз първо родих, после кандидатсвах и се записах и в социалните ми казаха, че може и си подадох  молбата, а дори още не е почнала годината, така че може.
ЕДИНСТВЕНИТЕ УСЛОВИЯ СА ДА БЕБЕТО ДА Е ДО 1ГОДИНА И ДА СТЕ СТУДЕНТКА РЕДОВНО
за частен или държавен нищо не се споменава, но някъде по-назад в темата май имаше, че на някой от НБУ са му отказали, но не съм сигурна... а за davidsmom- детето ттрябва да се отглежда в България

# 576
  • Мнения: 1 219
missminimess благодаря много за отговора  bouquet

# 577
  • Мнения: 131
Здравейте!
Искам да попитам,ако сега се запиша септември редоевно студентка ще ми се полага ли тази помощ,тъй като миналата година се записах но прекъснах?Родих на 15 юни.  bouquet

# 578
  • Мнения: 381
rubiq, мисля, че не...тъй като към момента на раждане не си била редовна студентка...
Аз само да допълня още инфо - документите попълнени може да ги подаде и друг човек...с личната карта на майката. Peace
 Hug

# 579
  • град Русе
  • Мнения: 78
rubiq, мисля, че не...тъй като към момента на раждане не си била редовна студентка...
Shtastlivata, противоречиш си с други отговори по-назад в темата (например на princess85)  Thinking

Момичета аз да кажа за моя случай оказа се че съм пропуснала срока който е до навършване на 1 година на децата или до края на юни за завареното положение SadНо искам да кажа за момичетата дето вече са родили или им предстои раждане но не са студентки че ако септември запишат редовно обучение и детето е до 1 година си им дават всичките пари просто молбата трябва да се подаде в момента когато си редовна студентка и детето е под една година(няма значение че не сте били студентки в момента на раждане).Това го попитах няколко пъти че даже и с шефа им говорих така че да знаете и да се възползвате поне вие да вземете нещо Simple SmileАз много се ядосах ,но това си е друг въпрос защото подадох молба на 4 юни но ми я отказаха а сега се оказва че съм имала право но пък съм изпуснала срока и няма какво да се направи Crossing Arms Успех на всички студентки и бъдещи такива да си вземат всичко каквото им се полага Hug

# 580
  • Мнения: 141
rubiq точно над теб съм писала, че може и така

# 581
  • Мнения: 1 424
Здравейте. Искам да попитам, тъй като си подадох документите и сега чакам да ми излезе заповедта, до колко време би трябвало да  ги изплатят тези пари newsm78?

# 582
  • Мнения: 141
пуснах нова тема, че тази е много дълга- ето я
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=424776.new#new

Общи условия

Активация на акаунт