Намаля ли броя на скъпите возила по улиците?

  • 2 856
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 401
Работя във фирма за продажба на нови автомобили,скъпи автомобили не искам да казвам марката,но от две седмици насам нямаме никаква работа.Не само, че нямаме продажби ами нещо повече никой не идва дори и за оферта.Абе с две думи криза от всякъде Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

 И аз имам такава информация, че и друга, ама рекох да питам тука запознатите  Wink

Я кажете сега, Toyota Land Cruiser  за без пари ли ги дават? Напоследък накъдето се обърна, все такива виждам. Ако ги раздават просто така, да отида и аз да си грабна един.

Да, раздават ги, ама върнати лизингови, на сериозна примоция..

# 46
  • София
  • Мнения: 377
Като гледам горе на банера, "специална" цена на Шеви, явно и средната класа кара скъпи боклуци. Или, шевролета е кола с реноме,а?

Шевролет в България е прозведен специално за Европейския пазар, да не говорим, че купиха и Деу, така че - гаднички автомобили са. Но Шевролет за американския пазар все пак е друго, а и дори в България, ако се разходиш с един корвет, дали няма да те забележат...

# 47
  • Мнения: 4 785
Ся ако някой ми дефинра понятието "мутреса/метреса" и защо решихте, че баш заради тях намаля трафика/..... Като почне да се слага всичко под калъп - не е истина просто!

Аз трафика си го обяснявам със следното - няма строителство, няма прииждащи всеки ден строители от Перник и пр. близки на София градове.

Хубавите коли...не ми прави впечатление да са намалели... но в никакъв случай не са се увеличили. И да са изгорели някои лизингови, те едва ли са толкова много, че да се усети осезаемо.

# 48
  • Мнения: 5 370
За един - простотия, за друг - мечта. Това, че ти не го разбираш... 
Начи,ко викаш, "при мама и тати ти живей, но навън с Джи класа гъзарей"? Mr. Green
Малииии, добре че моят не разсъждава така, а си купи Газка 69 тип "ловна" . И то джип, да не вземете друго да помислите.И ся само лежи под нея, над нея, иновира и не се спира. Ма ни каско, ни праско, кой луТ друг ще си купи (или открадне) возило от разгара на Соц-а ей тъй на, за тръпката и офроуда?

# 49
  • Мнения: 592
Ся ако някой ми дефинра понятието "мутреса/метреса" и защо решихте, че баш заради тях намаля трафика/..... Като почне да се слага всичко под калъп - не е истина просто!
Аз трафика си го обяснявам със следното - няма строителство, няма прииждащи всеки ден строители от Перник и пр. близки на София градове.
Хубавите коли...не ми прави впечатление да са намалели... но в никакъв случай не са се увеличили. И да са изгорели някои лизингови, те едва ли са толкова много, че да се усети осезаемо.
Мутреса е метреса, ама на мутра. А метреса е такава която не знае от кой хан е останала колоната на която пише - "Човек и добре да живее, умира и друг се ражда", но е с претенции да пие само кафе от маймунски лайна, което в Сф е 70 лв. чашката, а в Димитровград да речем е 17 лв. После се пъчи на  погребение с деколте от което трябва да легна моментално по корем, а в магазин влиза само за да и подарят 15 сантиметров кръст с диаманти, закупен от най-прочутия магазин за диаманти в Амстердам и колата трябва да струва над 100000 лв. и да се сменя поне на 6 месеца. Това стига ли? А в една съседна тема писах - лизингова компания към водеща банка в БГ е прибрала за януари само от два окръга повече от 70-80 автомобила вече. За Сф не знам - но ако държиш, ще разбера.

# 50
  • Мнения: 12 666
За един - простотия, за друг - мечта. Това, че ти не го разбираш... 
Начи,ко викаш, "при мама и тати ти живей, но навън с Джи класа гъзарей"? Mr. Green

Викам всеки да живей както го разбира. Дори да не е по моите разбирания, което естествено е погрешно.

# 51
  • Мнения: 4 785
И с мойто намаля. Радвайте  Laughing

И не виждам па що като живее в по-скромно жилище не трябва да си доставя удоволствието да карам хубава кола? Някои си купуват скъпи обувки, а живеят в панелка?! Е кво е тва?!! Ако живеете в панелка никакви скъпи обувки - всеки да си знае гьола!

# 52
  • Мнения: 174
Да бе, ще се ръгам аз със семейството си в 60кв.м., но ще имам страшно готин джип, дето ще го вали снега на паркинга пред блока - хехехе.

# 53
  • Мнения: 940
Аз мисля, че са се увеличили.

И ми е много смешно някой дето живее в панелка да кара нова кола последен модел тип джип. Егати лудата селяния.

Общи условия

Активация на акаунт