VEGA TEST

  • 43 132
  • 102
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 133
Здравейте,
наскоро разбрах за този тест, разговаряйки с моя приятелка.
Нейният съпруг, вследствие на наднорменото тегло, започнал да вдига високо кръвно и с цел да отслабне си направил вега тест. Започват да се хранят и двамата основно със салати, подправени  със зехтин, много рядко включват в менюто риба или пилешко. Той започва да отслабва, но - тя драстично надебелява. И тя си направила вега теста, при което се оказва, че нейният организъм не разгражда салатите и зехтина, както и много други зеленчуци.
Все още не вдигам кръвно, но съм решила и аз да проверя от какво точно образувам "любовни дръжки", и не само тях  Cry .
В момента съм в процес на проучване къде, какво, как и най-вече за колко предлагат.
Като си направя теста, ще споделя.
Стискайте палци!

# 31
  • София
  • Мнения: 807
Здравейте!  Grinning
Аз напоследък започнах да се интересувам от този тест. Навремето когато чух за него, го прегледах, но не се заинтересувах, а напоследък все повече отзиви срещам за този тест. Даже разбрах за мои познати, че след като са го направили и започнали да го спазват, имат добри резултати.
Днес си записах час и следващият петък ще видим какво ще хапвам нататък.   chef

# 32
  • София
  • Мнения: 6 269
И аз съм се замислила напоследък за този тест, защото нещо метаболизма ми май е в застой и въпреки че карам основно на обезмаслено кисело мляко, салати и плодове, не смъквам.

Много ме изкуши и промоцията в Престиж - за двама по 65 лв.

Snow4eva, къде си се записала за теста? Сподели след това резултатите, моля те.

# 33
  • София
  • Мнения: 807
Аз се записах в медицински кабинет Здравец, който е на ул. Парчевич. Там  беше преди 2 дни моята позната и поради тази причина. Доколкото разбрах е 80 лв.
Със сигурност ще споделя.
Имам някакво усещане какви ще са забранените храни. Поне при моята позната, която беше на Дюкан дълго време, забранените храни за 6 месеца са протеиновите! Много ще ми е трудно, тъй като до момента и аз бях на този режим.
При мен става обаче много трудно и бавно отслабването. Навярно заради възрастта, а може би и заради метаболизъм... затова ми се иска да направя този тест и да видя дали пък няма да се отпушат нещата...
Навярно ще се наложи така да се съобразя, че хем да остана на режима на Дюкан, хем да ям само позволените храни. Надявам се, че при това двойно ограничаване, килограмите ще тръгнат надолу.
При моята приятелка забранените протеини са кисело мляко, пилешко месо, но пък остават разрешени яюца, телешко, риба. От зеленчуците някои са забранени, но ако се подберат най-подходящите зеленчуци, предполагам, че това няма да повлияе зле на режима.
Ще видим как ще е. Искам първо да видя кое ще е забранено според теста. Моля се да не е киселото мляко, което обожавам!  Praynig

# 34
  • Мнения: 133
Здравейте,
записах си час за вега тест за 50 лв.
Проверяват се 100 хранителни продукта по избор, но от целия списък реално не можах да си избера 100 неща, които ям и пия. Не виждам смисъл да давам 80-100 лв. за да ми проверяват поносимостта към храни, които не съм и чувала, камо ли да ям.
Аз тръгнах малко отзад-напред, първо си направих процедури за детоскикация  и си събудих метаболизма, а сега ще видя и какво точно да ям, но се надявам да махна тези гадни 10 кг. докрай!

# 35
  • София
  • Мнения: 807
АзСъмСи, сподели за тези процедури. Какъв е ефектът, къде се правят?
Аз очаквам с нетърпение петъчния ден.
Твоят тест кога е?

# 36
  • София
  • Мнения: 16 050
Сноучева, може ли да ми дадеш тел. на кабинета на ЛС.
Да взема и това да пробвам, че кг. тежат.......
Благодаря предварително.

# 37
  • Мнения: 71
Интересно ми е това с този тест. Но доколкото разбирам го правят само в София Sad

# 38
  • Мнения: 133
Записах си час за другата седмица тук www.vitastyle.org .
А процедурите за дезинтоксикация в случая ще са офф топик, затова ще споделя накратко.
Направих си йонна детоксикация, вследствие от което ми заработиха и ленивите черва, дотук без промяна в двигателния или хранителния режим свалих малко над 3 кг. и се чуствам направо различен човек - по-енергична, по-бодра и главоболието ми драстично намаля. Сега започнах да си правя процедури лазерна детоксикация. При тях няма видим за окото ефект, както при йонната - там се вижда какви токсини изхвърля тялото на момента, но се надявам да ми намалеят ксантелазмите, а и ще видим какво ще стане с главоболието. Метаболизмът ми направо беше под нулата, детоксикацията в случая просто беше тласъкът, за да започнат някакви положителни процеси.

# 39
  • Мнения: 0
Интересно ми е това с този тест. Но доколкото разбирам го правят само в София Sad
Terri, аз също ходих на такова изследване в София и знам, че правят консултации и по други градове , ако има записане 6-7пациента. Ако искаш да се обадиш и да попиташ ще ти изпратя телефона. Аз имам страхотен резултат. Освен с килограмите промяната е и емоционална - просто се чувствам щастлива. Даваха ми някакви капки, ходих на едни много интересни упражнения. Това разбира се не е задължително. Може само дати ги покажат и да ги правиш в къщи. Абе ако решиш обади се и ще видиш за какво става дума.

# 40
  • София
  • Мнения: 807
Интересно ми е това с този тест. Но доколкото разбирам го правят само в София Sad
Виждам координати и за Варна:
Варна - Wellness Studio
адрес   ТХЦ "Палах Център", ул. Ян Палах 10
телефон   0878 654 399; 0886 183 303
----

# 41
  • Мнения: 133
Пише, че тестът е безопасен за бременни жени, но резултатите няма да са показателни.

# 42
  • София
  • Мнения: 807
Моето мнение е, че най-добре да се изчака при това положение  Hug

# 43
  • Мнения: 360
Направих си теста преди около 10 дни и съм много доволна. Няма да правя реклама, но за мен беше важно теста да се направи от лекар, а не в салон, където нямат медицинско образование. Изготвиха ми и хранителен режим, който е лесен за спазване и не се гладува. За мой срам не го спазвам особено стриктно, особено през почивните дни, но въпреки това съм минус 3кг., като се има предвид, че имам малко за сваляне. Чуствам се много по-лека обаче и разбрах доста неща за здравословното хранене, защото ми изнесоха и доста дълга лекция. Списъкт с храни, които са разрешени са стандартни и си ги има по магазините. Имаше някои странни моменти, като например нискомасленото мляко ми е забранено, а пълномасленото-разрешено. Тъй като много масленото ми е гадно, започнах да си купувам около 2 процента и колкото и да е странно спрях да се подувам от него. Не трябва да се заблуждаваме,че има чудодейно средство за отслабване, с което, тъпчейки се си сваляме килограми, но смятам, че теста е една добра инвестиция в добрата фигура. Освен това отслабването е постепенно (не мисля,че ще свалям килограми съсъ същата скорост), обмяната се ускорява (моята беше заспала) и найвече храненето е балансирано и здравословно и се избягват всички драстични диети, като Дюкан например, против която съм много, много против. Това е моето мнение по въпроса и дано съм полезна newsm51

# 44
  • Мнения: 103
АзСъмСи, когато аз ходих преди да започне с теста, докторката която ми го прави ми зададе няколко въпроса, включително и дали съм бременна, тъй като за бременните жени практически нямало "вредни" храни и по време на бременност резултатите не би могло да се считат за много достоверни, а и плода се нуждае от широк спектър от хранителни вещества за да се развива нормално.

Общи условия

Активация на акаунт