Отговори
# 255
  • Мнения: 15
4RD,Gaby ! Zdrave , love i krasivo beb4e !

# 256
  • София
  • Мнения: 2 688
Gerinela, честит рожден ден, най-вече здраво бебенце и лека бременност, и само положителни емоции.

Биа, много се радвам за резултатите, особено след като и Марков ти е казал, че резултата е много добър.
Може би аз ще ходя утре сутрин, но в 9, макар че още не съм много убедена дали да ходя.

Нещо много показатели са написали, преди 4 години като ходих имаше само един показател като че ли и съответно риска какъв е - висок, нисък и т.н.? Тогава доц. Кременски обясняваше много подробно всеки един резултат.

Hariela, аз цялата си първа бременност изкарах с 90 на 60, но моето почти винаги е толкова, рядко е по-високо.
Не знам, ако по принцип ти е по-високо как ще ти се отразява. Айрян със сол влияе добре.

Накрая поне да се представя. Викат ми Бети, имам дъщеричка на 3 и половина, преди 2 години имах мисед, след който преживях и сепсис, но това е друга и дълга история, която Слава Богу приключи благополучно. Та ми беше притеснено да пиша, докато не се позакрепи положението, затова и само четях, като от време на време пишех на някои бъдещи и настоящи мами. Терминът ми е 24 август, като се вдъхновя ще пратя повече инфо на августовския профил.

Да ви кажа, че с юнските мами сме си приятелки и до ден днешен, верно 10 от 50 останахме редовни, но сме се срещали няколко пъти с децата, няколко пъти на по бирички, въобще обичаме си се.
Е, една тема я пишем по месец-два, понякога и повече, но не се забравяме.

Надявам се, че всички ще останем заедно до появата на живи и здрави бебенца, от сърце ви ги желая на всички.
До скоро.

# 257
  • Мнения: 12
БЛАГОДАРЯ ВИ НАЙ-ИСКРЕННО!  newsm20

# 258
  • Мнения: 29
Gerinela честит рожден ден и от мен! Пожелавам ти лека бременност и здраво бебе!

# 259
  • Мнения: 0
Здравейте,момичета.Казвам се Гери и ще ми е приятно да си общуваме ,защота и аз съм една бъдеща августовска майка..Термина ми е на 31.08 и това ми е първа бременност.

# 260
  • Мнения: 2 374
Сънчо,радвам се,че се включи! HugАз обаче ще ходя по-късно до Майчин дом към 12 най-вероятно. Confused

dgeri добре дошла дано си прекараш приятно с нас. Hug

# 261
  • Мнения: 4
 Hug Hug Здравейте  сладурани!!Качих снимки да ме видите 4470,тя едната се повтаря но,кат съм индиянец Embarassed Embarassed На коремчето нямам но ще кача скоро.Добре дошла на новата мама  bouquet

# 262
  • Мнения: 3 010
Добре дошли на новодошлите мамета  Hug

За Яна сладурана http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=338245.0

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 22:12 от Dendy

# 263
  • Мнения: 521
Биа, супер много се радвам за добрите резултати  newsm51

# 264
  • Мнения: 1
Здравейте бременна съм в 13г.с. за първи път терминът ми е на 29 август. Вчета ходихме с таткото да гледаме бебето на видеозон беше голяма емоция. Но имам малко притеснения ,защото имам някакво бяло течение и докторката ми изписа Гиназол крем но сега незнам дали да го ползвам да не навреди на бебето .Някой  ползвал ли го е и ?

# 265
  • Мнения: 9 973
Здравейте бременна съм в 13г.с. за първи път терминът ми е на 29 август. Вчета ходихме с таткото да гледаме бебето на видеозон беше голяма емоция. Но имам малко притеснения ,защото имам някакво бяло течение и докторката ми изписа Гиназол крем но сега незнам дали да го ползвам да не навреди на бебето .Някой  ползвал ли го е и ?
добре дошла  Hug
след като лекар ти е изписал лекарството,ползвай го.
Аз пак казвам,че родих с гъбички и бебето имаше проблеми с очите,роди се с конюнктивит
Лекувайте се,това не е шега работа.Аз ги излекувах,но 5 дни  преди да рода се появиха и не успях навреме да ги изчистя Peace

# 266
  • Мнения: 3 010
Мацки я вижте каква количка http://www.bimbomarket.it/en/product.asp?Id=6252&c_id=33&cf_id=40#
Една позната си е купила от този сайт количка Бреви, само че друг модел и е пристигнала за 7 дена, казва че тук тези модели били по 900лв, а тя е спестила около 300лв.

# 267
  • Мнения: 1
Мацки я вижте каква количка http://www.bimbomarket.it/en/product.asp?Id=6252&c_id=33&cf_id=40#
Една позната си е купила от този сайт количка Бреви, само че друг модел и е пристигнала за 7 дена, казва че тук тези модели били по 900лв, а тя е спестила около 300лв.
Денди, не че съм експерт, ама по това, което разказват мамите, не би била удобна с две дръжки и с малки колела... при нашите условия и дупки... а като цена изглежда разумна!

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 10:38 от italiana

# 268
  • Мнения: 3 010
Аууу верно и аз го научих това, ама хи4 не забелязах...

# 269
  • Мнения: 4
Привет на всички!!  bouquet Денди много ми хареса количката Hug толкова е свежа newsm10 Как сте днес момичета,аз тази вечер спах ужасно и сега само дремя на работата,незнам вие как сте но аз имам ужасни болки в кръста и най-странното е ,че само вечер са болките WhistlingАз си мисля ,че може да е от това ,че цял ден стоя на един стол на работата и е доста неудобен Sick Sick

Общи условия

Активация на акаунт