Гоблени-45

  • 47 289
  • 454
  •   1
Отговори
# 435
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Момичета, току що видях новите пролетни предложения на Ланарте на сайта на Аксиома и се влюбих в това


И сега вече съм в голяма чуденка: дали да си купя оригиналната арабка или този от новата колекция?
Що не вземат да пуснат нещо на промоция, или пък старите модели да ги пуснат на половин цена?  Laughing

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 22:02 от Дуданка

# 436
  • Варна
  • Мнения: 3 248
Дами, ако е за трети - ще мога само предиобед, че ще съм с двете моми, за събота 7-ми съм свободна по всяко време.. Много искам да дойда, пък и знае ли човек, може някоя варненка да получи подарък за 8-ми март  Whistling Joy

# 437
  • София
  • Мнения: 316
unchita,панамата е купена тонирана,не съм я правила аз Laughing.Цветовете ги пише на ключа ,който си свалих от Прасчо,но аз въобще не ги спазвам по номера,гледам готово ушитите орхидеи и ги нагаждам Wink.

# 438
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Аз също съм съгласна за 3-ти преди обяд. И права е Алекс, може и някоя варненка да получи нещо, знае ли се то  Mr. Green

Давайте да се проброяваме и да си определяме дата, място и час  Flutter

# 439
  • София
  • Мнения: 9 850
geniko, откъде намери тонираната панама и каква е цената? Simple Smile
И аз съм мераклийка да ушия орхидеите (готови комплекти), ама не ме огрява и това си е...
Софиянки, ние няма ли да си спретнем една среща?

# 440
  • София
  • Мнения: 316
В магазина на ДМЦ ,струваше  около 22-25лв.Купувала съм я отдавна.Когато ходих сега в петък нямаше бежова,но очакваха да получат.  Wink

# 441
  • Мнения: 36
Geniko, много хубав подърък ще получи приятелката ти!!! А орхидеите ти стават разкошни!! Ланарте ли е?Много са нежни тези цветя - а май и трудно се гледат,че аз успешно уморих едни.....  Embarassed
Вече искам да е пролет!
Дуданка, тази дама е прекрасна - на черна панама ли се шие?

# 442
  • Мнения: 439
Добро утро милички Heart Eyes
заповядайте по чашка кафе


silvanapei,много ми хареса това:


но не го намирам никъде за съжаление за сега...

Приятен ден на всички!
Hug

# 443
  • Мнения: 3 622
Добро утро момичета  Hug
bella_ благодаря ти за хубавото кафенце

Момичета снощи свърших сватбеното Пауълче, но в момента нямам фото да го снимам и да ви го покажа. Ще го занеса днес за рамкиране и като стане тогава ще го снимам. Започвам Диана.

Преди време някоя от вас беше шила две малки гобленчета за подарък на ловна тематика. Баща ми скоро има рожден ден и си мисля, че ще се зарадва, а и на село си има стая - механа с разни трофеи и ще му подхождат.

Марулка ако и другите момичета са съгласни да е на 3. Ако искате може да се срещнем в онова кафене до Черно море, където беше по - предната ни среща - Джиндър ли беше или се бъркам  Thinking

 

# 444
  • Мнения: 131
И аз съм съгласна на 3 , само кажете къде и кога ?
Дуданка,този новият модел е разкош-точно  по вкуса ми!

# 445
  • Мнения: 633
ina,благодаря -но са доста неясни схемите -дали някой може да предложи  по-добри  ooooh!
Момичета искрено  Ви завиждам за "срещичката"...чак от заплес и замечтаване -си разлях кафето в/у клавиатурата  Mr. Green

# 446
  • Мнения: 643
Добрютише !
Белла, мерси за кафето Laughing
Силванче, няма други, тези се въртят при рускините. Като кликнеш на все размеры , на най -големия опитай дали ще стане .
И орхидеите и арабката ми харесват, независимо дали са оригинал  Peace
Браво за красотичките !
Пък и тая испанка е много хубава.

# 447
  • Мнения: 2 925
ina,благодаря -но са доста неясни схемите -дали някой може да предложи  по-добри  ooooh!
Момичета искрено  Ви завиждам за "срещичката"...чак от заплес и замечтаване -си разлях кафето в/у клавиатурата  Mr. Green
добри са схемите, но за да ги свалиш в истинската им резолюция кликни на сохранить оригинал/ долу в дясно под снимката/

# 448
  • ГР. ВАРНА
  • Мнения: 134
добро утро,на всички ранобудни,
за 3-ти и аз съм на вита,ама преди обед нали,така че ме бройте.

# 449
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Айде,мили девойки заповядайте в Новата 46-та тема..  Hug

Ако някой търси нещо и още не го е намерил,дайте снимка в новата тема.

Общи условия

Активация на акаунт