Гоблени-45

  • 47 269
  • 454
  •   1
Отговори
# 450
Здравейте момичета!
За първи път се включвам.
По повод 'Арабското момиче'-шие се с кръстчета 1:4 ,непременно оригинал ,заради тонираната панама.
Става прекрасен.Доста по съвременно стои в сравнeние с Вилер.


Айде,мили девойки заповядайте в Новата 46-та тема..  Hug

Ако някой търси нещо и още не го е намерил,дайте снимка в новата тема.

# 451
  • Мнения: 42
доста досадно е да четеш че някой е новак в нещо но ,аз си купих за първи път гоблен.пише че може да се шие  и 1:4 и кръстат бод.Дали е по-лесно да започна с кръст,мисля че за мен това е по-лесния начин.Самоче като направя  кръстчетата задната страна на гоблена не е с кръстчета,а някой ми беше казвал че така се шие.За съжаление нямам близки които да са бродирали гоблен. Thinking през иглата съм прекарала 2 нишки,и шия само с две,не ги издърпвам конците зада се получат четири-правилно лие? Thinkingпонеже съм пошила само 10 кръстчета и бих казала че леко се вижда от панамата,нетрябвали да е дебел кръста,
използвам на ''миленастил''гоблен.бод-кръст го правя точно както е на схемата показа.от дясно на ляво наклон и после се върнах зада се получи кръстче,е само на лицевата страна. newsm78
Когато бодна иглата и е прекарам през една дупка на паното и изкарвам в третата. Sad?-ТОЗИ ВЪПРОС МЕ ИНТЕРИСУВА ЗАДА РАЗБЕРА ДАЛИ ПРАВИЛНО ПРАВЯ,така разбирам  квадратчето #Crazyмалко сложно зададъх въпроса си,дано да ме разберете.

# 452
  • Мнения: 207
Задай въпроса си в  50 тема

# 453
  • Мнения: 0
Здравейте!Пиша ви  заради един  гоблен,който ми е мечта...Бих била много щастлива,ако някой ми помогне да намеря схемата на гоблена "Ръченицата". Най-искрено моля някой,който я има да ми отговори.Благодаря ви предварително!!!

# 454

Общи условия

Активация на акаунт