Аденом на хипофиzата - тема 3

  • 62 894
  • 756
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15
Честита Баба Марта и от мен.Нека всички бъдем здрави през новата година smile3525

# 46
  • Мнения: 83
Честита Баба Марта,да сте живи и здрави,румени,засмени

# 47
  • Мнения: 3 241
честита Баба Марта момичета!
Пожелавам Ви много много здрава и щастливи моменти.   bouquet

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Честита Баба Марта!
Бъдете живи, здрави, бели и червени
във вас да блика щастие и любов!
Възраждащата сила на Пролетта отново
да озарява с обич сърцата Ви и нека
вълшебно да пребъде чрез думите навеки!
 

# 49
  • Мнения: 90
Баба Марта бързала,
мартенички вързала
бели и червени
на деца засмени!

Нека баба Марта донесе
много здраве, щастие, късмет!

# 50
  • Мнения: 930
честит празник момичета bg

# 51
  • София
  • Мнения: 6 302
Честит празник и от мен! Нека не забравяме, че сме българи!  bg

# 52
  • Мнения: 153
Честита Баба Марта, пожелавам ви много здраве и късмет на вас и вашите семейства!  Hug

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711


  Бъдeте жени благословени, с любов и нежност надарени, с усмивка вечно озарена и с много радост наградени!

# 54
  • Мнения: 2 417
Честит празник мили момичета  bouquet! Бъдете нежни и красиви, възторжени и вдъхновени!
Съхранете женствеността и лъчезарието си!
Обичайте и бъдете обичани! Hug Hug Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 6 302
Присъединявам се и аз към прекрасните пожелания.
Честит празник, мили момичета! Нека винаги бъдем красиви, нежни и усмихнати, обичани и щастливи!

# 56
  • Мнения: 202
Честит празник и от мен!
Пожелавам ви много здраве, щастие, късмет, пари и да бъдете най-обичаните жени на света!!!   bouquet
Ако пожелаеш нещо много силно, можеш да го посигнеш!
Вероятно ще ти е нужно търпение, много усилия, истинска борба - но всичко може да бъде постигнато!
Поеми риска да мечтаеш!
Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!

# 57
  • Мнения: 153
Честит празник, мили дами!

Бъдете горди и уверени жени, бъдете смели в мечтите и начинанията си, покорявайте с красотата на богиня! И не забравяйте, че нашето призвание е да правим света по-добър!

# 58
  • Мнения: 112
ЧЕСТИТ 8-ми МАРТ и от мен момичета!!!!
Бъдете нежни и красиви, възторжени и вдъхновени!
Съхранете женствеността и лъчезарието си!
Обичайте и бъдете обичани! Hug Hug Hug

# 59
  • Мнения: 18
Здравейте, момичета!
Видях темата за аденом на хипофизата и реших да се включа и ако мога да бъда полезна на някой ще се радвам. Аз също имах аденом на хипофизата. Откриха ми го 2003 година. И това стана така: от както се помня не съм имала менструация без предизвикване с медикаменти. Отначало пих 6 месеца Диане 35, но когато го спра - край и с менструацията. Гинеколожката ми ме прати на ендокринолог, а той от своя страна на хормонални изследвания и на скенер. След скенера установиха, че имам аденом 6 мм. Трябваше да отида и на ЯМР за всеки случай. Там диагнозата се потвърди. Постъпих в клиниката по ендокринология (в София), която се намираше тогава близо до площад Македония, зад министерството на земеделието и горите. Изследвания, изследвания и т.н. Аденома беше несекретиращ, нямах хормони извън границите. Въпреки това лекарите казаха, че трябва да се махне. Направих консултация с проф. Романски от клиниката по неврохирургия в Александровска. И той беше на същото мнение. И така на 10.10.2003 г. махнаха аденома, но аз продължих да нямам менструация без предизвикване. Пих и Ясмин една година. Сега искам да си имам бебе, но нямам и овулация и яйчниците ми са целите в кисти Sad Пих Дуфастон и Клостилбегит 6 месеца, но без резултат. На 5 март (миналата седмица) ми направиха лапароскопия в Майчин дом и сега отново имам надежди. Не се отказвайте каквото и да става! Извинете ме за дългата реч.

Общи условия

Активация на акаунт