МНЕНИЯ ЗА ЕПИДОРАЛНАТА ОПОЙКА

  • 6 363
  • 138
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 755
mama na emma много съжалявам , че това си преживяла... ooooh!
Наистина аман от некадърност при лекарите, не само при анестезиолозите, а изобщо!
Важното , че си добре и всичко е приключило благополучно за теб и бебето . Peace
Но от това вадим едно заключение и то е да внимаваме на кой доктор се доверяваме, защото сама по себе си тази упойка не може да е опасна ... все пак тя се поставя от лекари , които преди това са длъжни да свалят т.нар. анамнеза на пациента! Peace

# 136
  • Мнения: 439
Когато започна раждането и имах вече 4см разкритие, анестезиолога дойде при мен, опита да я сложи, аз се дръпнах - рефлекс, той каза, че не трябва да мърдам, пак пробва - не стана, отиде при спешен случай - една бременна епилептичка. Като се върна ми я сложи в тази неудобна поза, в която се сгъвах, но слава богу успешно. С помощ на акушерките и докторите напъваш като ти кажат. Накрая започна да минава действието на упойката, анестезиолога искаше да ми сложи доза, аз не исках, но сложи. Като родих и при шиенето не усещах нищо.
Успех!
Не се вижда откъде си, а е важно, където ще раждаш.
В Плевен например нямат добри анестезиолози и упойките са пълни, така, че наистина трябва да е добър, както казва рози-макси.
Наскоро наша позната роди там секцио с пълна упойка.
Успех!

# 137
  • Плевен
  • Мнения: 854

Не се вижда откъде си, а е важно, където ще раждаш.
В Плевен например нямат добри анестезиолози и упойките са пълни, така, че наистина трябва да е добър, както казва рози-макси.
Наскоро наша позната роди там секцио с пълна упойка.
Успех!
Може ли да поясниш малко, че аз съм от Плевен и мисля да раждам с такава? Въобще ли няма добри анестиолози тук? Питам, защото нямам отзиви от други познати в Плевен. Благодаря предварително!

# 138
  • София
  • Мнения: 504
Мен също ме беше страх да не увредя по някакъв начин детето си. Но бях и твърдо против секциото(пожелание). По тази причина родих във вана. Лично при мен болките бяха наполовина по-слаби отколкото на сухо(излизах 2 пъти от водата). Всичко друго мисля, че е като обикновено раждане. Е и много бързо се възстанових, но незнам дали ваната е помогнала по някакъв начин.

Общи условия

Активация на акаунт