Тайната на дългата и здрава коса - 59

  • 34 062
  • 357
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 547
Мис Арк, пробвала съм почти всички др видове червени бои, но никоя не постига цвета, който Сери постига - мойта коса също беше станала метла..

# 316
  • Мнения: 1 365
  bouquet

Ти кой номер си взе?  Hug

# 317
  • Мнения: 4 496
756. Нямаха от четирицифрените нито един цвят. Но нали сърцето ми не трае... Joy

# 318
  • Мнения: 2 484
Хей, наистина темата напредва бързо. Браво на нас!

Мис Арк, възхитена съм от косата ти. Жива, дълга и блестяща. Не се обиждай, но първоначално си помислих, че имаш изкуствени кичури, толкова нереално хубава ми се видя.
Отколко време се грижиш за нея, и в какво състояние беше? Питам те това, защото ми се струва, че генетично ти е заложено да имаш хубава и гъста коса.

# 319
  • Мнения: 776
Чакаме вече снимкааа    Още чакам smile3507 Rolling Eyes Laughing

Ох, сега видях, че снимката ще я слагаш утре  Embarassed

Вече мога да си лягам.  До утре мис Арк , момичета  Hug

# 320
  • Мнения: 4 496
Косата ми не е гъста. Naughty

От юли/август 2007 започнах с грижите/по-специално тази маска/.
Ето каква беше преди това. Вече съм я пускала тази снимка /от 4.07.06 год. е/, някои от момичетата я знаят. На нея даже съм бременна и косата ми е хубава. Confounded
http://i220.photobucket.com/albums/dd244/krasim/alis/-1-3.jpg

Няма да ме снимат утре. Фотографката замина извън града за празниците. Crossing Arms Tired Heart Eyes

# 321
  • Мнения: 49
Преди време и аз бях луднала по маската с тривитаминола, но се намазах 2-3 пъти и се отказах  ooooh! Мисля отново да я почна, а в момента се мажа с хининова вода от...2 месеца през ден или два най-много ( след всяко миене на косата) тааа няма никакъв ефект ...а толкова се бях ентусиазирала... Tired

# 322
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
аз мога ли да се оплача  newsm45 писна ми от псевдо фризьори.... така ме нахапаха вчера че от едната страна все едно магаре ми е пасло от косата а от другата страна не я е пипнала,толкова бързаха да затворят че ме оправи за 10 минути  smile3511
ако някои има добри впечатления за фризьори от стара Загора или Варна да казва  smile3521

# 323
  • Мнения: 3 415
От Тривитаминола на блондинките пада ли ви боята и жълтее ли ви цветът?

# 324
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
ха аз съм си рижава и без тривитаминола аз поне разлика не забелязвам.иначе си купих шампоан на лореал профешънел silver ефект никакъв ...

# 325
  • Мнения: 965
{Женя_Иванова}, на такива фризьори ние тук им викаме "фризЮри"! Ти искаше само цъфтежите ли да ти оберат или какво... и аз много мразя "специалисти" с две леви  ooooh!

ooofff, почвай, почвай, тривито те чака  Peace

Мис арк, аз си нямам фотографка  Tired . Онзи ден опитах да се самоснимам с телефона, ама резултата беше плачевен. Мисля обаче, да помоля някого в работата на дневна светлина да щракне косичката, че вярно си е това - много съм "стисната" откъм снимки  Mr. Green

# 326
  • София
  • Мнения: 547
да ви се похваля, вчера и аз се подстригах - имам уникалното щастие фризьорката ми да ме моли да подстриже по-малко Crazy
аз си поръчах "връхчета и да ми махне най-долната степен", щото съм решила да изравня косата полека лека и когато израстне, живот и здраве, да е цялата еднакво дълга Flutter фризьорката обаче ме нави да подстрижем по-малко Simple Smile и добре че, сега съм доволна че я послушах Peace

# 327
  • Мнения: 159
Днес трябваше да ме подстриже мама.
Едвам го намерих този ден - луната расте, лунният ден е подходящ за подстригване, зодията, в която е, също, дори и денят събота за мен е най-подходящ, защото съм родена в събота. Изобщо - страхотният ден. Обаче...оказа се, че мама ще работи днес. newsm45 Което значи, че за да използвам деня, имам две възможности - да посетя фризьорка (непозната, разбира се, на моята й е зает графика отдавна), или да се подстрижа сама. Е...познайте кое избрах. Още повече, че сега съм намазана с "Витадерм". Ако по-късно ми се намокри косата и...замирисва на риба. smile3512

# 328
  • Мнения: 1 365
Аз открай време съм най-доволна като се подстрижа сама, дори имам чувството, че след това ми расте по-бързо косата и става по-хубава... Flutter
Вчера свалих две снимки, които бях правила, за да ви ги покажа, но се оказа, че те са в плачевно състояние и нищо не се вижда...  Twisted Evil толкова бяха размазани  #2gunfire Та като се снимам пак, ще ви покажа  снимки!!!

# 329
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
{Женя_Иванова}, на такива фризьори ние тук им викаме "фризЮри"! Ти искаше само цъфтежите ли да ти оберат или какво... и аз много мразя "специалисти" с две леви  ooooh!

даа казах и само връхчетата а тя ме нахапала аз по-добре бих се подстригала

и аз сега съм намазана с тривитаминол,Ши,мас прибавих бадемово масло и пшеничен зародиш към дължината и връхчетата  Grinning и спряха водата така че не се знае колко часа ще престоя  Joy

Общи условия

Активация на акаунт