Е, не мога да го измисля тоя апартамент, и това си е!

  • 24 773
  • 96
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 743
Ако ъгълът се сложи пред радиатора ще спира топлината а и ще остане дупка.Пердетата при всички положения трябва да са дълги до над радиатора,а не до земята,ще задържат и те топлината ако са дълги.

Сбутана камината в ъгъла не мисля че ще стой добре,но това си е мое мнение Peace.

Ето ти и една идея за място на микровълнова,а сега където е да ти остане като плот,колкото повече плотове в една кухня,толкова по-добре!
http://www.impulse.bg/photos/by/6877892/view/13317238

Или може където си е сега,но повдигната нагоре.

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 15:48 от rozi-maxi

# 91
  • Мнения: 2 100
white soul, камината не може да е там, тъй като на тази стена задължително трябва да има пералня, съдомиялна и мивка. Място за камина просто не остава.

Ъгъла категорично не може да е пред радиатора. Мъж ми беше твърд  Rolling Eyes

# 92
  • Мнения: 348
Ако ъгълът се сложи пред радиатора ще спира топлината а и ще остане дупка.Пердетата при всички положения трябва да са дълги до над радиатора,а не до земята,ще задържат и те топлината ако са дълги.

Сбутана камината в ъгъла не мисля че ще стой добре,но това си е мое мнение Peace.

Не сбутана, покрай камината ще остане място, а кухнята ще мине наляво, вкл. на предишното място на камината, като крайният шкаф може да се проектира така, че да прави красив преход / преграда към входната врата. С няколко леки рафта без гръб например.

П.П. Сега видях , че сме писали едновременно.

# 93
  • Мнения: 743
Сега разбирам идеята ти,и никак не е лоша даже,но предполагам те се съобразяват с води,канали....

# 94
  • Мнения: 721
да вярно е че до известна степен ще възпрепятства топлоотделянето на радиатора но не чак толкова,още повече че и камината е във въпросното помещение така че отоплението на стаята няма да е проблем според мен(ако радиатора беше единствения източник на топлина-можи би)в моя хол разположението(диван/радиатор) е същото,щорите падат над радиатора и въпросните 20/30см не се забелязват.за камината да е сбутана в ъгъла и аз мисля че няма да стои добре

# 95
  • Мнения: 1
Здравей,аз съм новичка тука,ама от известно време имах чувството,че вече отегчавам хората около мен с непрекъснатото ми мислене на глас за обзавеждане,та реших да се включа.И аз съм на същото положение като твоето-ПЪЛНА КАША newsm78.,МИ Е В ГЛАВАТА Wink но дано някога стане че направо незнам.Вече боядисахме спалнята,което е една стъпка напред,аз пък за разлика от теб не съм си закупила никакви мебели,По-скоро исках да ичакам за да се съобразявам със всичко,но наистина е много трудно. Rolling Eyesно като стане ще пусна снимки.Утре чакаме спалнята да я монтират и така с едната стаЯ СМЕ ГОТОВИ.ПАК ЩЕ ПИША.

# 96
  • Мнения: 215
Далече сме от обзавеждане, но съм на същата вълна и  аз. Все още си изготвяме цялостна концепция за визията на жилището. Съветвам ви да направите ПЪРВО това. Основни цветове, настилки, врати и т.тн.Страхувам се да не смеся много стилове, да не стане кичозно или прекалено "постно". Има време ...

Общи условия

Активация на акаунт