Отговори
# 285
  • Бургас
  • Мнения: 300
Добро утро момичета! lady_ivy черпя се с кафенце, мноого красива закуска си ни сервирала Hug не смея да я пипна да не разваля композицията. Laughing
От мен чайче, за тези които не долюбват кафето.

Режимен, усмихнат и по-топъл от вчера ден! Hug

Хера скоро ще падат, купи си здрав ластик  Joy Hug

Последна редакция: сб, 21 фев 2009, 08:28 от vesyy

# 286
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Благодаря за посрещането Hug
На фона на килата които искам да сваля тези 6кг са като капка в морето...но всичко си има начало Mr. Green
Днес съм на белтъчния ден аз..вчера бях на плодове. В дните за сладко не ям сладко защото съм лаком-гъз и просто започна ли да ям и няма да се спра Crazy Утре мъжкия индивид в нас - дъртия де има РД та направо незнам как ще оцелявам.
За мен кафе защото малкото стана в 3ч. сутринта и аз от тогава не съм лягала...разбира се баща му днес е наряд и утре докато си дойде и аз ще съм така Crazy

# 287
  • Варна
  • Мнения: 939
Добро утро момичета - благодарим за сервираните кафе, плодове и чай - аз ги любя всичките тъй че се почерпвам на драго сърце - Веси, lady_ivy  Hug
Ааааа, някой сме тук вече - ама наистина мноооооооого ни се спи - ама като има кой да ни събуди тъй ще е в близките поне десет години  Mr. Green
Хера браво за резултата и горе главата - ша ги топим пустите кила  Hug
Ха-ха-ха днеска кака и тя е на белтъци  Mr. Green
Вчера ша са дразните а - да видим днеска като ви сервирам по една пържола  Mr. Green
Хера дните ни като вид съвпадат, айде давам ти едно рамо  Hug - абе гледам ти де що имаш подписи, немой да се даваш толкоз лесно на едно пусто ядене я  Hug
Веси днеска ко ши го идеш - аз съм на риба и печено пиле малко ще кусна, снощи мойте ядоха пиленцето без да им пука за горката женица  #Cussing out, добре поне че оставиха малко да си кусна днес  Mr. Green. За днес добре - ама утре ми е много да хикс, не ми идва никаква муза  newsm78
lady_ivy и водата, и водата си забравила  Joy
ХЕра ша свалиш бе, ний ша та подкрепяме - не видя ли кви сме луди и как лесно ни минават дните тук  Joy Hug

Последна редакция: сб, 21 фев 2009, 08:37 от didnik

# 288
  • Мнения: 206
Фуууу, забравих чая  Laughing Страшна домакиня съм.

Хера, не крий, казвай колко имаш да сваляш. Аз, примерно, имам общо 26  Sick . А за утре - аз бих си направила повече пресни салати и бих се облякла в нещо, дето ми стяга  Sunglasses .

# 289
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Не ги крия бе...просто не искам да ви стряскам Mr. Green Искам да сваля поне...ама казвам поне 30кг. Crazy

# 290
  • Бургас
  • Мнения: 300
didnik за обяд ей тъй  food002 ще метна един омлет с много чушки и гъби, а за вечеря мисля да рупам салата с някой и друг кюфтак-печен. Моя искал и картофки към кюфтаците  #Cussing out, ама нямааа Naughty утре ще си ги дояжда с картофи, а за мен утре само голи картошки!
Забелязах, че когато съм на плодове ич не ми се спи, кипя от енергия!
п.п.lady_ivy то не може всичко наведнъж да се сервира, малка ни е масата hahaha но да направим място и за водата
                         

Последна редакция: сб, 21 фев 2009, 08:54 от vesyy

# 291
  • Мнения: 188
Добро утро!
хайде и от мен  кафенце, че сме станали бая народ Laughing аз сега хапва кексче от трици/да не се чуди някой на Дюкан съм засега/ и докато пийвам кафето отивам да чета назад, че много сте писали а и докато синът ми е не е станал, че после нямам достъп до компа.
незнам дали съм свалила нещо,поне не усещам но съм и пред МЦ така че няма и да се тегля
 Hug Hug Hug Hug Hug
лелеееее голямо писане,голямо веселие е имало вчера и едни мъжаги ...особено на мушморока Joy а аз съм си заровила главата в офиса, вече ще поглеждам по често, та да ми се оправя настроението
целувки за всички ,много сте готини и позитивни

Последна редакция: сб, 21 фев 2009, 09:22 от Emili*

# 292
  • Мнения: 81
Добро утро, фиданки!Как сме тая сутрин,аз съм добре?И аз съм в отбора на ниските 162 см. и 72 кг. #Crazy

# 293
  • Мнения: 429
Добро утро, оф то и за мен вече е добър ден  ooooh! Сложих си вече и аз линийка. Обаче 3-4 дена само 68 и нещо виждам и се позамислих кога ли ще смъкна на долу, че така не стига, че ми стърже, че и кантарът не ми помага  Crossing Arms, че и кг, които искам да стигна май не са никак реални, но да видим

# 294
  • Мнения: 1 095
Не ги крия бе...просто не искам да ви стряскам Mr. Green Искам да сваля поне...ама казвам поне 30кг. Crazy
To и аз на първо време имам да свалям 30 кг, така че Хера, ще се борим заедно Simple Smile
А пък вие мацки, вчера с тез снимки на Убави мъжове направо ми разбихте съня  Mr. Green То не можах да заспя да му се не види я, а като заспах, познайте кой сънувах, Птица, нашия човек от Сървайвър
Ей тоз хубавец

# 295
  • София
  • Мнения: 1 877
Ауу, един ден в командировка и вие 20 стр. от новата тема сте изписали и гледам много забавно ви е било...

Да не остана по назад - ей този мъж си го заплювам Mr. Green.

Аз вчера малко прегреших с една шоколадова баничка от ОМВ, която изядох в 10 сутринта (поне беше във въглехидратен ден), но денят ми беше толкова изморителен, че веднага си простих Mr. Green. Днес съм на плодове и си влизам във форма.

Хубав и режимен уикенд на всички Hug.

# 296
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Добро утро писателки- фиданки! Hug
Хера, радвам се да те видя и тук, ще се преборим мила, аз имам 20-тина кила за сваляне  и скоро няма да се махна май Joy

Веси-
Цитат
Забелязах, че когато съм на плодове ич не ми се спи, кипя от енергия!
...и аз , но то гладен можеш ли да заспиш... Joy Joy Joy

Лелеее, досега гледах "бон апети", и който не е гледал да кажа, даваха собственичката на сладкарница Неделя и правиха торта "Бяла неделя" ooooh! ooooh! Укапах се, но никакво сладко  chef
Аз днес съм на леща гореща  chef

# 297
  • София
  • Мнения: 6 011
Добър ден!
Хера, добре дошла, и моите ненужни килограми са поне 30, та колкото и да сваля все е добре!
Ние сме готови за излизане, чакам мъжа ми да изчисти колата. Днес ще хапвам от диетичната пица на Стелхен и отивам да пазарувам, но ще я направя с нормално тесто, не с бутер, че мъжа ми ме гледаше криво цяла вечер като чу.
Ники от Сървайвър е стра-хо-тен мъж, гледах целия сезон наведнъж след като свърши по тв-то и много се впечатлих!

# 298
  • Мнения: 0
Дорке, на Дюкан бях почти цяля година. Други смъкнаха по 20 кг. за 4-5 месеца, а пък аз пусто ги смъквах около 10 м.

# 299
  • Мнения: 1 095
Дорке, на Дюкан бях почти цяля година. Други смъкнаха по 20 кг. за 4-5 месеца, а пък аз пусто ги смъквах около 10 м.
И аз си мислих за чичо ти ДюкЯн ,ама големи вещерки са се събрали в темата им  Mr. Green
А тука сме си като приятелки всичките Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт