Отговори
# 375
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Я бързо пийте по една студена вода и стига сте мислили за бонбони!

Ни въй срам, я вижте колко е часа. То за ядене вече не трябва да се мисли, те за бонбони си мечтаят.
Жане , ще те строявам аз и тебе май.  newsm29
От тук нататък само за студена вода и за либоф ша си мислите! За нищо друго!  smile3513
P.S. Е, те тука нещо за разпалване на страстите:

http://www.az-jenata.com/pics/4169.jpg   Wink

P.S.2: Ни ва е срам! Я вижте момичето, как се държи на положение.
geomar , браво мила!  smile3501 Ти си за пример на всички тука, че гледай ги как са се разпуснали.  newsm51

# 376
  • Мнения: 99
Стели не така бе мила...не ме бий и мен. Нали знаеш, че много те любя newsm51 newsm51 newsm51....я виж мойта разгрявка на предната страница добавих с редактиране.....пък и аз не съм на диета сега и ям каквото реша smile3534

# 377
  • Варна
  • Мнения: 939
Малииииииииии Жано как та любя ако знайш  Heart Eyes Hug добре че моя е в другата стая - ВЗЕМАМ ГО ВЛАДО, ВЗЕМАМ - И НИКОЙ ДА  НЕ МИ ГО ПИПА ЕЙ, ША ВА ШАМАРЯ ДА ЗНАЙТИ  Mr. Green
ААААА, Стели не мой тъй да прайш на Жанче - тъйз мойта слабост само с перце давам да я галиш  Laughing
Жане ай лапай бързо мила, че докат пак не та е погнала кака Стела



ай и за другите по едно малко виртуално че иначе хептем на сухо да не останете, който няма да го огрее с мъж де  Laughing

Последна редакция: сб, 21 фев 2009, 21:35 от didnik

# 378
  • Варна
  • Мнения: 1 618

Жани, такъв и аз го харесвам Joy Joy

# 379
  • Мнения: 99
Малииииииииии Жано как та любя ако знайш  Heart Eyes Hug добре че моя е в другата стая - ВЗЕМАМ ГО ВЛАДО, ВЗЕМАМ - И НИКОЙ ДА  НЕ МИ ГО ПИПА ЕЙ, ША ВА ШАМАРЯ ДА ЗНАЙТИ  Mr. Green
newsm51


Жани, такъв и аз го харесвам Joy Joy
ами да взема да пусна още.....за всяка по едно съботно-вечерно протеинче. Но от него не се качва стрелката на кантара. А напротив....при правилна употреба вечер-сутринта кантара ще ви  зарадва newsm03

# 380
  • Мнения: 8 242
Уф.. аз си приспах мъжете.. На кой квото му се полагаше.. Демек - употребиха ме отвсякъде и се чувствам с 1 кило по-лека  Mr. Green

А дали е такааа.. утре кантарът ше каже  Whistling

Обаче ми се замота нещо свят и реших да си счупя няколко ореха (7бр.) собственоръчно - та поне да изхябя малко енергия докато ги млатя   261uu .. и сега ровя тука из черупките, белким има нещо останало  newsm57 .. ама съм минала като прахосмукачка  newsm79

geomar, и аз нямам търпение да стане утре и да ям пържолкааа  smile3508

# 381
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Стига с това ядене бе вече не се яде

# 382
  • Мнения: 99
Дидник мила това е голяма вкуснотия Crazy....е не изчезвам до магазина за таквиз работи hahaha

П.П. купих си  сладко...но не забравяйте, че аз не съм на диета и не правете като мен Naughty

Последна редакция: сб, 21 фев 2009, 21:58 от janeta*

# 383
  • Мнения: 7 914
Хайде на НОВАта ТЕМА

мерси за ключето на предната, ако може и на тази Flutter  bouquet

# 384
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Хоп цопнах се в новата тема дано ми донесе много минусчета.
Това ви го пожелавам и на всички останали от все сърце.

Общи условия

Активация на акаунт