Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 6 011
Всичко си е тук, особено самочувствието, не се притеснявайте, ама като ми е пълен тумбака се заглеждам само в по-близките обекти!  Laughing
Днес не гледам убавци, че цял ден ми наднича зад рамото собствения и ми е кофти така. Ама слушам хубава музика, купих си слушалки за компютъра, че досега нямах и много им се радвам.

# 346
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Ами да ти са честити слушалките.

# 347
  • София
  • Мнения: 6 011
Благодаря!

# 348
  • Мнения: 8 769
с кафенце и сто цигари..чудно Mr. Green /Туфке мълчи Twisted Evil/
bambam не мога да се стърпя просто  Flutter
Добре дошли на новинките! Много е готина диетката, сексуалния резултат е бонус!!!!! Crazy

# 349
  • Мнения: 369
Идвам,че много ми харесахте всичките.  bouquet Joy Hug

# 350
  • Мнения: 1 095

И аз си мислих за чичо ти ДюкЯн ,ама големи вещерки са се събрали в темата им  Mr. Green
А тука сме си като приятелки всичките Simple Smile
И мен това много ме впечатли Hug
Събирам идеи за въглехидратен утре,ама съм и на погача,ама на мъж трябва да съм приготвила.Аз ям без хляб и стриктно и не свалям,а той с филийката хляб на обяд -4 кг

Ина-ана , и аз съм на въглехидратен утре.Мисля да си направя едни постни макарони Simple Smile за обед и да си изпържа питки за вечеря  Peace
Доня , Трифункее, всеки си има вкус , жено Simple Smile То и аз не харесвам захаросани,ама си трая  hahaha

# 351
  • Мнения: 389
Привет ,фиданки !
Аз се позагубих малко (за 2 седмици  Mr. Green ) понеже ходих на стаж в едно у4или6те .Е да си призная не съм прегре6авала ,с изклю4ение на някое сок4е в пове4е .

# 352
  • Мнения: 8 242
Здравейте и от мен  Hug
Завърнах се от софийското пътешествие.. И умрях от студ  cold Така не бях дзиндзикала мнооого отдавна  Rolling Eyes Може би и диетката има пръст в цялата тая работа..
Иначе плодовият ми ден днес е перфектен (засега.. дано не се олея  Rolling Eyes .. макар че така ми се спиии... че след малко се гътвам с дребното) .. 1 ябълка сутринта, 1 банан на обед, 1 ябълка след обед и още един банан преди малко Simple Smile
Може някое киви да хрусна после Simple Smile
Не съм се теглила, утре ще го направя .. и се надявам да се зарадвам, че тия дни нещо ми е вкиснато и сдухано.. та туй са ми "малките радости в живота"  Crazy

# 353
  • Мнения: 1 792
ААА вижте кво хич не си въобразявайте че ще си избода очите да чета 7 страници.Кот видях видях кот пропуснах майната му.
Гледам тука една груба модераторка решила да се вталява.Херич ми кат заслабниш,кат са затрийш къв респект ще им вкарваш на ония дет са оливат със седмичната мари.Ай заслабни малко па давай втори брой терминатор хихихиих LaughingТъмо Слави поодраснал поотгледан си го пребирам. Mr. Green
Туфинке дай го тоз твоичкия ма да го видим.Ай малко лигите да ни поокапят.Раздразни лъвиците  Mr. Green
Стел де шъ миткаш ари цяла седмица  Crossing Arms.Пфу мискинка.Ай па хубаво да си изкараш и мъжо да излекуваш.
Аз днес употребявах мъжо по кафета,пакове и магазини,а сега кат заспи дзверо мисля и в леглото да го употреба как си му е реда и го пускам да спи. Mr. Green
Айде зарязвам ви че отатък е война и реват за контрол.

# 354
  • Бургас
  • Мнения: 299
Белтъчна съм, на обед половин омлет от 2 яйца+ зеленчук, следобед портокал и сега не съм гладна, що така  newsm78 Май ще ида да хапна само киви, че инъче по-късно може да излезне  Animal Pig 

# 355
  • Мнения: 206
Ники, с тоя шоколад  People No Good

Абе не, че и аз не мушнах две малки парчета сладоледена торта (дайте бухалката насам)  341uu , то принципно си го пише в диетата, ма сега се чувствам като прасе преди Рождество Христово.  Animal Pig

Мислим, че секси апетитите идват след въглехидратния ден и се дължат на шоколада, държат през плодовия и  в белтъчния кривата пада. Laughing

Стел, ще ни липсваш!  Hug

# 356
  • Мнения: 289
Днес ми е белтъчния ден на закуска 2 ябълки за  обяд хапнах 2 сварени яйца  малко салам и маслинки следобедна закуска мандаринки  за вечеря си хапнах пилешки дроб с много лук .
Прегреших днес с едно малко парченце халва  Embarassed Embarassed Embarassedама много ми се прияде като ги гледам мойте как си хапваха и не устоях .Направих допитване за утре какво да им готвя и за моя изненада ме попитаха мойте мъже аз какво мога да ям утре и така решиха да е боб .

# 357
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Вече мина 20.00 край с яденето smile3505, за   luvbedе рано още , те децата са будни , така, че ви искам тук Laughing, иначе  smile3538
Абе момичета кажете какво става с мен днес, колкото пъти ям , ми се ходи после  smile3550  Mr. Green

# 358
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Ти си супер и аз искам така ама не става

# 359
  • Мнения: 99
Добра вечер фиданки Hug
И аз като Мушморока днес не съм ви изчела....но от обяд само ядове, че се оказа че колата ни е със счупено задно стъкло. А малкия само се сърди днес и нямах време да ви навестя. И моя днес го уползотворявах и също като приспя зверчето ще го доизтискам у леглото и после може да спи hahaha Гледам пак сте размятали мъжленца ноколо Crazy
На новодошлите Добре дошли   bouquet Hug
Стел где ще ходиш бе мила за цяла седмица? Ние кво ще правим без теб? И да пазиш мъжа и да не го ядосваш през това време-само закуска в леглото, с вестник и двамата в една топла вана Wink

Мдааа...има пак прегрешили и яхам метлата  afwitch и идвам да ви тупам по един тиган, че да се вземете в ръце newsm66    341uu fight Ааааа ама  ха...ще прегрешават те-ще видите като стана лоша(нали знаете в Дюканската как им се карат та  започвам и аз да ви се карам........ но от утре Mr. Green, че не сме Дюканки    love001
Хайде лека и спокойна вечер и приятно уползотворяване на половинките smile3521

Общи условия

Активация на акаунт