Отговори
# 330
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Ама и моя мъж хич не е по-долу...ама няма да ви го покажа, да не ми го заискате.  Joy
Знаем го...знаем го Mr. Green
Ох хапнах преди малко едно пилешко и салатка...с кафенце и сто цигари..чудно Mr. Green /Туфке мълчи Twisted Evil/

# 331
  • Бургас
  • Мнения: 300
Melisita, viv-miv добре дошли  bouquet
didnik ша на дразнят вчера с ядене, ааа на им ся?! Ама ти нъл си добричка, днес мънинко пиле си пуснала, може от плодуване-гладуване да не го скиват   Joy
She_R много ароматно кафенце, мерси!
Roula картофите са за утре  Peace, що не ги изчопли?Продължавай напред, но неправи повече така!  Hug

Доня Туфиня като гледам не ти е само на теб сексуално, да приемем че е страничен ефект от диетката, в някой теми озверяват, а тук ни стана сексово   hahaha hahaha hahaha
 Kissing Heart

# 332
  • Мнения: 0
И аз се реших да започна сериозно от понеделник. Да ми стискате палци

# 333
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Добър ден  Simple Smile Днес ми е белтъчен ден и си похапнах от готовите зеленчукови миксове Embarassed но вътре имаше картофи. Мислите ли, че направих грешка  Embarassed Rolling Eyes Praynig ooooh!


Да, не е за правилно днес да хапнеш картофки, но като не си забеляза , карай да върви, друг път ще знаеш Hug
Но чакай малко, те нямат ли още и грах, царевичка. То по-добре си хапни такива утре Peace

# 334
  • Мнения: 0
She R какви са тия кодове дето ми ги искат когато си направя линийка? Накрая пише, че трябва да се въведе код

# 335
  • Мнения: 369
Здравейте мами
Искам да се присъединя към Вас - за тази диета
Сега съм житна и искам да задържа теглото си на желаното.
Искам да прочета за тази диета,но немога да се ориентирам.Дайте малко помощ.
Успешна ли  е тази диета?Нека сподели някоя от Вас.  bouquet

# 336
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Първият постинг е чудесен...на първа страница. Там има цялата информация която ти е необходима.

# 337
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Гледам тук веселия пада.
Аз не пиша, но не ви изпускам от поглед. Нямам много време, мъжо нещо се разболя, вдига кръвно и само по доктори се мотаем от вчера насам.  Confused
Утре пък заминаваме за една седмица, така че недейте да ревете за мен много. Като се върна у петък ще ви пиша.  Hug

И аз си мислих за чичо ти ДюкЯн ,ама големи вещерки са се събрали в темата им  Mr. Green
А тука сме си като приятелки всичките Simple Smile
Прави като мен. Аз понеже не мога да се лиша от компанията на мацките тук, карам Дюкан, но не се махам от тази тема.  Peace
darinka979, нещо симптомите на МЦ ми напомнят. Лошо настроение и + 0,500 кг си е точно предменструален синдром.  newsm78

# 338
  • Варна
  • Мнения: 1 618
She R какви са тия кодове дето ми ги искат когато си направя линийка? Накрая пише, че трябва да се въведе код
Като моята ли? Не ти трябват кодове. Попълваш си в първото правоъгълниче начални кг. преди стартиране на диетата , после желани кг, сегашни и после текст. Преди това си избираш елементите на линийката и си готова.
Копираш си това което е под Code à copier dans votre signature, sur un forum: и го пействаш в подписа си Peace
Хайде давай да видим и твоята линийка Hug

Последна редакция: сб, 21 фев 2009, 17:50 от She_R

# 339
  • Мнения: 164
She_R  Heart Eyes,vessy, мерси за топлото посрещане  Hug
Толкова се ентусиазирах, че реших от утре да почвам с диетата  Laughing
Такааа, значи утре на белтъци  Wink

Последна редакция: сб, 21 фев 2009, 17:39 от viv-miv

# 340
  • Мнения: 6
Аз днес съм белтъчна ама много ми се яде.Вчера не изпитвах такъв глад.Закусих с една ябълка.За обяд шопска салата, и за следобед принцеса с кашкавал и таратор(тук можи и да съм сбъркала  Embarassed )А сега и един банан ометах.И пак съм гладна ама се надявам да устискам до довечера.Няма лесно да се предавам.Като ви чета и си викам и аз мога та за това и не се отказвам  Blush

# 341
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Леле страшни сте едвам ви изчетох ми то човек не смее и на работа да отиде,защото после не може да влезне в час.
Хера и Мелисита добре дошли,а тези който се чудят да не се причудват много,а да се присъединяват при нас.
Хера и мойте кг. бяха +30 ама реших първо да се задоволя с 20 по малко пък после и другите сега съм с 8 по лека и виждам,че не е невъзможно.

# 342
  • Мнения: 81
Хей,момичета,да си спретнем една срещичка Simple Smile

# 343
  • София
  • Мнения: 6 011
Така се намаах на обяд с тази пица, че мисля да пропусна доброволно вечерята. Без бой си признавам, че мушнах и един шоколад, ама много ми се ядеше просто.  Embarassed
Гледам, че ще се надцакваме днес със собствени мъже, айде давайте, да не ви показвам моя к`ъв е убавец.

# 344
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Никки, ти се "накльопа днес" и пак го даде на собствени мъже. Къде останаха самочуствието и Убавците Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт