Ако по време на раждане ми се доходи до тоалетна :( ??????

  • 8 629
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 528
Както вече са ти казали момичетата, едва ли ще ти се приходи по голяма нужда, защото ще те причистят добре с клизмата, но има случаи , в които не ти правят клизма. На мен не ми направиха при първото раждане, защото бях с изтекли води. Не знам каква е логиката, но позивите дойдоха няколко минути след това  ooooh!  и понеже не ме пуснаха да отида до тоалетната, използвах подлога, както и за милионните на брой малки нужди след това  Crazy Караха ме дори да я си върша работата в легнало положение, което за мен е просто невъзможно  Crazy Бъди по-настоятелна, ако ти се наложи все пак  Peace
Успех  Hug

# 61
  • Мнения: 247
Че ще ти се приходи това е ясно ,но ще са напъните да знаеш Simple Smile  Peace

# 62
  • Мнения: 267
А може ли да си  направим клизмата в къщи като усетим че почва раждането или не е препоръчително  newsm78
Защото мен лично най - ме е страх от клизмата в родилното ,а не толкова от самото раждане,ще съм по спокойна,ако си я направя в къщии 

# 63
  • София
  • Мнения: 44 122
може да си направиш, но почти 100% сигурно е, че там ще те повторят Wink няма смисъл, няма от какво и да те е страх.... това е най-незабележимата част от всичко....

# 64
  • Мнения: 6 274
А може ли да си  направим клизмата в къщи като усетим че почва раждането или не е препоръчително  newsm78
Защото мен лично най - ме е страх от клизмата в родилното ,а не толкова от самото раждане,ще съм по спокойна,ако си я направя в къщии 
Ще си поговорим пак като се върнеш...  Mr. Green
На въпросът ти - не, не си я прави, няма смисъл...
Така като чета другите мами, на които са им правили във всички случаи, май само ако отидеш в болницата с пълно разкритие като мен, клизмата ще ти се размине...
Иначе - забрави...

# 65
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Няма да си първата, нито последната. Тогава подобно нещо няма да те вълнува мн, мн ако са почнали болезнените контракции. Или ще стигнеш до ВС-то или ще направиш белята.

# 66
  • Мнения: 528
А може ли да си  направим клизмата в къщи като усетим че почва раждането или не е препоръчително  newsm78
Защото мен лично най - ме е страх от клизмата в родилното ,а не толкова от самото раждане,ще съм по спокойна,ако си я направя в къщии 

Повярвай ми, клизмата е много по-приятно нещо, отколкото да си свършиш работата в подлога  Mr. Green
За срам разбирам, но за страх  newsm78

# 67
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Повярвай ми, клизмата е много по-приятно нещо, отколкото да си свършиш работата в подлога  Mr. Green
Оффф, мен ако питаш, и двете са еднакво гадни, ама... Mr. Green

# 68
  • Мнения: 528
Повярвай ми, клизмата е много по-приятно нещо, отколкото да си свършиш работата в подлога  Mr. Green
Оффф, мен ако питаш, и двете са еднакво гадни, ама... Mr. Green

М, да, права си , ама едното е по-срамно от другото, когато е пред хора  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 267
 ooooh! ох знам,че не съм първата на която ще и правят,но някакси тръпки ме побиват от клизми и катетри,от самото раждане изобщо не ме е страх,по - принцип много търпя на болка,а и колкото и силна да е не е болка за умиране,но при мисълта за клизма  Sick,затова си мисля,че вкъщи ще ми е по спокойно да си я направя докато си правя тоалета (поне за сега така си го мисля,нз как ще протекат нещата ),ианче в тази обстановка в б-цата  знам ли може и да сте прави,че хич няма да ми е до това в този момент ама....

# 70
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Аз също съм на мнение, че, тръгнеш ли да раждаш, ходенето до тоалетна ще е последното, за което ще мислиш. Аз също се опасявах за това, за бръсненето, за клизмата... но като започна раждането, забравих всичките си опасения.

# 71
  • Мнения: 7 474
Ако ти се случи да искаш ще си кажеш и това е, макар че е малко вероятно Laughing

# 72
  • Мнения: 386
По голяма нужда ходих когато бях в предродилна зала, явно клизмата не беше свършила всичкта работа Embarassed Embarassed По малка нужда ми се ходеше пак в напреднал стадий с контракции и разкритие,  не ме пуснаха да ставам  и ми сложиха катетър, защото ме "хвана срам" и не можах в подлогата Embarassed Всъщност катетъра не е въобще страшен или поне в сравнение с контракциите.
Кажи си ако ти се доходи, докторите все ще измислят нещо Thinking

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 723
Клизма не ми правиха,но аз в къщи ходих около 100 пъти до WC и май всичкио бях изкарала Blush
А когато ми се допишка една акушерка ме заведо да WC и след половин час бях родила.
Но както и другите момичета са ти казали не е нищо сремно и притеснително дори и да свършиш някоя работа.
От мен леко раждане и здраво бебче Peace

# 74
  • Мнения: 467
Клизма не ми правиха,но аз в къщи ходих около 100 пъти до WC и май всичкио бях изкарала Blush
А когато ми се допишка една акушерка ме заведо да WC и след половин час бях родила.
Но както и другите момичета са ти казали не е нищо сремно и притеснително дори и да свършиш някоя работа.
От мен леко раждане и здраво бебче Peace

АЗ ги свърших и двете и какво от това ? Беше си естествено раждане от началото до края. Която акушерка не и се гледа ако(с извинение), значи си е сбъркала професията.
В един момент, особено без упойка всичко излиза под натиска на бебето  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт