Ако по време на раждане ми се доходи до тоалетна :( ??????

  • 8 627
  • 90
  •   1
Отговори
# 75
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Няма нищо срамно в това. Напълно естествени нужди.
Споко и леко раждане.

# 76
  • Мнения: 96
Мами,когато се качиш на магарето,уверявам те ,че няма и за миг да си помислиш за тоалетна ,защото единственото нещо за което ще мислиш е бебчо.Успех.

# 77
  • Мнения: 41
мдааа на магарето вече като си ще гледаш да изакаш бебчето и това ще е супер щастливия вариант.....мисли си само хубави неща

# 78
  • Мнения: 12
И какво от това. Мислиш, че лекарите не са виждали ако ли? Споко и на мен ми се случи, хич и не съм го мислила, да са ми направили клизмата както трябва.

# 79
  • София
  • Мнения: 44 122
Мами,когато се качиш на магарето,уверявам те ,че няма и за миг да си помислиш за тоалетна ,защото единственото нещо за което ще мислиш е бебчо.Успех.

а то въпроса май е докато стигнеш до магарето...при някои отнема часове наред, все пак....

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
На мен не ми бяха направили клизма и не се случи да ми се приходи до тоалетна.Но и да ми се беше случило какво от това .Спокойно и леко раждане   bouquet

# 81
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Ами да, случи ми се. Какво направих? Казах на акушерката, тя любезно ми предложи подлога, но отказах, исках да се поразмърдам малко, станах и отидох в тоалетната. Имаше си и душ, после си правех масаж с топла вода на кръста, действа вълшебно за успокояване на болката. Общо взето добре си прекарвах в банята (тоалетната). Ако имаше начин, щях да остана там през цялото време  Laughing

# 82
  • Мнения: 95
На мен не ми направиха клизма,е имаше малко мизерия Embarassedно това си е напълно естествен процес и не бива да се притесняваш.На лекарите и акушерките това не им прави впечатление..да ти кажа и на мен също,исках само бебчо да излезе.
Късмет ти желая Hug

# 83
  • Мнения: 1 372
На мен няколко пъти по времето в което бях в родилно отделение ми се приходи по малка нужда и акушерката ми каза да отида. По голяма нужда не ми се е ходило, първо защото предходния ден вечерта не бях вечеряла и второ защото ми направиха клизма.
Няма от какво да те е срам, човешко е да ти се ходи до тоалетната и просто ще помолиш да отидеш.

# 84
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Доходи ми се по малка нужда и ми дадоха подлога. Не можех да ставам, защото бях на системи.

# 85
  • Мнения: 439
И аз предварително много се притеснявах за това,даже толкова много досаждах с въпроси за това,че моята лекарка ме посъветва да си купя свещичка,която така и не използвах разбира се,както са ти казали момичетата по-горе започне ли раждането изобщо няма да се сетиш за това,а и лекарите и акушерките са свикнали на такива гледки...

# 86
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Няма нищо срамно в това. Напълно естествени нужди.
Споко и леко раждане.
PeaceСподелям

# 87
  • Мнения: 11
БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО МОМИЧЕТА  Simple Smile  ДОБРЕ ЧЕ ВИ ИМА ТА ДА СЕ УСПОКОЯВАТ БЪДЕЩИТЕ МАМИ. ОКАЗВА СЕ ЧЕ ИМА ВЪПРОСИ, КОИТО ЧОВЕК МОЖЕ ДА ЗАДАДЕ САМО ВЪВ ФОРУМА  Embarassed ОЩЕ ВЕДНЪЖ БЕЗКРАЙНО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА ПОДКРЕПАТА И МИЛИТЕ ДУМИ

# 88
  • у нас
  • Мнения: 5 717
ако ти се ходи до тоалетна - отиваш. Аз десет пъти като взе да ме напъва бебето ходих. Няма срамно, пък и да се изпуснеш, няма да си първата  Peace

# 89
  • Мнения: 202
Не се притеснявай толкова.Преди това ще ти направят клизма.И дори и да е останало нещо,което да трябва да излезе от напъните,ще си излезе на подлогата.Те докторите са виждали всичко.Ти дори може и да не разбереш.

Общи условия

Активация на акаунт