Гледане на кафе?

  • 63 190
  • 113
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 802
До тук не прочетох някой да е дал координати на гледач / ка ?!

# 106
  • плевен
  • Мнения: 644
До тук не прочетох някой да е дал координати на гледач / ка ?!

www.hristohristov.info

# 107
  • Мнения: 802
До тук не прочетох някой да е дал координати на гледач / ка ?!

www.hristohristov.info

 Добре де , това е единственото .

# 108
  • София
  • Мнения: 770
Някой знае ли какви пари взимат хора като Христо Христов или Михаил Наков?

# 109
  • Sofia
  • Мнения: 4 019
за Наков и Марияна са ми казвали че е 30лв.

# 110
  • плевен
  • Мнения: 644
Някой знае ли какви пари взимат хора като Христо Христов или Михаил Наков?

Христо няма такса,колкото оставиш  Peace

# 111
  • Мнения: 566
Ааа това пък ако не е съвпадение(О да,сега ще обесня защо)
Ще започна малко от по-по назад. През лятото ходих в Царево при фаворитната ми бабка и там има една слабичка сладура, която три години подред ми гадае на кафе. Досега не съм вярвала в една нейна дума, пък и тя ми казваше глупости от сорта на "ще имаш много 6-тици"(аз още уча -.- ) таа...тази година за първи път ми каза нещо съществено(на което аз пак естествено не обърнах внимание) "Ще си намериш момче,много по-високо от теб,с очила,няма да е българин и името му започва с Т"
Спомням си че точно на това описание се изсмях много злобно(няколко минути след като тя си тръгна де)...
Вчера баба ми се обади и ме разпита за новите неща около мен и аз сега трябваше да кажа за моя мунчо и изведнъж зацепих нещо:
Тръгнахме лятото,188 е(аз съм 160),носи от време на време очила,полу-виетнамец е и още откакто се запознахме му викам Тамагочи(има нещо ...леко дръпнато в него и това си ми е някъв прякор за повечето сладури-жълтури)
Сега горе-долу й вярвам.Очаквам с нетърпение лятото пък да видим какво ще каже следващия път.

# 112
  • плевен
  • Мнения: 644
Знаете ли ще споделя нещо с вас и ще помоля за помощ.Седя и си пия кафето(никога не съм гледала защото не ми работи въображението) но това ме впечатли.На шега се загледах в  чашата и какво видях:ето това
  Първото ми прилича на някакъв динозавър,но търсих и никъде не открих някакво значение.Второто ми прилича на птица с разтворени криле-означава добри новини.Ама тоя динозавър или каквото е там ме озадъчи.Помагайте моля ви.Стана ми интересно  Praynig

# 113
  • Мнения: 133
Гледате ли(гледали ли са ви) на кафе, вярвате ли в това което ви казват и до колко са ви познавали?  Shocked
  Баба ми гледа,но досега на мен не ми е познавала  Rolling Eyes
 но други са доволни  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт