Баба Марта бърза,на АВГУСТовите мами мартеница върза!№18

  • 14 248
  • 295
  •   1
Отговори
# 270
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Аз мисля да раждам тъка,макар,че сигурно накрая ще ме хване още по-голямо шубе и сигурно ще си ангажирам лекарката,която ми води ЖК.
тази таблица не мога да я разбера,моля за обяснение.

# 271
  • Мнения: 1 240
Буболече, втори път няма да се самоподложа на такъв кошмар. Ще си платя, за да съм щастлива и спокойна.

Трейси, не съм чувала за такъв синдром. Да не са ти поставили такава диагноза?

# 272
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен!
BubolecheMeche и мен май ме страх да отида просто ей така и да си раждам.Мисля си че като за първо раждане бих си платила всичко и колкото трябва ,за да съм спокойна.Макар, че то това си е божа работа...... май гаранция никаква няма.Аз си мисля само за хубави и приятни неща и се надявам всичко да е ОК.
Хубав и усмихнат ден желая на всички. Simple Smile

# 273
  • Мнения: 233
Май най- хубаво им беше на тези, които си дойдоха на време и си родиха. Но поне 50% ги върнаха заради фалшиви контракции. Аз имах усложнения като високо кръвно от много качени килограми:-)))) и ми беше предизвикано, нямах избор на лекар.Този път,ако нямам проблеми ще си ида в последния момент. А може и да е природосъобразно на плажа на морето.Шегувам се за последното.

# 274
  • Мнения: 2 382
Буболече, въпрос на късмет е на кой ще попаднеш.Имам познати, които раждаха така в последните години и всички са много доволни.Истината е и , че при нас и двете големи болници са след ремонт и условията са добри.Но навсякъде има и груби акушерки и лекари.Може би ако не се обръща толкова внимание на отношението, няма чак голямо значение.Аз ще съм със секцио, така че лекар ще ангажирам задължително Peace.

Някой питаше за температурата. Според мен няма как да даваме съвет за подобно нещо.Дори някоя от нас да е имала температура, не е гаранция , че при друг това може да се пренебрегне.Преглед при още един лекар , според мен Peace.Имала съм период от няколко месеца с уж "безобидна" температура и накрая нещата се оказаха доста сериозни.

Тина, в таблицата горе въвеждаш теглото преди да забременееш и ръста .Променяш мерните единици в кг и м и по-надолу ти показва нарастването на теглото по седмици.
Аз се движа точно по таблицата.Вече съм + 4 кг.

# 275
  • София
  • Мнения: 90
Като се сравнявам с таблицата и аз съм в нормата. Качила съм около 2 кг. С първото бебче не растях толкова бързо. Тогава до 6 мес. изобщо не ми личеше. Явно с годинките нещата се променят. А за раждането - аз първия път си бях уговорила само акушерка, но бях много доволна. Все пак тя беше с мен през цялото време и тъй като нямаше усложнения въобще не стигнахме до лекар. Мисля и сега да подходя така, ако всичко е нормално.

# 276
  • Мнения: 1 569
Аз май също се движа точно по таблицата. До момента съм качила 4кг, колкото пише, че трябва:)

Момичета, МОЛЯ кажете какъв е тоя скапан проблем с албума? Защо не ми приема парола и юзъра вече 2 дни???  newsm78 Някой от вас има ли проблеми? Дали ако не помоля с използвания емейл да ми пратят 'забравена парола' няма да стане? Кой е правил акаунта, знае ли се????

Моля отговорете, защото искам да ви видя и аз снимите Sad  Cry

За раждане - тъй като ще раждам в Св София, която е до нас, миля да ида пеш когато му дойде моментът Simple Smile ОСвен това определено мисля да си платя каквото е нужно, тъй като дърва на моя акушер-гинеколог (който по случайност изражда именно в тази болница) да си ме изроди! Иначе има и много плюсове и много минуси да си 'човек на някой' както ще си като си платиш...

# 277
  • Мнения: 3 372
Според таблицата с килограмите трябва да съм в 26г.с. Embarassed Ужас Sick Ама какво да направя, после ще ги свалям Whistling
Буболече, и аз съм мислила за варианта за вземане на багажчето и марш в някоя болница без предварителни уговорки, ама това може да стане ако не съм секцио Peace Ако се наложи операция ще разпитвам за някой добър лекар, че ме е шубе да ме реже който и да е Crossing Arms

# 278
  • Мнения: 1 569
 ooooh! лелеееее момичета аз наистина оглупявам!!! Вече можете да ми викате Лупи-Глупи!  #Crazy Писала съм паролата на мястото на юзърнейма и обратното  hahaha  Joy Благодаря на тези, които ми откликнаха на ЛС   bouquet

Много са ви сладки коремчетата!!!  Hug Направо не мога да повярвам как очеизвадно си личи при някои от вас в 12 или 13 г.с. браво супер!! Simple Smile Simple Smile Simple Smile Аз сега съм почти в 18та и едва сега почна да ми личи, преди майка ми и мъжа ми ми викаха, че си въобразявам, че имало корем и било повече сланинка хаха  Joy Но то какво се очудвам, колкото по -слаб си, толкова по-рано започва да личи истинският корем, а не като при мен хехехе. Трябва и аз да 'турна' скоро някоя друга снимчица, само да сколасам да се снимам  newsm78

Аз след малко отивам на работа, така че чак довечера ще пиша. Лек ден на всички Simple Smile

# 279
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Здравейте, момичета!   bouquet

Виждам, че обсъждате темата за раждането. Аз също мисля да се уговоря с лекар и да си платя, доста хора ме предупредиха, че така е по-добре. Но както дойде, Господ да ни пази! Praynig

Видях, че има нови снимки в албумчето, браво на порасналите коремчета. Мисля и аз да кача някоя и друга снимка.

Аз да ви кажа миналата седмица за първи път ходих на лекцията " С 9 месеца на училище". Много ми хареса и смятам и останалите лекции да посещавам. Разискват се доста полезни неща, а и ти дават подаръци за куверт само 4 лв., така че хич не е лошо. Някоя от вас ходила ли е?

Виждам, че липсват принцеси в нашата темичка, но сигурно скоро ще се появят. На мене док още нищо не ми е казал, но аз още в началото си имах усещане, че нося момиченце, пък ще видим ...

# 280
  • Мнения: 178
Привет и от мен.
Аз вчера се правих на пепеляшка и нямах време да пиша , но днес ви изчетох и да драсна няколко реда.

Желая ви приятна седмица.

Аз също съм с висок диоптър и даже съм си правила лазер защото имах отлепване на ретината така че най вероятно ще раждам секцио . за което ме е малко страх.

 на мен също ми се появиха много пъпки по лице по гърди.

Киселини също от време на време имам направо ужасни чак ми се доревава ама какво да правя стискам зъби.

Аз също съм заинтересовано от уроците ако имате инфо слагайте.

Сега отивам да сготвя и после пак ще дойда.
 Hug

# 281
  • Пловдив
  • Мнения: 67
xa xa yana-sladurana тъкмо ти писах на лични  Laughing

Добро утро мацки!!!
аз за раждането смятам да съм в частна болница с уговорен екип ,че шубето е голям страх  Joy

сега ще разгледам табличката да видя аз как съм с кг.

Hariela принцесите май са по срамежливи  Embarassed  Joy и аз се надявам да се поизравнят с принцовете  Grinning

и някои друг беше питал за киселините но съм забравила да пиша  Embarassed аз питах няколко доктора и ми казаха да взимам Talcid по колкото на ден искам и че не е вреден.Родих се .....иначе ме мъчиха всеки ден тея киселини  Sick

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 11:56 от sunbeammm

# 282
  • Мнения: 178
Моля ви за помощ как да видя и аз снимките.ПРЕДНАТА СЕДМИЦА ГИ НАМЕРИХ АМА СЕГА НЕ УСПЯВАМ Embarassed

# 283
  • Мнения: 4
А всъщност влязох , за да отбележа, че и нашите гащи са синиии stork-boy Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Имаме даже снимка за доказателство  newsm03

Честити сини гащи  Simple Smile. Аz тъмън се чудех Деси какво искаше да каже малко по напред с тоя щъркел, ама сега zацепих  Simple Smile. Деси, честито и на теб, макар да не е сигурно, но все пак  Simple Smile.

Аz ходих миналата седмица на лекар, но тя не искаше да каже какво е zащото не беше сигурна, то спеше така непробудно и се беше свило и не се видя добре. Надявам се след 3 седмици като отида да се раzбере. Иначе е пораснало и си отговаря съвсем на седмиците в които съм.

Може ли и на мен потребител и паролата zа албума, моля  Simple Smile!

# 284
  • Мнения: 3 372
Последния корем на кой е, не пише нищо Peace

Общи условия

Активация на акаунт