Какво ще кажете за името Дария?

  • 19 794
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 569
Аха да попитам кой повдигна стара тема. Embarassed

Тарталета,да са ти живи и здрави щерките!Ако е рекъл Господ и братче да имат! Praynig Mr. Green

# 61
  • София
  • Мнения: 44 115
...ах, че стара тема било Simple Smile

# 62
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Аха да попитам кой повдигна стара тема. Embarassed

Тарталета,да са ти живи и здрави щерките!Ако е рекъл Господ и братче да имат! Praynig Mr. Green

 Naughty И за него име ще трябва да мисля  Stop

# 63
  • Мнения: 4 569
Ти пък... Laughing
Виктор,Кристиян,Мартин,Александър,Боян,Калоян,Борис/лав  Mr. Green

# 64
  • Мнения: X
Аха да попитам кой повдигна стара тема. Embarassed

Тарталета,да са ти живи и здрави щерките!Ако е рекъл Господ и братче да имат! Praynig Mr. Green

 Naughty И за него име ще трябва да мисля  Stop

Че какво ще му мислиш, Алекс или Мартин, такъв е законът! Wink....А що се отнася до Дария, на мен повече Дара ми харесва.

# 65
  • София
  • Мнения: 291
Че какво ще му мислиш, Алекс или Мартин, такъв е законът! Wink....
Матео вече е къде, къде по - модерно!  Laughing

# 66
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 456
През 2000г се роди моята дъщеря и я кръстихме Дария - името го избрах от православното календарче с християнските празници. Много ми хареса и не съжалявам, че я нарекохме така. Често са ми казвали, че името е хубаво и несрещано, но последните години вече доста Дарии има покрай нас!!!

Така стана и с името на сина ми - Калоян, уж не е често срещано, а пък май е точно ообратното напоследък!

Ще видим сега с третото...

# 67
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 281
Много ми харесва това име Peace

# 68
  • Мнения: 4 569
Ще видим сега с третото...
Имаш ли пусната тема? Mr. Green

# 69
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
...името е хубаво и несрещано, но последните години вече доста Дарии има покрай нас!!!


Аз си падам по нестандартните и несрещани имена по принцип. Когато избрах Дария за име на мое дете, още далеч нямаше толкова много деца с това име. Стана модерно последните 2 години по мои наблюдения. Но пък аз си го харесвам.

# 70
  • Мнения: 601
Дарена кръстих дъщеря си. Срещали сме само още едно момиченце с такова име. Много си го харесвам. Преди да зная пола си го нарекох,  а и появата на дъщеря ми си има история....... Като се замисля аббсолютно и приляга на харектера и темперамента.

# 71
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 456
...името е хубаво и несрещано, но последните години вече доста Дарии има покрай нас!!!


Аз си падам по нестандартните и несрещани имена по принцип. Когато избрах Дария за име на мое дете, още далеч нямаше толкова много деца с това име. Стана модерно последните 2 години по мои наблюдения. Но пък аз си го харесвам.

И моите наблюдения са същите!  Peace
Преди 11г, някои хора дори не го бяха чували.
Съвсем случайно в една банка, една от служителките на около 30г , но със същото име се учуди, че така се казва малката. Тя пък била с баба украинка, която се казвала Даря, но майка й в болницата преди 30г като го казала и акушерката я записала като Дария, после питали дали искат да го поправят, но майка й го възприела като някакъв знак и казала да си остане името така , както са го записали.

# 72
  • София
  • Мнения: 3 581
оф аз съм си го заплюла това име, без да знам че е толкова разпространено
Жалко
дам и аз гледам какво съм писала преди 2 години. Аз все пак кръстих дъщеря си така Peace

# 73
  • София
  • Мнения: 265
Много е хубаво и нежно името  Blush.

# 74
  • Мнения: 1 092
Много харесвам варианта Дара. Един от фаворитите ми за женско име е

Общи условия

Активация на акаунт