Колеги и биричка

  • 5 940
  • 116
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 388
Много си права.  Naughty Да ни лишават от цък. Crossing Arms

# 61
  • Враца
  • Мнения: 92
valeria22, напълно съм съгласна с теб. Между другото има такова понятие като "бирен алкохолизъм".

# 62
  • Мнения: 242
С колеги пие един,два пъти в годината, и то с мене!Иначе бирата си я пием заедно вечер,
 като си легне детето.

# 63
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Подкрепям Никол,наистина преди детето имаше време за биричка ,сега той го има ,но наистина нЕ иска ...и не защото някои го спира ,не защото бърза да си дойде ,за да ме отмени ...просто си е такъв Tiredа иначе салатката съм я направила ,а аз му правя компания с  винце Peace

# 64
  • Мнения: 2 655
Няма отговор за мен. Моят съпруг не е излизал никога за 5 години брак.

Вечер се срещата в детската градина и прибираме голямото дете, после малкото дете, защото аз съм със колата, а той ми помага. Така заедно всички се връщаме у дома. Ние си наливаме по едно малко двамата ( аз мартини, той уиски) и я подхващаме. Слагаме мастата, вечеряме, пием вино двамата, ако не сме пили по едно малко.
Само се чудя къде ще ходи с приятели newsm78, като вкъщи има алкохол да се удавиш?
Мисля си, че ако той отиде следващата вечер съм аз? newsm78

Имаме си толкова много грижи, че няма време за по биричка...

Мъжете Ви са прекалено свободни да си позволяват биричка с приятели.

# 65
  • out of space
  • Мнения: 8 573


Мъжете Ви са прекалено свободни да си позволяват биричка с приятели.

Което е чудесно, но който както си го направи!  Grinning

# 66
  • Мнения: 107
Ако си въобразя, че колега ми е по близък, от колкото трябва, проблема определено няма да е нито в колегата, нито в питието.  Wink

Мисля, че последното изречение не ми го четеш буквално. Wink

# 67
  • Мнения: 301
Веднъж в седмицата със сигурност пие бира с колеги или по работа. Бройката на седмица може да се увеличи, ако се добави и след футбол (ходи да рита с приятели), а ако се включат и приятелите ни ще излезе, че всяка вечер пие (или пием, защото аз само с колегите му пропускам бирите).
Явно сме някакви такива странни и контактни  Laughing и детето не ни намали социалните контакти, просто ограничи посещенията в заведения - ходим си по гости или ни идват такива (те и колегите могат да дойдат на гости все пак)  Laughing

# 68
  • Мнения: 274
А кой ще му прибере детето от градина?
След работа за няколко часа трябва да се свършат толкова неща по дома и детето, че не знам как някой има време за бирички  Rolling Eyes


Всичко което казваш, звучи адски задушаващо.

# 69
  • Мнения: 274
Няма отговор за мен. Моят съпруг не е излизал никога за 5 години брак.

Вечер се срещата в детската градина и прибираме голямото дете, после малкото дете, защото аз съм със колата, а той ми помага. Така заедно всички се връщаме у дома. Ние си наливаме по едно малко двамата ( аз мартини, той уиски) и я подхващаме. Слагаме мастата, вечеряме, пием вино двамата, ако не сме пили по едно малко.
Само се чудя къде ще ходи с приятели newsm78, като вкъщи има алкохол да се удавиш?
Мисля си, че ако той отиде следващата вечер съм аз? newsm78

Имаме си толкова много грижи, че няма време за по биричка...

Мъжете Ви са прекалено свободни да си позволяват биричка с приятели.

Тва дори звучи още по - задушаващо.

# 70
  • Мнения: 2 388


Мъжете Ви са прекалено свободни да си позволяват биричка с приятели.

Което е чудесно, но който както си го направи!  Grinning

Така е. Laughing

И не зависи от това, колко е ангажиран или не.
Само това остава да работи по 10 понякога и  12 часа и да се затвори вкъщи после да пие.
Той има нужда от въздух, раличен от домашния. Аз също. Laughing

# 71
  • Мнения: 46 526
Всичко което казваш, звучи адски задушаващо.


...
Само това остава да работи по 10 понякога и  12 часа и да се затвори вкъщи после да пие.
Той има нужда от въздух, раличен от домашния. Аз също. Laughing

Ами хората са различни, едни са домошари, други имат нужда от излизане ...
Ако е имал нужда от въздух в този смисъл, за 12 г. все да го е показал по някакъв начин newsm78

# 72
  • Мнения: 2 388
Ами хората са различни, едни са домошари, други имат нужда от излизане ...

Съгласна съм. Щом и двамата са удоволетворени проблем няма.
Отговорът ми беше за моите разбирания.
Самата аз станах леко домошарка тази зима. Може би, защото е много студено.
Направо се притеснявам за себе си. Laughing

# 73
  • Мнения: 1 761
Хм,аз май пия по-често от него.Два-три пъти месечно излизам с приятелки на ресторант.
Мъжът ми не пие алкохол всеки ден,след работа бърза да се прибере.У дома му харесва,играе си с детето вечер.
Приятелите му и те не пият вечер,понеже всички карат коли.
С колеги не се събира,служебните тийм-събирания са само в работно време.

Събота и неделя си пийваме по домашному.

Не бих могла да живея с мъж,който пие всеки ден и не върши никаква домакинска работа у дома.Не съм прислужница.

# 74
  • Мнения: 274
А защо си мислите, че това, че мъжете ви не излизат с приятели и кесат всяка свободна минута в къщи, е за хвалба? Аз, ако бях такъв чехлар и жена ми ме изтапоса по форумите, щях да я убия като куче!

Общи условия

Активация на акаунт