Колеги и биричка

  • 5 941
  • 116
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 371
Няма опция "никога" в анкетата.
Няма да гласувам Crossing Arms

# 106
  • Мнения: 64
И аз като Мънки. Ако скъпият се застои прекалено много вкъщи /без бири, еврофутболи и футболи/ ще реча, че си има любовница и ми се мазни. Докато излиза на бира с приятели и колеги 2-3 пъти седмично, всичко е ОК.

А това, че ежедневното поглъщане на малко алкохол води до алкохолизъм, е в Топ 3 за Най-големите форумски глупости. Не за друго, ами щот твърдящите го изобщо не говорят от личен опит /ама личен!/, а някой чул, че някой видял, че зълвеният син станал алкохолик.


хаха добре че ми спести писането, намирам го за съвсем нормално да излиза с приятели на по бира , питие коктейл или каквото там пият ...

# 107
  • Мнения: 1 174
Не съм гласувала, защото мъжа ми не ходи да пие бира с колеги/ приятели, той ги води вкъщи да пият бира  Rolling Eyes Предполагам питаш дали ходи някъде навън. Мога да ти кажа, че да ти ги води вкъщи е по - гадно  Twisted Evil Поне ако са навън няма да се превръщам в сервитьорка /е, ако трябва да съм честна всъщност той се оправя сам, слага чаши прибори, салатки и разчиства масата после, щото знае че се дразня /, но не мога примерно да се обтегна на диванчето и да си почивам, ами трябва да им слушам глупостите или да ходя в спалнята, при нас хола е и дневна и кухня. Не ми харесва и това, че като ги кани не се обажда да предупреди, а си се тръсват дружинка. Уф  Close

# 108
  • Мнения: 940
няколко пъти в годината Thinking

# 109
  • Мнения: 337
Засега я пие с мен, пък по натам ще видим.  Whistling

# 110
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Марадона,къде си бе ,таман щях да те давам за пример в дискусионна тема с милото  WinkТой не иска да излиза с приятели -аз му казвам ,че ще си помислят ,че аз го спирам...а той- не ме занимавай с глупости newsm78

# 111
  • Sofia
  • Мнения: 336
Моичкият излиза - кога по-често, кога по-рядко, зависи от настроението. Писах всяка вечер, защото дори да е така не виждам нищо нередно в това.
Не се оплаквам - когато мога и аз отивам (от предходната тема за пиенето, установих, че и двамата сме латентни алкохолици).
Няма все да стои до полата на жена си, я!

# 112
  • Мнения: 289

Веднъж в месеца, смятам го за нормално , но пък спортува 2 пъти в седмицата и не е в къщи до 8.

# 113
  • Мнения: 2 013
Не дадох глас в анкетата понеже моя отговор го няма.Мъжът ми не пие  Naughty
Не се е случвало и да закъснява с колеги след работа  Hug

# 114
  • Мнения: 9
Като гледам анкетата излиза че е пълно с мъже, които непрекъснато са до полата на жена си. Не ми се вярва много, според мен реалността е по-различна. Мъжът ми излиза поне един път в седмицата с приятели и аз смятам че няма лошо, даже напротив, понякога даже се радвам като ми се махне от главата.

# 115
  • Мнения: 46 526
Като гледам анкетата излиза че е пълно с мъже, които непрекъснато са до полата на жена си. Не ми се вярва много, според мен реалността е по-различна ...

Странно заключение. Не можеш ли да приемеш, че хората са различни, не всички имат твоите и тези на мъжа ти нужди.

При плоложение, че едно нормално работно време е до 18 ч., а яслите/градините работят до 19 ч., какво толкова странно има човек да не се мотае като муха без глава? Или мислиш, че всички имат детегледачки, домашни помощници или баби под ръка Laughing

# 116
  • София
  • Мнения: 7 097
Хм. А замисляла ли си се че всъщност може да не пие бири , а да чука нещо чуждо?
Не. Просто ме дразни, че ходи да пие биричка. Пък аз не мога да мръдна по-принцип.  Tired

Ами, замисли се, тогава... Mr. Green

Напоследък рядко, но не се дразня - напротив. Казала съм му - който ходи по бири и да е вечерял, за да не му слагам после и на него  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт