Колеги и биричка

  • 5 955
  • 116
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 448
Единственото, което не мога да приема за нормално е, мъжът да си излиза с приятели свободно , а да забранява същото на жена си, при положение, че тя го иска (защото има и такива мъжът им ходи като разпран и не се прибира, те дремят и след някоя и друга годинка се сещат, че и на тях им се излиза с дружки, ама не останали такива и почват темите из ДиС).  Mr. Green

# 91
  • Мнения: 2 829
Паси--и аз това не го разбирам и не го считам за нормално въобще Naughty

# 92
  • Мнения: 274
Ох, добре че е форума, та да разбера, че Марадона е алкохолизиран, импотентен психопат.
Марадоне, ти що не си ме информирал своевремено, ами ме оставяш да тъна в заблуда? Crossing Arms

Успокой се!  Hug Те ревнуват и  ти завиждат. За това говорят така. Но ние сме стабилни като райбер и няма да се поддадем на провокации.

ПП. Излез пийни нещо с приятелки довечера. Аз ще сготвя.

# 93
  • Мнения: 2 196
ПП. Излез пийни нещо с приятелки довечера. Аз ще сготвя.
Ще ти купя бира на връщане.

# 94
  • Мнения: 274

Защото съм убедена,че системната употреба на алкохол води до домашно насилие,катастрофи по пътищата,импотентност,сърдечни болести и психологична регресия.
Ето ти,например, си един много добро доказателство за това.Днес една бира, утре две,после три и така лека - полека организма става толкова зависим от това вкусно, безобидно питие,че в един момент вече не си в състояние да се въздържаш от неприемливо за околните поведение.Затова предпочиташ компанията на такива,дето вървят по същия път,за да не осъзнаваш колко дълбоко затъваш.

Нямам желание да споря с теб,Марадона.Написах поста с най-добри чувства.

дова звучи доста обидно Thinking
незнам как може да пишеш за някого подобно нещо без да го познаваш въобще Thinking


Мънки, ти пък кво се връзваш.  Hug На мен ми е през дедовия. То най-лесно да препишеш собствената си пернишка трагедия на непознат от форума...  Mr. Green
Аре наздраве  Hug

# 95
  • Мнения: 46 534
И ква е разликата?

Ти казваш, нещо, аз казвам друго...Кво толкова?



Разликата е, че не поставям определени. Грозно и неуместно е.

# 96
  • Мнения: 274
И ква е разликата?

Ти казваш, нещо, аз казвам друго...Кво толкова?



Разликата е, че не поставям определени. Грозно и неуместно е.



Ако си се обидила от думата чехлар, смятам, че нямаш основание. Все едно на мен да ми кажеш - пиянде.  Hug Аре наздраве  Peace

# 97
  • Мнения: 2 388
Марадоне, ти що не си ме информирал своевремено, ами ме оставяш да тъна в заблуда?  Crossing Arms

Чудех се кога ще се включи благоверната, за да изясни нещата.

Мънки изцяло ми се припокрива мнението с твоето. Simple Smile

# 98
  • Мнения: 46 534
Ако си се обидила от думата чехлар, смятам, че нямаш основание. Все едно на мен да ми кажеш - пиянде.  Hug Аре наздраве  Peace

Не съм се обидила от определението, по простата причина, че не е  Laughing познавам мъжа си и знам, че не е човек, който се страхува да сподели нуждите си, ако искаше да излиза след работа - вЕрвай ми, до сега да го е показал.

Обижда ме това, че целенасочено правиш опит да ме обидиш, без да ни познаваш.

А само можеш да гадаеш колко съм свестна, щом мъжът ми предпочита моята компания вечер за пиене  smile3503

За пиенето - признавам си - пияндета сме, всяка вечер, айде наздраве Mr. Green

# 99
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 089
И аз като Мънки. Ако скъпият се застои прекалено много вкъщи /без бири, еврофутболи и футболи/ ще реча, че си има любовница и ми се мазни. Докато излиза на бира с приятели и колеги 2-3 пъти седмично, всичко е ОК.

А това, че ежедневното поглъщане на малко алкохол води до алкохолизъм, е в Топ 3 за Най-големите форумски глупости. Не за друго, ами щот твърдящите го изобщо не говорят от личен опит /ама личен!/, а някой чул, че някой видял, че зълвеният син станал алкохолик.

# 100
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
от това наздраве от Мрадона вече трета чаша вино пия  Joy Joy

# 101
  • Мнения: 274
Пияници такива. Една по една всичко ще си признаете.

# 102
  • Мнения: 260
Излиза 2-3 пъти в месеца Peace
То и аз излизам с колежки без него Peace
Не искам да ми свети или аз да му светя ooooh!

# 103
  • Мнения: 3 294
В това отношение никога не сме имали проблеми . И той излиза на по биричка с приятели/колеги ... и аз практикувам същото . И то не заради това че не можем да пием вкъщи двамата или защото не ни е приятно да сме двамата , а всеки човек има нужда да разпусне без любимия , да се среща с други хора освен него ... все пак трябва да имаме и други социални контакти , няли Wink

# 104
.............. всеки човек има нужда да разпусне без любимия , да се среща с други хора освен него ...

Не всеки - аз нямам такива нужди, нито мъжа ми. Срещаме се с много хора, но го правим заедно. А ти, Мадам, практикувай повече излизане фреш, жена в положение си  pregnant smile3521

Общи условия

Активация на акаунт