Клати ли се стола на който стоите

  • 6 671
  • 118
  •   1
Отговори
# 60
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Не се клати, но това е защото го бетонирам в продължение на 12 години (+ още 7 преди това като фрийлансер) - с цената на събота, неделя, висене до среднощ, балансирам като шесторъката Шива и се правя на човекът-оркестър. По отношение на количеството работа при нас тя винаги е на приливи и отливи, кризата засега само създава допълнително напрежение към обичайното за годината.
Организирам провеждането и обработвам резултатите от маркетингови, медийни, социологически и социално-политически проучвания.

# 61
  • Мнения: 116
стола ми вече е само на задните два крака ,а аз се държа упорито за масата.........и си мисля тои ли ще се хлъзне или аз ще се изтърва.............

# 62
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
След пет месечен престой у нас се връщам на работа другия месец.За съжаление, ще пострада друг мой колега,но все пак шефовете  държат на читавия персонал...Та стола си е там, където го оставих..и пак ще седя на него.

# 63
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 706
Не, не ми се клати. Дори нов проект влиза при нас, но много трудно намират хора.
Напоследък ОТКАЧАМ от работа и в събота и неделя съм ПАРЦАЛ. Tired
Пъзелче, за какъв бранш трудно намирате хора?

Не към мен, но понеже сме в един - Обслужване на клиенти - хелпдескове, кол центрове, набиране на данни...С езици и компютри, общо-взето. И да преди да решиш, чspinki 
е е суперпрекрасно - не е  Mr. Green

Стана ми любопитно, затова попитах.
Кризата си е криза, но колкото има съкращения, толкова има и недостиг на кадри явно.

# 64
  • Мнения: 6 998
Мда, май е така. Просто хората с достатъчно добро владеене на някои езици не са много. Още по-малко им се работи в хелпдеск.. Laughing Та за това при нас е трудно с подбора. Като ми се заредят едни...дето ми говорят, като че да са го учили от МТВ Rolling Eyes, че и правописни грешки ooooh! Но така е...големите компании хем искат да им е евтино, хем да им е качествено, хем да сме на добро езиково ниво. Забравят обаче, че не сме Индия и тук няма 500 милиона, които да говорят езици Crazy Та за това - тук се прехвърлят все повече и повече хелпдескове и кол центрове от по-скъпите страни, а накрая няма кой да работи. Laughing

# 65
  • Мнения: 5 370
Не, не ми се клати. Дори нов проект влиза при нас, но много трудно намират хора.
Напоследък ОТКАЧАМ от работа и в събота и неделя съм ПАРЦАЛ. Tired
Пъзелче, за какъв бранш трудно намирате хора?

Тя, Ео, е казала, ама аз да добавя. Изкарвам си хляба с това, че устата ми не спира да мели. Mr. Green В момента работя за съпорта на  една антивирусна програма.
И да добавя, че аз съм от хората, които просто СА РОДЕНИ за този тип работа. Много е изтормозващо, но копче не мога да кажа откъм работно време, компенсации, социални придобивки и заплата. Освен това много искам да вкарам технически познания и непрекъснато се вра и питам за разни проекти, курсове и т.н.

Апропо, в нашата компания се наложи напоследък да ме ползват и за интервюиращ. Но е факт, че хора с МНОГО ДОБРО владеене на европейски езици трудно се намират.

# 66
  • Мнения: 111
Не усещам кризата на работното си място.

# 67
  • Мнения: 2 386
Taка е, Пъзел, ама защото хората с много добър език не искат да работят съпорт по принцип. Все мениджъри се виждат.
И аз съм била съпорт и знам как е..

А клатят ли се столовете на високите позиции или там шуробаджанащината е по-силна от кризата? Въпросът ми е към всички.

# 68
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 706
А клатят ли се столовете на високите позиции или там шуробаджанащината е по-силна от кризата? Въпросът ми е към всички.
Ти пък ... задаваш отговори  Mr. Green
Човекът е човек, когато е човек на голям човек  Peace Mr. Green

# 69
  • Мнения: 2 084
Всичко ми се клати. Смениха ми един от всички началници, другия от време на време се мярка на работа. Сякаш ми писна от клатене. Ако ще се катурва - да се катурва та каквото такова.
Криза и възможност нали имали един йероглиф...

# 70
  • Мнения: 5 370
Taка е, Пъзел, ама защото хората с много добър език не искат да работят съпорт по принцип. Все мениджъри се виждат.
И аз съм била съпорт и знам как е..

А клатят ли се столовете на високите позиции или там шуробаджанащината е по-силна от кризата? Въпросът ми е към всички.
Аз пък никога не бих искала да съм мениджър, дори супервайзор и тийм лийд-НЕ!
Пред очите ми са нашите, които се влачат болни и кашлящи, защото, ако ги няма,......знаеш как е. Единственото, което искам, е заплатата да бъде индексирана всяка година с респективен процент. Бавно , но славно.

# 71
  • Мнения: 2 018
Много малко хора са написали бранша в който работят, а щеше да бъде интересно.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 10 493

А клатят ли се столовете на високите позиции или там шуробаджанащината е по-силна от кризата? Въпросът ми е към всички.
Ами не,не се клатят.В нашата фирма сме 5 човека,които дефакто вършат работа.Другите са жената на шефа,брата на шефа,жената на брата на шефа...Те ще са последни,само не ми е ясно нас като ни няма кой ще им изкарва заплатите newsm78

# 73
  • Мнения: 41
моят стол е въртящ се Mr. Green

# 74
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
Много малко хора са написали бранша в който работят, а щеше да бъде интересно.

Работя като готвач въпреки,че това не  е моята професия.

Общи условия

Активация на акаунт