Клати ли се стола на който стоите

  • 6 661
  • 118
  •   1
Отговори
# 105
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Аз все повтарям да не се хвалите...
Да не е починал някой?
Повтаряла си, Пумукъл, ама... нали знаеш - на детето като му кажеш да не пипа котлона, че е горещ, как не те разбира, докато не се опари само. Изглежда някои си остават деца в това отношение и трябва да изпитат нещо на собствен гръб, за да си направят изводи.
Засега никой не е починал, но става въпрос за сериозна болест  Cry  Дано всичко се оправи  Praynig

# 106
  • Мнения: 5 462
Oпс. извинявам се ... Embarassed Confused

# 107
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Нищо лошо не си казала, няма за какво да се извиняваш.
Да оставим това, нека продължаваме да си говорим за столовете, а аз ще си потърся друга тема, където да философствам за обратите на съдбата.

# 108
  • Мнения: 3 331
Така се заклати, че паднах и то най-неочаквано. Но... всяко зло за добро Simple Smile

# 109
  • Мнения: 517
Преди броени месеци седях на 4 стола...чудех се как да намеря време.
Сега останах на 3, и то съм фрийланс...Тоест квото им скимне на тия отгоре. Ако поръчат, има папо, ако не....
Но, не съм сама, здрава съм и гледам напред. Rolling Eyes


# 110
  • Варна
  • Мнения: 10 493
На стол обикновено се седи. Да стоиш на стол е крайно неудобно. Това по заглавието.

Ако не беше прочела само заглавието,а цялата тема щеше да разбереш,че това вече го обсъдихме.Ако искаш стой,виси,челна стойка направи все ми е тая.
Радвам се че все пак си взела отношение по темата.

# 111
  • Мнения: 4 434
Клати се яко , всеки го е страх.

# 112
  • София
  • Мнения: 932
Аз вече паднах от стола  Flutter
...........
Аз също, фирмата в която работех,преди да забременея, е доста засегната. Шефа обеща, че мине ли кризата и подобрят ли се нещата ще си ме вземе без проблем на работа , а дотогава да си гледам детето , чак почувства облекчение , че малката не се класира за ясла тази година  Laughing и напуснах "по взаимно съгласие". Друг е въпроса обаче , че и във фирмата на мъжа ми нещата никак не са розови , още не са засегнати напълно , но вече започват да се оплакват от липса на оборот и клиенти, ще видим къде ще му излезе края. Вече познавам лично съкратени хора, поради намален обем на работа и такива на  които им намалиха заплатите официално, осигуряват се на пълни заплати, във фирма с немско участие.
Извода за мен е , че кризата тепърва предстой, за България, така както я усетиха развитите страни, но все пак съм оптимист, все някога ще свърши нали  Simple Smile.
 Но не искам да си затварям очите и да си казвам на мен такова нещо, като да остана без работа или да ми намалеят доходите не може да ми се случи, ще се борим , каквото и да ни предстой, нямаме друг избор , това е Simple Smile.

# 113
  • Мнения: 17 407
Не. За добро или зло, знам кога точно ще се счупи. Пък аз дали и   как ще падна- ще видим.

# 114
  • Пловдив
  • Мнения: 110
на % съм,миналата година по това време беше супер,а сега заплатата стига само за хапване /ми това работно време от 9:30 до до 20:00 трябва да се яде,кафе а у.../ И е много криво,няма клиенти,даже редовни клиенти все по-рядко идват  Confused

# 115
  • Мнения: 202
Е и моя се разклати та чак паднах .През месец май трябваше да се върна на работа след майчинство , но когато се обадих да си взема последните пари от платената ми отпуска ми заявиха ,че фирмата преустановява деиност и аз съм аут.Та сега чакам да дойде ноември да почнем детска градина ,че да си търся друг стол.

# 116
  • Мнения: 0
Моят стол сама си го катурнах вчера и не съжалявам. Единствено за колегите ми е кофти, защото са супер.

# 117
  • Мнения: 46 518
На два стола съм. Не усещам да се клатят, дано съм права  Simple Smile

# 118
  • Мнения: 62
не се притеснявам за работата си, защото съм готова веднага да се преквалифицирам - няма работа за този който не му се работи или много избира

Общи условия

Активация на акаунт