Смесване на различни марки и/или видове каши

  • 2 805
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 498
и аз съм смесвала,няма проблеми

# 16
  • вкъщи
  • Мнения: 704
и аз съм смесвала и няма никакви проблеми

# 17
  • Мнения: 4 433
Не съм смесвала.

# 18
  • Мнения: 14 489
не съм и не е правилно според мен. различните зърнени култури могат да натоварят стомаха

# 19
  • Мнения: 2 334
Няма никакъв проблем.Аз също съм смесвала  Peace

# 20
  • Мнения: 1 372
Според мен не е проблем, стига преди това от всяка каша да си захранила и да знаеш че  детето не прави алергия към нея.

# 21
  • Мнения: 405
Не съм смесвала до сега...

# 22
  • Мнения: 1 546
Смесвала съм, няма проблем. Wink

# 23
  • Мнения: 3 993
И аз не съм смесвала.
Мисля,че няма проблем стига и двете каши да са безмлечни, тогава ще приготвиш смеската с млякото, което пие детето. Ако едната каша е безмлечна, а другата - млечна, как ще приготвиш смеската, като едната се прави с вода, а другата - с мляко?  newsm78
Също така, ако двете каши са млечни на различни марки, това означава, че и млеката, с които са направени, са различни. Тогава не е правилно да се смесват, според мен.
Мултизърнестата каша на Хип не ми е позната.

# 24
  • Мнения: 174
По принцип питането ми е за безмлечни каши

# 25
  • Мнения: 3 157
Смесвала съм каши на Хумана(бананова с ягодова) и не е имало проблем.Като ми останат 2 лъжички в пакета,които не са достатъчни за едно хранене предпочитам да ги смеся с друга каша пред това да ги изхвърля или пък да пригтвям 2 разлини каши и да ги давам една след друга.

# 26
  • Мнения: 9 973
може,аз смесвам

# 27
  • София
  • Мнения: 44 106
Аз лично марки избягвам да смесвам, но от една марка различни каши - да....
прекалено са ми различни на вкус и усещане, за това избягвам, иначе, разбира се не е проблем.

# 28
  • Мнения: 53
Няма проблем според мен, особено ако става въпрос за безмлечни каши. А за мултизърнестата на Хип -  споко, тя просто така си мирише  Joy И аз съм я ползвала, но едва ли ще купя пак.

# 29
  • Мнения: 31
 Дори когато захранвам смесвам кашите и не съм имала проблем до сега.

Общи условия

Активация на акаунт