Красимир Аврамов ли трябваше да спечели?

  • 21 734
  • 419
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • София
  • Мнения: 1 433
гласувах с не
че то всеки втори средно статистически българин, ако не е страстен пушач или с пневмония ще го докара това виене Wink

# 77
  • Мнения: 1 844
странното е,че много известни хора,истински звезди в световен мащаб и уникални професионалисти са застанали зад него и го обявяват за страхотен изпълнител,за невероятен глас.дори днес гледах в v-box част от филм,направен в САЩ и посветен на краси аврамов-там явно има много фенове,залите,в които имаше концерти,бяха тотално препълнени,а хората бяха в екстаз.
което,честно казано,мене ме смайва. Shockedне съм почитател на краси аврамов и не съм запозната с песните и изпълненията му,ама тази за евровизия я изпълни направо смехотворно. ooooh!
утре ще се гледа това предаване по БНТ-"стани звезда"-предчувствам голям скандал и сеир.. Popcorn

# 78
  • София
  • Мнения: 2 430
Ей една заключена тема не ти ли стига???
Какво си популяризираш сайта и какъв е този PR на Красимир Аврамов!
А между другото гласът му все едно е на евнух,(това не означава ,че е хубав)

# 79
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Не съм гледала Евровизия,но съм чувала как пее въпросния човек нарекъл се глас,
мога да кажа,като човек не разбиращ от музика,че не ми харесва изобщо ....
Срам ще бъде той да ни представя..... ooooh!

# 80
  • Мнения: 3 835
Красимир Аврамов ли трябваше да спечели?

Да, определено! Нямаше по-хубава песен от неговата на финала!  Peace

Ей една заключена тема не ти ли стига???

Стрига да заключат и темите, в които има линкове към сайта с петицията срещу него!
  bouquet gretz

# 81
# 82
  • София
  • Мнения: 8 348
не съм гледала представянето му, но ето тук  http://vbox7.com/play:16d35bc0 звучи прилично
и клипа не е особено лош
въпроса е да го докара така и на Евровизията

а дали ми харесва - ми не
твърде много нариване и през цялото време звучи като, че го бучкат с нещо да пее
ама то и Вода беше скучна след третото слушане

# 83
странното е,че много известни хора,истински звезди в световен мащаб и уникални професионалисти са застанали зад него и го обявяват за страхотен изпълнител,за невероятен глас.дори днес гледах в v-box част от филм,направен в САЩ и посветен на краси аврамов-там явно има много фенове,залите,в които имаше концерти,бяха тотално препълнени,а хората бяха в екстаз.
което,честно казано,мене ме смайва. Shockedне съм почитател на краси аврамов и не съм запозната с песните и изпълненията му,ама тази за евровизия я изпълни направо смехотворно. ooooh!
утре ще се гледа това предаване по БНТ-"стани звезда"-предчувствам голям скандал и сеир.. Popcorn


Povyarvajte mi molYa vi, mnogo vi molya! NIKOJ V AMERIKA NE E CHUVAL ZA KRASIMIR AVRAMOV!!!
Ne znam kakvi filmi se pokazvat v Bulgaria, nito kude sa praveni. Ako si postavya za cel (i s dostatachno sredstva)  i za men shte ima takuv film kolko sam genialna (e, az ne che ne sum de  Laughing #Crazy) i vsyakakvi ekzaltirani amerikanci shte me hvalyat. Ne se li seshtate kak stava tova? I publika shte se nameri koyato da aplodira. Sus savremennata tehnika shte me pokajat i kak na Mars sam izlyazla bez skafandar i disham chist marsianski vyzduh.

Dajte da ne vzimame mediite za chista istina shtoto shte stane mnogo strashno.

Neka ako ima drugi mami ot Amerika da si kajat ako sa chuvali za Krasimir Avramov tuka. Az ne sam i vsichki koito sam pitala ne sa. A New York vse pak ne e savsem malko selo...

# 84
Eto vi kolko materiala izlizat v google ako se postavi imeto na Krassimir Avramov zaedno s "titlata" mu "the man voice", kakto se naricha toj:
http://www.google.com/search?hl=en&rlz=1T4GGLL_enUS313US313& … ssimir+Avramov%22

A tozi link e ako se postavi na search samo "The man voice".
http://www.google.com/search?hl=en&rlz=1T4GGLL_enUS313US313& … 2&btnG=Search

Izliza koj li ne, ama ne nasheto Krase. Ami ne znam kak oshte da vi dokaja che tova koeto se pravi v Bulgaria e samo reklama,  shtoto vseki kojto izleze v chujbina i poslle se vurne, gleda da se vurne kato geroj. Takuv ni e mantaliteta.

Nyamam poveche komentari. Umni hora sme, imame kompyutri i internet. Bulgaria ne e nyakakva gluha otkusnata ot sveta provinciya, vsichko moje da se nameri online, stiga da ima koj da go potursi i stiga to DEJSTVITELNO da sushtestvuva.

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 06:41 от kolobra

# 85
  • Мнения: 98

Povyarvajte mi molYa vi, mnogo vi molya! NIKOJ V AMERIKA NE E CHUVAL ZA KRASIMIR AVRAMOV!!!
Neka ako ima drugi mami ot Amerika da si kajat ako sa chuvali za Krasimir Avramov tuka. Az ne sam i vsichki koito sam pitala ne sa. A New York vse pak ne e savsem malko selo...
Отговарям ти. Чувала съм.
И моля те, не си само ти в Америка.
Не говори така обобщено за всички, само защотото на ТЕБ не ти харесва.

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 07:22 от Delly

# 86
  • Далече
  • Мнения: 438
Цитат на: kolobra link=topic=374453.msg10318329#msg10318329 date=123561782е8
Povyarvajte mi molYa vi, mnogo vi molya! NIKOJ V AMERIKA NE E CHUVAL ZA KRASIMIR AVRAMOV!!! Ne znam kakvi filmi se pokazvat v Bulgaria, nito kude sa praveni. Ako si postavya za cel (i s dostatachno sredstva)  i za men shte ima takuv film kolko sam genialna (e, az ne che ne sum de  Laughing #Crazy) i vsyakakvi ekzaltirani amerikanci shte me hvalyat. Ne se li seshtate kak stava tova? I publika shte se nameri koyato da aplodira. Sus savremennata tehnika shte me pokajat i kak na Mars sam izlyazla bez skafandar i disham chist marsianski vyzduh. Dajte da ne vzimame mediite za chista istina shtoto shte stane mnogo strashno. Neka ako ima drugi mami ot Amerika da si kajat ako sa chuvali za Krasimir Avramov tuka. Az ne sam i vsichki koito sam pitala ne sa. A New York vse pak ne e savsem malko selo...


А не така в Ню Йорк като не сте чували, други в Америка сме чували и го знаем кой е.
Аз, честно не разбирам истерията с Красимир Аврамов и тая песен.Едва ли не цялото бъдеще на държавата зависи от Евровизия??
Ами различна песен.Какво толкова? Едва ли някой очаква, че имаме шансове да спечелим Евровизия и той ще ги провали?

# 87
  • Мнения: 1 877
То имаше опция "Друг" - аз цъкнах на нея  bowuu

# 88
# 89
  • Мнения: 4 380
Невеоятен талант!
Никога до сега не съм гледала българските ни изпълнители на Евровизия, т.к. никога не сме имали такива, които да могат да претендират за нещо. Творческите среди са изостанали със стотици години в представите си за световна мода и тенденции в която и да е област на изкуството.

Съвсем случайно чух Красимир Аврамов и просто съм потресена. Това е човекът, който истински може да поспори за Евровизия! Peace Усех и късмет! И нека бездарниците в България се скъсат от завист!

Общи условия

Активация на акаунт