Красимир Аврамов ли трябваше да спечели?

  • 21 707
  • 419
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 453
А за победителя...
Първо този немощен като визия човечец, прегърбен,слаб, пък с доспехи на войник - е, гротескно ми изглеждаше, и то много.
Цялостната визия беше под всякаква критика, никакво съответствие на костюмите на певиците, танцьорите и певеца.
Народната певица имаше грозно тяло, а беше облякла рокля, плетена рокля, която очертаваше несъвършенствата и.
Другите две бяха пък в някакви черни рокли...
Е каква е идеята, да е нещо рицарско ли, какво ли, не стана ясно, ама въобще.
Краси трябва да поработи над визията си, грим, осанка или поне нещо да сложи и на главата си, че с тази оредяла коса изглеждаше като рицар в пенсия ooooh!
И да, пееше фалшиво!
Ще стискам палци за достойно класиране, все пак е българската песен Peace
Е, танцьорите на кокили не ти ли харесаха?  Laughing

# 16
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Спонсор на Красимир Аврамов е Митко Пайнера. Сега ясно ли е вече защо спечели.  Mr. Green
Иначе, че пя фалшиво, пя. И то мноооого фалшиво. Казвам го отговорно, като човек, който е учил музика. Ако в песента му нямаше народна певица, кавал и изобщо на финала не ставаше "манджа с грозде" може би щеше да е интересна. Но в този си вид е по-скоро какофония. Прилича ми на онези български филми, в които режисьорът-сценарист, понеже е получил веднъж шанс да си заснеме филмчето и не е сигурен дали ще има втори подобен, опитва да набута в два часа време всичко, което иска и има да каже на света. Същото и с песента на Краси Аврамов. А той, ако не се заеме сериозно и не влезе бързо във форма, ще пее фалшиво и в Москва. Иначе танцьорите на кокили бяха върха!

# 17
  • Мнения: 2 577
ааааааа, доста ме разконцентрираше певецО, ама успях да видя танцьорите и ми харесаха определно! Laughing

# 18
  • Мнения: 1 877
От гласуването досега какво се разбира,че само 20% са харесали Краси...Ако пък ги бях наредила всички изпълнители,не знам дали и 0,20% щеше да събере.Хм!

# 19
  • Мнения: 396
И аз бях за Графа, ама уви...

Много ясно, че пак ще се изложим както всяка година.

Елица и Стунджи не се изложиха!

Защо сте толкова черногледи?!
Нямам музикално образование, песните на Граффа ми каресват, но специално тази изобщо не става за Евровизия!
Предпочитам да беше нещоо като "Най- щастливия човек"

# 20
  • Мнения: X
На мен песента ми хареса. И тази на Нора също.

# 21
  • Мнения: 3 504
Вече е късно и да го коментираме, аз не успях да гласувам, защото се чудех от няколко песни за коя  newsm78

Надявам се да има шанс, то там наистина са шашави, странни песни и най-вече с визия като че ли печелят.

# 22
  • София
  • Мнения: 937
Вече е късно и да го коментираме, аз не успях да гласувам, защото се чудех от няколко песни за коя  newsm78

Надявам се да има шанс, то там наистина са шашави, странни песни и най-вече с визия като че ли печелят.


Да де, странни песни се адмирират, но поне да не са супер-уникално фалшиво изпети  Sick.

# 23
# 24
  • Мнения: 453
Добре де, луда работа е! Всички на сцената бяха като избягали от стационара на лудницата! Ама и безумците от Финландия спечелиха, така че трябва да заложим на  Crazy

# 25
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
О ние с тази песен изобщо нямаме шанс.И не че съм черногледа просто песента не е нищо особено.Повече ми хареса тази на Нора.В сравнение с нашата как ви се струва Сакис Рубас? Simple Smile
   http://www.youtube.com/watch?v=IuOCfbe0c2E

# 26
  • Мнения: 4 120
Песента е меко казано ужасна за мен. Немога да повярвам, че спечели конкурса с такъв голям процент, мисля че е и статистически невъзможно да се случи по нормалния начин. Срамувам се, че тази песен ще ни представя на Евровизия.

# 27
  • Мнения: 1 650
Сега пък Поли искала да анулират конкурса... Е, харесваше ми това момиче, ама сега показва злоба.

# 28
  • Мнения: 37
На мен пък ми допада песента .
Е, верно не е нещо изключително ,но на фона на вички останали бози беше най-добрата боза. Joy

# 29
  • Мнения: 396
Добре де, луда работа е! Всички на сцената бяха като избягали от стационара на лудницата! Ама и безумците от Финландия спечелиха, така че трябва да заложим на  Crazy
hahaha Joy
Имаш право!

Общи условия

Активация на акаунт