Колко сексуални партньори сте имали през живота си? - Анкета

  • 20 087
  • 284
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 274
Аз се чудя някои как са успели и 5-6 да имат....

# 211
  • Мнения: 2 388
Оттам тръгна целият дебат, върнете се да видите.

Остави. Ясна е работа. От птичките и пчеличките тръгнахме, но и от ятата и кошерите.

# 212
  • Мнения: 348
В темата говорим за мъже, но аз съм сигурна, че някой ден ще намеря и жената на живота си /мъжа вече съм го намерила/ и тогава като ги почна...  Mr. Green

# 213
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Оттам тръгна целият дебат, върнете се да видите.

Остави. Ясна е работа. От птичките и пчеличките тръгнахме, но и от ятата и кошерите.

Целият животински свят трябва да си има представители. Но тук в Бгмама кошери няма Mr. Green

# 214
  • Мнения: 2 388
В темата говорим за мъже, но аз съм сигурна, че някой ден ще намеря и жената на живота си /мъжа вече съм го намерила/ и тогава като ги почна...  Mr. Green

Само да не стане така, че мъжа на живота ти да се хване с жената на живота ти. Whistling

# 215
  • Мнения: 6 826
Светле, що да е разводнена темата - нали за бройки си пишем и говорим.
Е, малко я поразшири с това колко относително бройки към възрастта били приемливи, че и го раздели по полов признак.
То ако беше толкова лесно и просто. Навърташ там н-броя и после всичко си идва на мястото.
И що реши че към 40-50 години бройката се увеличава  newsm78.

# 216
  • Мнения: 274
Що не си направите един " Спамо-чат ДиС" ? САмо вие си нямате....

# 217
  • Мнения: 348
В темата говорим за мъже, но аз съм сигурна, че някой ден ще намеря и жената на живота си /мъжа вече съм го намерила/ и тогава като ги почна...  Mr. Green

Само да не стане така, че мъжа на живота ти да се хване с жената на живота ти. Whistling
hahaha hahaha hahaha
Еййй като си знам късмета баш така ще стане, и после кво да правя... ще трябва пак от цвят на цвят  Laughing

# 218
  • Мнения: 738
Що не си направите един " Спамо-чат ДиС" ? САмо вие си нямате....

Щото ще се омесят свекървите, любовниците и бройките и ще стане мазало...

# 219
  • Мнения: 274
Що не си направите един " Спамо-чат ДиС" ? САмо вие си нямате....

Щото ще се омесят свекървите, любовниците и бройките и ще стане мазало...

а ебачите къде ги забрави? Извинете ме за грубият език.

# 220
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
И що реши че към 40-50 години бройката се увеличава  newsm78.

Ами от 30 до 50 са си 20 години все пак Mr. Green

Някой ще се рездели с половинката си; на втори ще му стане скучно - ето все предпоставки да опиташ нещо друго.

Е, при мъжете не знам след 45 години колко могат де Mr. Green Нямам опит с мъж на такава възраст. Сега да не се обиди някой мъж.

# 221
  • Мнения: 46
Тук било голяма веселба  Joy Joy Joy

# 222
  • Мнения: 2 388

Е, при мъжете не знам след 45 години колко могат де Mr. Green Нямам опит с мъж на такава възраст. Сега да не се обиди някой мъж.

Поне по веднъж могат, щом и деца правят на тези години, че и на повече.

# 223
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495

Е, при мъжете не знам след 45 години колко могат де Mr. Green Нямам опит с мъж на такава възраст. Сега да не се обиди някой мъж.

Поне по веднъж могат, щом и деца правят на тези години, че и на повече.



Но за това "веднъж" колко ли опита са нужни ?  Wink

Да, ако не бъркам, Антъни Хопкинс стана баща на 80. Рядкост е това де.

# 224
  • Мнения: 274
Има хапчета бе алоу

Общи условия

Активация на акаунт