Колко сексуални партньори сте имали през живота си? - Анкета

  • 19 995
  • 284
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 388

Е, при мъжете не знам след 45 години колко могат де Mr. Green Нямам опит с мъж на такава възраст. Сега да не се обиди някой мъж.

Поне по веднъж могат, щом и деца правят на тези години, че и на повече.



Но за това "веднъж" колко ли опита са нужни ?  Wink

Да, ако не бъркам, Антъни Хопкинс стана баща на 80. Рядкост е това де.


Значи стигаме до извода, че мъжете над 45 години могат.

# 226
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493

За кво хапчета бе, да ти стане ли ? Ама те вдигат и кръвното.

# 227
  • Мнения: 2 388

За кво хапчета бе, да ти стане ли ? Ама те вдигат и кръвното.

Ми ще взема и за хипертония.

# 228
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493

Е, при мъжете не знам след 45 години колко могат де Mr. Green Нямам опит с мъж на такава възраст. Сега да не се обиди някой мъж.

Поне по веднъж могат, щом и деца правят на тези години, че и на повече.





Но за това "веднъж" колко ли опита са нужни ?  Wink

Да, ако не бъркам, Антъни Хопкинс стана баща на 80. Рядкост е това де.


Значи стигаме до извода, че мъжете над 45 години могат.

Малко имат този късмет като Антъни Хопкинс обаче.

И този късмет (малко отклонение): на един приятел дядо му (над 80 год) се сърди на бабата, че не можела вече. Отиде при някаква на магистралата, хвана сифилис от нея и ослепя накрая.

# 229
  • Мнения: 2 388
Малко имат този късмет като Антъни Хопкинс обаче.

Хопкинс е на 80, ние сега говорим за мъжете на 45.
Могат или не могат?

# 230
  • Мнения: 738
Ахахаххаха Joy Joy Оххх не мога повече. Сега и мъжете почнахме Joy Баща ми направи сестра ми на 42. Сега е на 52, разведен с 3 любовници. Де да знам, дали могат, а?


И що реши че към 40-50 години бройката се увеличава  newsm78.

Ами от 30 до 50 са си 20 години все пак Mr. Green

Някой ще се рездели с половинката си; на втори ще му стане скучно - ето все предпоставки да опиташ нещо ново.

Е, при мъжете не знам след 45 години колко могат де Mr. Green Нямам опит с мъж на такава възраст. Сега да не се обиди някой мъж.

Това е поредната глупост. Новото се опитва преди да се обвържеш сериозно. Няма на 50 години да ходя да опитвам нещо друго. Живей докато си на 20, защото на 50 ако правиш това, което е трябвало да правиш на 20, ще изглежда най-малкото смешно.

# 231
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Малко имат този късмет като Антъни Хопкинс обаче.

Хопкинс е на 80, ние сега говорим за мъжете на 45.
Могат или не могат?

Аре де, къде сте 45-годишни мъже, отговаряйте, за да не гадаем. Аз не зная, само предполагам.

# 232
  • Мнения: 2 388
Ахахаххаха Joy Joy Оххх не мога повече. Сега и мъжете почнахме Joy Баща ми направи сестра ми на 42. Сега е на 52, разведен с 3 любовници. Де да знам, дали могат, а?

Ти пък, сигурно пасианси реди по цял ден с тях. Whistling
За сестра ти може, преди 45 е било.

# 233
  • Мнения: 738
Ахахаххаха Joy Joy Оххх не мога повече. Сега и мъжете почнахме Joy Баща ми направи сестра ми на 42. Сега е на 52, разведен с 3 любовници. Де да знам, дали могат, а?

Ти пък, сигурно пасианси реди по цял ден с тях. Whistling
За сестра ти може, преди 45 е било.

Хич пък не помислих, че така може да е...Тва е, бройките ми замъгляват главата... Whistling

# 234
  • Мнения: 348
Въпроса е повтарянето мярка ли е за качествен секс?

# 235
  • Мнения: 738
Въпроса е повтарянето мярка ли е за качествен секс?

Не. Може да повторим 8 пъти, ама аз още да си стоя без оргазъм... Mr. Green

# 236
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Ахахаххаха Joy Joy Оххх не мога повече. Сега и мъжете почнахме Joy Баща ми направи сестра ми на 42. Сега е на 52, разведен с 3 любовници. Де да знам, дали могат, а?


И що реши че към 40-50 години бройката се увеличава  newsm78.

Ами от 30 до 50 са си 20 години все пак Mr. Green

Някой ще се рездели с половинката си; на втори ще му стане скучно - ето все предпоставки да опиташ нещо ново.

Е, при мъжете не знам след 45 години колко могат де Mr. Green Нямам опит с мъж на такава възраст. Сега да не се обиди някой мъж.

Това е поредната глупост. Новото се опитва преди да се обвържеш сериозно. Няма на 50 години да ходя да опитвам нещо друго. Живей докато си на 20, защото на 50 ако правиш това, което е трябвало да правиш на 20, ще изглежда най-малкото смешно.


Наоми, ако на 35 се разведеш, нали все ще срещнеш някого ? Ако ти доскучее в брака, също, макар да си обвързан, ти го каза.

Това имам предвид. А не че на 50 трябва да си наваксваш.

# 237
  • Мнения: 348
Аз пък мразя да ме повтарят, наложи ли се - причислявам го към останалите 40  hahaha

# 238
  • Мнения: 738

Наоми, ако на 35 се разведеш, нали все ще срещнеш някого ? Ако ти доскучее в брака, също, макар да си обвързан, ти го каза.

Това имам предвид. А не че на 50 трябва да си наваксваш.

Аз смятам поне до 35 да не минавам под олтара. Именно поради тези причини.

# 239
  • Мнения: 219
И аз смятам, че до 30г по-вероятно да направиш 20бр, отколкото след това. Ако е нормално да си на 5-6, то ако се разведеш или ти доскучее, колко трябва да са? Може би 2-ма, щото иначе някак не се връзва, преди да са 5-6, а после да са 10, нали?

Интересното е, че на 16-18г момичетата се притесняват какво говорят, коя с кой спал и т.н. После в унито пак се говори, ама малко по-малко. Но след това, кой те пита, и кой му пука ти с колко си била, дали са били 5-6 или 50, какво значение има за човека, ако те харесва и обича такава каквато си? Да не говорим за останалите около нея, на тях пък още по-малко им влиза в работата. Така, че според мен бройката е важна единствено за самата жена, ако й е било приятно с 5-ма, ок, ако и е било хубаво 1г да си ляга за по 1 вечер с различен, ок, важното е, че тя самата се чувствала добре от това, и никой няма да й води статистика.

Та този спор с колко трябва да е била една жена на 30г е напълно излишен.

Общи условия

Активация на акаунт