Баба Марта бързала на АВГУСТинчето мартеничка вързала!

  • 10 186
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Бях я снимала в кувьоза, но снимките не са с особено качество. Утре ще взема няколко в работата, защото са на хартия и ще помоля да ми сканират, да видите за какво става дума.

# 31
  • Мнения: 498
Добро утро!
Лулу за съжаление се случват и такива неща. Цвети също е лежала във въз стар кувиоз, чиито пукнатини бяха залепени с лекопласт, знам за какво говориш. Но това стана, когато се стабилизира. Все вярвам, че държавицата ни върви напред и поне за децата ни да осигурява не толкова мизерен живот. Покрай дарители и Българската Коледа, все повече неонатологии разполагат с малко по-съвременна апаратура.

# 32
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Добро ви утро!

Емма не е била в кувьоз. Пуснаха ме вечерта след раждането да я видя. Беше си в легълцето, в което са всички бебета, но отгоре й имаше нещо като капак и мушнато едно маркуче с кислорода. Племенникът ми имаше късмета да бъде бързо превозен до Педиатрията. Имам приятелка, която е неонатолог там и от нея знам, че от Шейново най-бързо реагират да извозват тежките случаи там. Аз тогава бях в 7м бременна с Танти и се смилиха веднъж да ме пуснат да го видя поне. Беше си в нормален кувьоз, целия беше в маркучи. За там съм сигурна, че апаратурата е на ниво. Но той толкова рано се роди, че проблема с очите е "бял" проблем на фона на това, което можеше да стане.

# 33
  • Мнения: 467
Здравейте,

Аз нищо не мога да кажа за кувьозите. Видях само стаята за реанимация, защото там слагаха Антон в един апарат на облъчване заради жълтеница. Всичко беше идеално, ново, но клиниката иска да развие образцов майчин дом.
А сега отиваме на пазар, че трябва нещо да се готви.
Допис.

# 34
  • Мнения: 1 554
Добро утро Grinning

Гита,дано не е нищо сериозно с оченцето Praynig

пускам едно клипче на Теди на който му се гледа Flutter http://s282.photobucket.com/albums/kk249/pisito1983/?action=view … t=22022009034.flv

# 35
  • Мнения: 324
Добро утро  Heart Eyes

Тези два дни бяхме на карнавал  Grinning Купихме на Мая костюм на коте и да знаете каква радост, какво чудо беше  Laughing Във вторник ще има карнавал тук, в града, после - в детската градина и ще пусна снимки да видите Simple Smile Трети ден само "мяу" повтаря  Laughing
На мен обаче нещо ми стана на коляното  Tired - почти не мога да го свивам, не боли. Знаете ли от какво може да стане така? Утре ще ходя на лекар  Confused

# 36
  • Мнения: 498
Беше си в легълцето, в което са всички бебета, но отгоре й имаше нещо като капак и мушнато едно маркуче с кислорода.
М-хх това е кислороднаа палатка. Аз го оприличавам на скафандър.
Предлагам на прекратим изключително неприятната тема за кувиозите и да преминем към нещо по-приятно. Например как най-бързода изрежа ноктите на краката на Цвети. Вече проведох Операция Орлов Нокът  Joy hahaha Joy, но много се протаква, то е ритане, хапане, бие ме през ръцете  #Crazy.
Слънчогледка пусни снимки на "Мяу", а за коляното док ще каже.
Ди да приключвате вече с болестите.
Отивам да гледам Теди. Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 467
Морска, ти говориш като сестра ми, явно това си е варненски говор,мек и напевен. Много ти е будно детенцето.Даже се учудвам колко голям ичглежда, пък разликата му с Антон е само 9 дена. Пък и слушка бе, виж как не пипа по клавиатирата  Flutter
Слънчо, нямам представа за коляното, но наистина ми изглежда странно  Thinking ПИши ни какво е казал  лекарят.

# 38
  • Мнения: 1 554
Слушка да Laughing,а преди това колко бой яде клавиатурата преди да миряса Laughing само ме дебне когато не съм на компа и сяда на стола и почва да пише по клавиатурата,момичетата от скайпа вече са дигнали ръце от него Mr. Green

# 39
  • Мнения: 1 037
Привет и от мен!
Морска,сладур голям си имаш и как говори,добре си го тренирала LaughingНаистина изглежда голям.Трябва да щракна моя мишок да ви го покажа,най-хубаво казва думичката "бой",а никога не съм го удряла.Нещо като не му изнася ме удря по лицето и вика "бой-бой" Rolling EyesОт сега ме почна малкия!!!! newsm78
Аз сутринта излязох с колата,обаче няма къде да се спира и следобед с такси.Пазарувах и сега готвя гювеч със свинско,ама толкова много направих,че мога да нахраня целия блок.Мъжа ще е доволен,обожава този бъркоч!
Я кажете,върна ли ви се ищака за секс. MoneyАз започвам да ставам нормален човек,преди заради кърмене и хормони хич не ми идваше отвътре,ама вече съм ок!
Имаме намерение да ходим на ски,но не ми се ще вече да оставям Радо при баба ,а с него newsm78,трябва да му купя екипировка,че в планината е голям студ.Или пък ще си седим в хотела!Или...или......може и да пропуснем тая година,нали предната седмица се върнахме от Сандански!

# 40
  • Мнения: 324
Ето го котето ни  Grinning
http://media.snimka.bg/2233/010722198-big.jpg
http://media.snimka.bg/2233/010722206-big.jpg
http://media.snimka.bg/2233/010722205-big.jpg
Има по-хубави снимки от мястото на карнавала, но е с баща си, а той не ще да се показва.  Wink
Вижте и някои семейства как се маскират - това са от скъпите костюми - http://media.snimka.bg/2233/010722200-big.jpg
Ще видя как се качват филмчета и ще пусна да видите как се забавляват хората и какви ентусиасти има Laughing.
Морска, много хубав е Теди и явно знае как да пази поведение пред камера  Wink

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 12:17 от Слънчогледка

# 41
  • Мнения: 498
Слънчогледка много ти е сладко котето, да го цункаш от нас  Heart Eyes.
А Теди е пораснал, станал е голям мъж и как говори.
Ставам, че мойто яде хартия, явно му липсва целулоза  Blush.

# 42
  • София
  • Мнения: 5 738
Вале,много сладък Теди! Heart Eyes Hug

Елис,ние режем нокти толкова трудно.... ooooh!едно гонене,рев ужассссс............ Rolling Eyes Crazy

Слънчогледка,прекрасно сладко котенце си имаш! Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 1 554
за ноктите седи и ме гледа какво правя,но и аз много му говоря,казвам му какво правя,едно по едно пръстчетата ги наричам с имената им и така Laughing честно казано не мога да се оплача от Теди,послушен е,преди обяд сам си играе в стаята,после го пускам при нас в хола,забавлявам го,или кисни на компа да слуша музика,мята колички,джипчета,има и един камион който извозва боклук,голям кеф сяда отгоре му и почва с крака да се предвижва,ей  такива работи,всеки ден едно и също,но какво да правиш,деца Heart Eyes

пораснал е,последно ноември беше 84см а,сега е някъде 89см,утре сме на консултация и ще ви кажа с сигурност колко е пораснал Peace

Слънчогледка,много готино писе Grinning

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 13:11 от Морска

# 44
  • Мнения: 243
Например как най-бързода изрежа ноктите на краката на Цвети.
В спящо състояние  Mr. Green Тя да е заспала де, не ти  hahaha Аз и до сега така режа на Яни ноктите и на ръцете и на краката - иначе не дава, много се дърпа и нищо не става  Crossing Arms

Морска Теди много сладко казва "Мамииии"  Heart Eyes
Слънчо много сладко писенце  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт