Баба Марта бързала на АВГУСТинчето мартеничка вързала!

  • 10 185
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Тони и Тото,  Hug Hug Hug

Мацки вие какво сте направили през уикенда - само сте се джавкали  ooooh! ooooh! ooooh!
Ние имаме гости от миналата седмица и голямо ходене пада, след това голяма почивка ме чака  Mr. Green

# 286
  • Мнения: 361
Тони Hug Hug HugНезнам как точно ще направите кака на батковците,но ви желая успех.Много се радвам,че всичко е наред Hug

Ира,хайде пиши и ти добри вести Heart Eyes

# 287
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Тони, ех че хубави новини. newsm44  Цял ден ги чакам наистина. Толкова се радвам.  Hug Hug Hug Хайде, сега да открият по-бързо и другото и нещата да се наредят.  Hug Hug Hug Целувки на всички ви - големи, големи, големи... Hug Hug Hug

# 288
  • Мнения: 467
Тони Hug Hug HugНезнам как точно ще направите кака на батковците,но ви желая успех.Много се радвам,че всичко е наред Hug

Joy JoyТоку що се прочетох и чак на мен ми стана смешно каква глупост съм написала, но вие му схванахте смисъла.За "сестричка" ми беше идеята  Wink

Лулу  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 289
  • Мнения: 324
Тони, толкова много се радвам за вас, че чак ме боли от радост и подскачам  Grinning! Много целувки от нас   Hug

# 290
  • София
  • Мнения: 5 738
Aдашке Party Praynig Hug Hug Hug Heart Eyes

# 291
  • Мнения: 361
Няма страшно,всички сме по-малко луднали.Поне да се посмеем JoyРадвам се,че сте добре и всичко е наред Hug

Момичета,аз май съм настинала или поне се надявам да е така,а да не е вирус.Гърлото ме боли жестоко. ooooh!Сега изядох половин буркан мед,Оксцилокопцинум,хомеопатичните капки,ще се намажа и с ракия,пък дано има ефект Praynig

# 292
  • Мнения: 222
Тони-ах, че хубаво! Много се радвам, че всичко е наред, какво по-прекрасно от това!
Ивон-сигурно си настинала, аз така бях. Един ден силна хрема, после гърло, че за малко и кашлица имах, но взех мерки. За гърлото на мен изключително много ми помага-Тантум Верде, ако не си пробвала, опитай, ще има ефект. Още ме наболява, но отминава, поне аз така си мисля.
Аз отивам да приготвям една гозба, която цяла нощ ще се пече в глинен съд, че утре имаме специални гости.
Хубава и приятна нощ!   bouquet

# 293
  • Мнения: 467
Лека нощ момичета и още веднъж голямо благодаря за топлите ви думи  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз май ще си легна с кокошките днес, че направо се скапах от чакане и тъпкане на болничните коридори  ooooh!
Пива, каква е тази толкова бавна гозба ???
Ивон, ти си симпатяга Heart Eyes Дано бурканът с мед окаже очакваният ефект и утре да си здрава.

Лека  Stop

# 294
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Аз отивам да приготвям една гозба, която цяла нощ ще се пече в глинен съд, че утре имаме специални гости.

Мирише ми май на Банска капама.  Grinning

Ади, да се оправяш, ей!  Hug И от мен имаш един глас за Тантум Вердето. Peace

Аз ви оставям за днес, че да събирам сили за утре - цяяяял ден съм дежурна и ще си отвися от 11 часа до 20 часа в работата. А пък колко неща имам да свърша там... ooooh! Няма начин, рисковете на професията. Grinning

# 295
# 296
  • Мнения: 47
Добро утро! НОВАТА ТЕМА ви чака  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт