Баба Марта бързала на АВГУСТинчето мартеничка вързала!

  • 10 191
  • 296
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 554
 Flowers Four Leaf Clover утре чакаме добри новини fingerscrossed

# 256
  • Мнения: 467
Мерси Лулу  Heart Eyes
Ама аз загорях тука тази вечер бе ! Joy

Вкарват го с пълна упойка, за да не мърда. После се буди и стои в една зала, наблюдават го един-два часа, да няма странични ефекти от упойката. След това ни качват в една стая и започва едно дъъълго чакане на сто доктора, да дойдат да се изкажат какво са видели.
Хайде, спирам, сега наистина  Laughing

# 257
  • Мнения: 324
Анаморф, честит рожден ден! Здраве, красота, любов, хармония и слънце ти желая! Бъди омайна и успяла!
Бате Жоро, честит рожден ден! Бъди щастлива!

Тони, вярвам, че всичко днес ще бъде наред.  Hug

# 258
  • Мнения: 530
Анаморф,честит рожден ден!Много здраве и щастливи мигове със семейството.
Бате жоро Честит рожден ден !Много здраве , много слънчеви усмивки и щастие

Последна редакция: пн, 02 мар 2009, 10:03 от yanakr

# 259
  • Мнения: 1 554


Ира,Честит Рожден Ден,много здраве,щастие ,късмет,семеен уют в дома ви,и една малка госпожица да си направите Heart Eyes


 любимите ми орхидеи Grinning

Бояна,Честит Рожден Ден мила,хайде,че много ми домъчня искам да ви гушкам lovekiss Two Hearts

# 260
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Досега обидни квалификации не съм давала на никого, така че спрете ако обичате Stop.

Ако смятате, че две години съм ви занимавала с "просташките" си възгледи, моля да ме извините.

Живи и здрави бъдете.
И ако някога застанете от моята страна, Бог да ви е на помощ...

да са живи и здрави рожденниците и всички край тях  bouquet!

Още веднъж моля всички останали, които волно или неволно бяха намесени да ме извинят и да ме забравят.

# 261
  • Мнения: 1 554
Мариета,хайде стига с сръдни,никой не те е обиждал,достатъчно зрели хора сме,не в малко моменти сме си помагали в заемно,почти 2 години,то беше бременност,кърмене,болести,израстване на децата ни,не можеш ей така с лека ръка да ни изоставиш Naughty приеми моето извинение ако съм те обидила,засегнала с думите ми,и гледай на пред  bouquet
има една приказва:"Утрото е по мъдро от вечерта" Simple Smile

# 262
  • Мнения: 660
Благодаря Ви за пожеланията момичета,днес ще падне празнуване  Hug
Бояна(бате Жоро)ЧЕСТИТО И НА ТЕБ,ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ХУБАВИ НЕщА И ДА СИ МНОГО,АМА МНОГО ЗДРАВА...
Да  Ви почерпя сега :


Така ние оздрявахме бързо от грипа иначе,само 4 дена бяха ужасни с висока температура.Но проблема е,че главата му стана 2 седмици незараства и не спада тоя оток отзад,днес ще го водя може би по-късно до спешното да видят какво е положението,ние сме си в Пловдив иначе... Rolling Eyes
За свтабата,да мерси,мерси,15 август ще е ,засега сме харесали Димпломатическия Клуб(Горна Баня)или Царско Село,понеже искам да е в градина и със басейн.Но ще видим де,засега само изготвихме списъка с гостите,който е около 50 човека,няма да е голяма сватбата,а малка и стилна,поне така съм си наумила...ще Ви споделям тук за моите сватбени вълнения...
Мариета съжалявам ако съм те обидила,не е било умишлено,да забравим лошите неща,всички сме различни,нормално  е да имаме и конфронтации   bouquet...
Оставям Ви засега....

# 263
  • Мнения: 1 554
Ира,защо така малкия човек,не му минава,отивайте на лекар,ако трябва и скенер му направете Praynigпиши после пак Hug

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Здравейте.
Анаморф честит рожден ден   bouquet.Желая ти много здраве и щастие с любимите хора.
Дано Алекс се оправи бързо.Пиши ни после какво са казали от спешното.
Бате Жоро честит празник и на теб   bouquet
Мариета няма да те забравим,а ще чакаме да пишеш как сте и ще се вълнуваме заедно с вас.
Тони очакваме добри новини и от вас.
Приятен ден на всички.

# 265
  • София
  • Мнения: 5 756
Боянче,Ира честит рожден ден!
Желая ви много здраве и щастие като и много,много любов! Heart Eyes



Иркас,много се радвам ,че ще правите сватба на този прекрасен ден! Heart Eyes

Тони! Praynig Praynig Praynig Hug

# 266
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
ИРКА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДА ПОЛУЧИШ НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ НА ЗЕМЯТА, ДА СЕ НАСЛАЖДАВАШ НА ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ, ДА СЕ РАДВАШ НА ЛЮБОВ И РАЗБИРАТЕЛСТВО, И НЕ НА ПОСЛЕДНО МЯСТО - СКОРО ДА СЕ ПОХВАЛИШ И С НОВО ПОПЪЛНЕНИЕ В СЕМЕЙСТВОТО (може би от женски род Wink)!!!


Ирка, стискам палци на Алекс да му няма нищо сериозно.  Praynig Пиши, като се върнете от прегледа да кажеш как е. Hug

БАТЕ ЖОРО, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ЗДРАВЕ, ЛЮБОВ И СЕМЕЙНО ЩАСТИЕ ПОЖЕЛАВАМ ОТ СЪРЦЕ!


Тони,  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 267
  • Видин
  • Мнения: 685
Ира, честит рожден ден. Много семейно щастие, здраве и всичко останало.
Бояна, честит рожден ден. Щастие, късмет и всичко най-хубаво.

# 268
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Здравейте  Hug

ИРА, ЖОРЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И ОБИЧАНИ! ПРЕКРАСНИ НЕЩА ДА ИЗПЪЛВАТ ЖИВОТА ВИ ПРЕЗ ТАЗИ ГОДИНА!



Ира, пиши като се върнете от прегледа.
Жоркааа, губиш сее  Hug
Френско Тони, стискам всички налични палци   bouquet

# 269
  • Мнения: 222
Добро утро!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ИРКА! НЕКА ЗДРАВЕТО ДА ТЕ СПОХОДИ, МНОГО ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ ДА ИМА  В ДОМА ТИ, ХИЛЯДИ НЕЗАБРАВИМИ МИГОВЕ И МНОГО, МНОГО КЪСМЕТ!


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА БАТЕ ЖОРО! МНОГО ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И УСМИВКИ!



Мариета-когато решиш, че можеш да забравиш лошите неща, с които сме те наранили, ще се радваме да си отново сред нас!
Ира-аааааааааааа, страхотна новина за сватбата! Ще чакаме детайли! А за Алекс, наистина се обърни към лекар да си каже мнението!
Тони-за палците знаеш, но аз не съм им много фен. Ще си мисля по-често за вас днес.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт