Баба Марта бързала на АВГУСТинчето мартеничка вързала!

  • 10 198
  • 296
  •   1
Отговори
# 240
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Слънчо, върни се назад в темите - обидите на гърба ми бяха достатъчни, + това намеците как си възпитавам децата.
Ако смятате, че в такъв напрегнат за мен момент не възприемам всичко твърде емоционално, съжалявам...

# 241
  • Видин
  • Мнения: 685
Ей, ама днес е супер време. Направо не можах да му се нарадвам. Излизахме на разходка с нашия тати и няма да ви казвам каква радост беше, защото той рядко почива. Майка ми ми каза че сигурно племенниците ще идват на гости, защото май баткото е болен от шарка. А от 16 до 19.03 нашите ще гледат и Марти, защото аз съм на изпити и ще бъде голям купон в тях. Само си представете момче на 7г, момиче на 3г и момче на 1,6г. Направо веселба, не им завиждам hahaha
Днес ви искам прошка и ви давам моята, не че има за какво. Много ви благодаря за пожеланията Hug
Лулу, Ади, стахотни деца и още по хубави мами  bouquet
Айде после ще пиша, че моята маймуна не ме оставя като съм на компа ooooh!

# 242
  • Мнения: 361
Иркаааааааа,чак сега видях ,че си писала Hug Hug Hug Hug Hug

И ще се жениш май,май,а Heart EyesКъде ни е почерпката?И годежен пръстен нещо не видях Laughing

Брех,какви вълнения те чакат Hug

# 243
  • Мнения: 361
Марета,аз не се изявявам като твой психоаналитик,но за сведение съм дипломиран такъв.
Освен това не виждам какво обидно има в думата "Хистерик",поинтересувай се и ще видиш.
ХИСТЕРИК не значи ИСТЕРИК Naughty
Относно моята вълна,която незнам каква е според теб,не държа всички да са на нея.
И последно-добронамерена съм към всички деца,интересувам се от всички деца и очевидно на никой друг освен на теб не изглеждам "недобронамерена".

Доколкото виждам по-големият процент от форума се чудят какво ти става и трябва ли всички да сме виновни,за всичко коети се случва. newsm78

До тук сме виновни-Ира,Аз,малко Слънчогледка......,да видим кой още ще прибавим.Оооо,забравих Морската.......

Пива,незнам какво да ти кажа.Ивон до годинката спеше при нас.Едвам я отучих и я научих да си спи на леглото.
Не сме спали в отделни стаи и незнам какво да кажа.
Дали пък не е някаква криза-например чак сега да е осъзнал,че изведнъж сте се отделечили.Все пак скоро спряхте да се кърмите....
Незнам,но дано скоро да мине,че така е ужасно мъчително и за теб и за него Tired

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 20:22 от ***Ивон-бонбон***

# 244
  • Мнения: 564
Пива, и ние имахме такъв период  Tired Неди спи в отделна стая и първоначално нямахме проблеми, после се разболя и се наложи да спя при него ( на едно легло дори ). След това боледуване се почна с реването през нощта като се усети, че е сам  Confused Може би месец, ако не и два бяхме така и след това от самосебе си мина... Аз всяка вечер го оставях сам, той плачеше, аз ходех при него и после се връщах  Tired Tired Tired Луда работа беше, ходех като пияна през деня..Имай търпение, ще отмине...дано по-скоро  Praynig Hug

Лулу, мартеничките ти са супер сладурски!!!!  Hug Heart Eyes

Ади, много яко временце, супер слънчеви снимки  Flutter Heart Eyes

Хубава вечер!!!   bouquet


# 245
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
А според моите дипломи ако човек има рана околните не се стремят на всяка цена да бръкнат с пръст в нея.
Освен това не се отмятам от думите си като се саморедактирам постоянно.

Извинявам се на всички, че се наложи да четете това в темата за прекрасните ни деца.

И за да стане ясно бихте ли ми казали с какво този мой пост провокира опитите да ме разпънете на кръст? С това, че не одобрих думата "различни", която вече не се използва?

Цитат
Извинете ме, но в разговора за различните деца няма да се включа. Не ми харесва този епитет .

Нищо чудно и на моето някой да каже така, защото е с очила.

Той не е различен. Той е специален. Единствен и неповторим.

Никой не знае какъв гений може да се крие в едно такова дете.

И докато повечето хора продължават да делят хората на нормални и различни нищо добро не ни чака   ...[quote/]

# 246
  • Мнения: 361
Не се отмятам от нито една от думите си.Редакциите ми са свързани с др.хора,не с твоята особа.И не се хваля с дипломата си,както забелязваш...

Оооооооо,омръзна ми от този ПРОСТАШКИ спор.Откровенно се заяждаш и всички мисля го забелязват,като не коментират.
NO COMENT върху писанията ти вече.Поне тук сме на едно мнение-ИЗВИНЯВАЙТЕ мами,че се поддадох на нечия глупост........ Tired

# 247
  • Мнения: 324
Мариета, понеже аз писах и по двете теми, които се оказаха проблемни - и за различните деца, и за децата "номер едно", се чувствам длъжна да кажа. С нито една моя дума не съм имала намерение да те упреквам - нито директно, нито индиректно за това как си възпитаваш децата. Ти си майката и само ти решаваш какво да правиш или не с децата си. Аз споделих мое виждане, по принцип, не насочено срещу теб или децата ти. Никога не съм приемала дискусията по даден проблем лично. Както мога да говоря за религия, политика, изкуство и др. - споделям мнение, не осъждам, не търся конфликти. Както всяка една от нас дава мнение по определена тема тук във форума - та нали затова е форум? Възприела си погрешно думите ми, не това е искал да каже авторът.
Аз изтрих написаното от мен по-късно. Защото ми стана ясно, че е най-добре тук да се говори само и единствено за текущото състояние на децата ни. Ако искам да споделям възгледи - да си търся други теми, за да няма конфликти. И сега държа на думите си, написани тогава и мога пак да ги копирам, защото злото вече е сторено. Но не ми се занимава вече с това.

# 248
  • София
  • Мнения: 5 759
 ooooh!

Aнаморф..... чудесна новина! Heart Eyesехх.... размечтах се PartyМного се радвам за кога е дата?Мисля си,че е през август! Sunglasses

# 249
  • Видин
  • Мнения: 685
Еххххх, Ирра, каква съм п..ка заспала ooooh! ЧЕстито мила  bouquet  bouquet  bouquet
Димяни, сметнах че датата ще е на 15.08 и сега видях че се пада събота. Леле колко хубаво Hug Ира, ако съм сметнала грешно ме поправи Whistling

# 250
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Ирааааа, страхотна новина!  Party Ех, че хубаво... Hug Hug Hug

# 251
  • Мнения: 1 554
цццц.........

Ира,страхотна новина,ама пиши де Crossing Arms

Ния,Димяни,ама и вие едни детективи сте Crazy

# 252
  • Мнения: 361
Ако сватбата е на 15.08-супер.Тогава е Богородица Hug

# 253
  • Мнения: 467
Хей момичета, ама какво е това нещо ? Пак ли заспорихте по старата тема  Outta Joint Да си призная (не ме бийте) аз май всях раздора, защото първа изкоментирах написаното от Мариета, не за да те нараня Мариета, а си изказах мнението, как виждам моитеси "различни" деца. Та, понеже е прошка, прощавайте ме, от мен тръгна всичко.
Ирка, чудесна новина  Heart Eyes Ами сега остава да ни разказваш за приготовленията за тази сватба  Wink
Пива, аз съм на твоето мнение за спането. При нас такъв период има след всяко връщане от България, където спим в една стая. Като се прибера тук го слагам в леглото както обикновено, самичък. В началото поплакваше, будеше се, ходех по 3 пъти да му давам биба, но стисках зъби и пак си свикна. Но всеки родител има различни виждания и моето поведение не е за пример.
Ния, радвам се на доброто ти настроение, само така ! А сега успешна подготовка за наближаващите изпити  Wink

Лека нощ, че утре денят ще е дълъг.

# 254
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Тони, всеки път като ти видя аватара и супер се накефвам.  Peace Ама толкова са готини на него момчетата. Grinning

А ние лапахме яйце.  Crazy По точно Теди преследваше яйцето, вързано на конец и се бореше като тигър да го хване, а Сашундера изобщо не сметна за нужно да го устои с внимание. Естествено! При условие, че в този момент всички се занимавахме с въпросното кокоше творение и бяхме оставили масата с баницата, салатите и другите там вкуснотии безнадзорна. И той сам на нея. Кеффф! Mr. Green
Айде, лека вечер от мен и утре всички по едно голямо стис на палците за Тотончо! Flowers Four Leaf Clover
P.S. Тони, сетих се да питам - а как ще го вкарват в тръбата? Ще го приспят, нали? Ти май беше споменавала за нещо такова или аз греша.  newsm78 Питам, защото ЯМР си е много гадно като изживяване. Правиха го на един познат и той заяви, че в тръбата осъзнал какво изпитват хората, които страдат от клаустрофобия. Може би при децата е по-леко обаче, защото все пак те имат повече простор. Но за възрастните било много неприятно чисто психически, защото запълват до дупка пространството. Стискам силно палци всичко да мине леко и най-важното - резултатите да са отлични. Hug

Общи условия

Активация на акаунт