Хубави детски книги от не толкова известни автори

  • 112 104
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 404
Ние сега се прехласваме по приключенията на Петсън и котето Финдъс, наистина прекрасни детски книжки, без глупости.
Аз като малка обожавах една книжка "Грузински приказки", навсякъде си я влачех, жалко, че я загубих....
Скрит текст:

# 736
  • София, България
  • Мнения: 2 222
О, Петсън и Финдъс са разкошни, имаме всички книжки, илюстрациите са уникални. Има и детско филмче - аз мислех, че ще са серийки, но то обединява всички книжки в едно.

# 737
  • Варна
  • Мнения: 709
Имаме само една книжка за Финдъс и Петсън, но дребното много я харесва и ме кара да разказвам за дядото и котето и кокошките ...

# 738
  • Sofia
  • Мнения: 21 728
Ох, ние пък имаме всичките 8, но искаме още...  Grinning
И текст и рисунки...  страхотен Свен Норквист!

# 739
  • Мнения: 1 404
Ние взехме всичките, наистина са много хубави и човешки, така да се каже, историйки, не за говорещи коли, които пият коктейл от бензин и си говорят на "тъпанар" Simple Smile
И филмчето беше хубаво, даваха го сега на Киномания, дано го пуснат в замунда.

# 740
  • Sofia
  • Мнения: 21 728
...не за говорещи коли, които пият коктейл от бензин и си говорят на "тъпанар" Simple Smile
И филмчето беше хубаво, даваха го сега на Киномания, дано го пуснат в замунда.
Много хубаво си го казала. Simple Smile А ако сте пропуснали първото филмче, моля! 
Новия филм и аз ще чакам по торентите, че не успяхме да гледаме на кино.

# 741
  • Мнения: 1 811
Има ли опастност да ни заключат темичката или не е отчетна?

# 742
  • Sofia
  • Мнения: 21 728
Не е отчетна. Все пак не е безкраен списъкът на не толкова известните автори. Simple Smile
Вижте активността на писане в последните страници.

# 743
  • Мнения: 2 464
Ох, ние пък имаме всичките 8, но искаме още...  Grinning
И текст и рисунки...  страхотен Свен Норквист!
  Днес си попълнихме колекцията!!!    У нас  Свен Нордквист си стана любим и известен автор! Grinning

# 744
  • Sofia
  • Мнения: 21 728
О, Ру, напсоледък все това ти разправям и ето пак... Много ти благодаря, не знаех, че има нова книжка, как ще и се зарадва щерката...  Hug

# 745
  • Мнения: 1 811
Ох, ние пък имаме всичките 8, но искаме още...  Grinning
И текст и рисунки...  страхотен Свен Норквист!
 Днес си попълнихме колекцията!!!   У нас  Свен Нордквист си стана любим и известен автор! Grinning
А колко са като страници в една книжка - гледам цената е ниска  newsm78 - та сигурно не е голяма

# 746
  • Мнения: 2 464
Възраст: 4-9

Формат: 215х285

Обем страници: 28 страници

Техническа характеристика: Мека корица, цветни страници

Оттук    http://www.fiut.bg/book/findas_se_iznasq

# 747
  • Мнения: 1 811
Благодаря на Roo Roo  Hug

След като писах на автора на темата, но нямам отговор, си позволих да пусна нова тема
Просто не искам да се затрие тази, така ценна за мен, тема
Заповядайте http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=752238.new#new

# 748
  • Sofia
  • Мнения: 21 728

Не е отчетна. Все пак не е безкраен списъкът на не толкова известните автори. Simple Smile
Вижте активността на писане в последните страници.
  Коментирали сме вече въпроса, та затова се изказах. Трябваше модератор да питаш, не автора на темата.

# 749
  • Мнения: 1 811

Не е отчетна. Все пак не е безкраен списъкът на не толкова известните автори. Simple Smile
Вижте активността на писане в последните страници.
  Коментирали сме вече въпроса, та затова се изказах. Трябваше модератор да питаш, не автора на темата.
Ако модераторът прецени да я махне и толкоз.
Не виждам какъв е проблемът с това да има нова тема?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт