Какви шишета ползват мамите, които дават АМ?

  • 5 083
  • 131
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: X
Спрялал съм се на Нук.
Имах на Авент но беба не ги харесваше.И така реших да пробвам Нук.Много ми харесаха и сега съм само с такива.

# 121
  • Мнения: 210
Ползвам Авент и Chicco.

# 122
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Ползвах Авент

# 123
  • Мнения: 512
Когато голямата ми дъщеря беше бебе използвах шишетата на "Нук", при малката предпочетох "Чико".

# 124
  • Мнения: 222
Ползвам шишета на Авент. за сега съм доволна.  Имам и на Чико, но не съм го ползвала още, щото е по-голямшко. Предполагам, като порасне малкия ще минем и на него  Peace

# 125
  • Мнения: 456
Ние сме с шешета на Авент и съм много доволна от тях

# 126
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Авент

# 127
  • София
  • Мнения: 17 592
А, на АМ сме защото в милата родна болница ми отбиха бебето след като преседя 10 дни в кувиоз, а кърмата си изхвърлях в чешмата понеже няма начин  Confused да се стерилизират помпите на майки, при които бебчетата са временно отделени.

На твое място щях да съм до гроб благодарна на лекарите, спасили живота на детето ми. В милата родна болница. Където е имало късмет да се роди - и с това да оцелее.

На въпроса - всевъзможни шишета и биби съм ползвала (на Авент - не) - никакви проблеми... но пък май все го хранех не в хоризонтално положение, а леко поизправен на ръката ми. Понеже така ми беше по- удобно, не по друга причина.

# 128
  • Мнения: 1 733
И аз използвах Авент.

# 129
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Чико Peace

# 130
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Avent  Peace

# 131
  • Мнения: 155

На твое място щях да съм до гроб благодарна на лекарите, спасили живота на детето ми. В милата родна болница. Където е имало късмет да се роди - и с това да оцелее.

На въпроса - всевъзможни шишета и биби съм ползвала (на Авент - не) - никакви проблеми... но пък май все го хранех не в хоризонтално положение, а леко поизправен на ръката ми. Понеже така ми беше по- удобно, не по друга причина.

Разбира се, че съм благодарна на цялото отделение на болницата. Това обаче не е причина да не забелязвам неразбориите  в нашето здравеопазване.  Peace

За шишетата, останахме си с Авент защото Чикото ни протече, смених й бибата с 2 номер и като че  ли е по-добре.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт